Çelik-İş ve Teknik A.Ş. Haberlerimize Yapılan Tüm Yorumlar

Çelik-İş ve Teknik A.Ş. Haberlerimize Yapılan Tüm Yorumlar

Çelik-İş ve Teknik A.Ş. arasında yapılan görüşmeler ve gelişmeler ile yapmış olduğumuz haberlerin yoğun ilgi görmesi ve bu haberlerin devamlı gündem de kalması için, Teknik çalışanlarının huzursuzluklarını yazan yüzlerce yorumu birlikte yayınlıyoruz.

İŞTE  GEÇEN HAFTA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HABERLERİMİZİN TÜM YORUMLARI GÖRMEK İÇİN MANŞET RESMİ ÜZERİNE TIKLAYINIZ…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri

16
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Biz uçak teknisyeniyiz

Öncelikle yönetimin teknisyene karşı tutumundan dolayı özür dilemesi lazım. Ve bize verdiği değeri hissettirecek tutumlarda bulunması lazım. Mobingin kalkması lazım. BİRİ BU YÖNETİME ; teknisyenlerin yüzde 70inin üniversite mezunu olduğunu, hepimizin dünya görmüş belli bir kültüre sahip ingilizce bilen bireyler olduğumuzu anlatması ve bilgi birikim deneyim akıl gerektiren bir işte çalıştığımızı, uluslararası geçerliliği olan bir lisansa sahip olduğumuzu, 5 seneden önce bu lisansın alınmadığını, bu lisansa çeşit çeşit uçak tipi eğitimi eklediğimizi, bu tip eğitimleri komple ingilizce eğitim olup uçaktaki tüm sistemleri öğrendiğimizi, uçaktaki herbir parçadan sorumlu olduğumuzu, bir 5 sene deneyim daha lisans üstüne olduğu zaman yani 10 sene… Devamını oku »

Medine Fukarası

Şunu sakin unutmayın hayatta herşey arz/talep dengesine göre düzenlenir. Hele serbest piyasada bunu daha fazla görürsünüz. Thy teknik yönetimi şunu çok iyi biliyor ve koz olarak kullanıyor. Şirket çalışanlarının yüzde 90’ı torpille işe girdiği için liyakatı olmayan insanlar. İngilizce bilmeyen mühendisler teknisyenler mi dersin ingilizce cümle kuramayan cs mi dersin. AMM SRM okuyamayan teknisyen mi. Hepsi şirket bünyesine bir şekilde torpille katılmış. Şirket bunu çok iyi biliyor. Yüzde 1 bile zam verse. Bu insanların istifa edemeyeceğini. İstifa ederlerse işsiz kalacaklarını iyi biliyor. Bunu da koz olarak kullanıyor. Pilotlar için aynı şey söz konusu değil. Onlar dünyanın x yerinde çalışabilecek kadar… Devamını oku »

Ingiliz

Emin misin …

C\S

Geçinemiyoruz artık ne oldu bizim zamlar. istemeyerekte olsa başka bir şirkete geçmek zorundayim artik

Teknik aş.

Arkadaşlar yeni ve bağımsız bir sendika kurulsa ve başında sefa inan olsa ne dersiniz varmı içimizde bu saygızılığa üç kağıtçılığa dur demek isteyenler. Bence artık zamanı geldi sefa beyi ikna edip hakkımızı arayalım. Havasen olayı gibi çelik işe dayanışma aidatı ödeyip hak mahrumiyeti yaşamadan yeni sendikamıza üye olalım bir sonraki tisde artık yetkili sendika biz olalım

UzmAn

Talep edilen zam oranı zaten trajedi iken birde bu yönetimin bizimle alay etmesi kabul edilemez.
İnceldiği yerden kopsun.
Askeri ücretle çalışan teknisyenimiz var.
Milletin hayallerindeki şirketin kazandırdığı acınacak haldeyiz lakin yönetimimize acıyorum.
Ayıp vallahi ayıp.

Clerk

Nasıl uzman olduysan artık Askeri değil o asgari 🙂
Böyle torpilliler yüzünden işine vakıf insanlar zam talep edemiyor işte

UzmAn

Efferim sana kelime hatalarını iyi yakalıyorsun.
Dikkatinden dolayı seni tebrik ederim.
Öğrendim kardeşim bir daha bu kelimede hata yapmam.

Uzman

Çelik iş temsilcileri yönetim binasina gelip neden açıklama yapmiyorsunuz bilgilendirmiyorsunuz. Ayıp çelik iş beceremiyorum iz hakikaten gidin

mehmet alanlı

sızı kutluyorum taşerondan kadroya geçme hakkımız doğdu bır fabrıkada temsilciyi çağırdık çelik iş işyeri temsışcısı bıze dediki işveren sızın temızlıkçi olduğunuzu soyledi oysa bız temızlıkçi değil teknık hazırlamacı personeldik onu kutluyorum işverene sadakatlı kaldığı için korkudan hepimiz susduk çünki kafa kopartırlardı konuşanlarda pasif çelik iş sendıkası uyesıydık

Çelik is

Çelik iş hep sawdasin birazdan İst 1 hat bakıma gel a,b,c,d ekiplerini ziyaret et

Uzman

Thy A.O yönetimi ve Teknik yönetimi’ne sesleniyorum!!.

Teknik çalışanlarına üvey evlat muamelesi yapmayınız.

Bizi kucaklayın, Bizi hoş edin. verdiğiniz zam oranlarıyla ilgili dalg geçmeyin. NEt olun. Dalga geçmeyin bizimle.

İnsanları yüksek maaş alyorsunuz veya ülkede asgari ücret alan var gibi söylemlerle kalbimizi kırmayın. Herkesin kendine göre yaşam standardı vardır.

Çalışan arkadaşlarımız ve biz inanın psikolojik olarak etkileniyoruz, buna hakkınız yok. Bizi üzmeyin Sayın yöneticilerim.

Sizden Ricam bizi üzmeyin. Zaten yeterince bunaldık. Üzmeyin ve sonlandırın bitirin işi. Alinti

ragıp

kaptın yine bonusları sefa abi. boynuma dola

Asım- Nalan Kocabıyık

Devamlı yorum okumak sıkıcı oluyor. Çok değişken, sürükleyici haberlere ne oldu? Bir süredir göremiyoruz. Dünyada neler oluyor?