Çelik İş’den son dakika mesajı

Çelik İş’den son dakika mesajı

Çelik İş tarafından pazar sürprizi yapıldı.

Üyelerine yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı;

Değerli arkadaşlar ;
Genel merkez yönetimimizle Yaptığımız istişare sonucunda
1. Altı ay seyyanen 500 tl ,%14 tüm iş gruplarına
2.Altı aydan sonra  enflasyon +2 puan

Diğer 6.aylarda enflasyon +2 puan olarak revize edilmiş olup detaylı bilgilendirme yarın sabah tüm üyelerimize mail gönderilecektir

Geri
Etiketler:

151
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Memur

NE DİYEYİM Kİ? 1-) TL Eridi , Herşeye zam geldi, Teknik A.Ş.’nin sundugu Sendika’nın ettiği teklif kabul edilse bile Market,giyim,kira,kreşler,Elektrik,doğalgaz,suya zam geldi bunları bile karşılamaz. ne anladık biz o zaman. Hepsi oraya gitti TL ERİDİ Utanın ya. 2-) THY Teknik Halen daha Üvey Evlat Muamelesi görüyor. THY yönetimi Bu adaletsizliğe dur demeli (örn. Pass bilet önceliği AO ile Teknik arasındaki saçmalığı kaldırmadı, Havaş otobüsleri AO ‘dan almıyor ancak TEKNİK çalısanlardan alıyor ücreti. AYIP VALLA) 3-) THY yönetimi her seferinde kar durumunu açıklar, Şirketimiz Global şirket der ama gel gör ki Gelir gider USD olmasına rağmen TL erimesine rağmen Çalışanlarına verdiği… Devamını oku »

SENDİKA KİME DANIŞTI

Sendikayı şirkette kimler temsil ediyor, temsilciler kim?
Temsilcilerin gelip tanıştığını veya dert tasa sorup dinlediklerini görmedik!!
Sendika sözleşmeyi hazırlarken çalışanlara danıştı, fikir aldı mı?
TİS’e girmeyen gündeme gelmeyen onca sorun var; kim ne zaman çözecek?
TİS’de yer alan maddeler bizim tüm sorun ve beklentilerimizi karşılıyor mu?
Selamlar.

Teknisyen

Valla genel müdürlük SAW binamıza geldiğini hiç duymadım mesela kime ne danıştı. Aynen öyle. Mesela pass bilet önceliği sorununu çözeceğiz demişlerdi arada kaynadı gitti

.....

Sefa Abi sen ne diyorsun bu işe

TC BAYRAK TAŞIYICI FİRMA - GREV

Bayrak taşıyıcı bu firmada grev olsun istemiyorum, istemiyoruz; vatanını ve şirketini sevenler olarak bundan ar ediyoruz. Ama haksızlığa uğramak, ötekileşmek, ikinci plana atılmak da istemiyoruz. Lütfen emeğimizi zayi etmeyiniz..

Base Maint

Ne zamı ya?Sen kimsin?Grev yapacakmışmış!Sendikadan istifa edecekmişmiş!Şimdi git uçakları vaktinden önce çıkar!Boşboş da konuşma!

Yahu

Sen hangi davarın itisin ya

Base Maint

Gerçekler acıttı değil mi?Sendikayı sen mi seçtin de sen çıkacaksın?Teknisyenler bu kadar korkak olduğu sürece ne zamı bekliyorsun??Bu ortamda istediğini alamayan teknisyenler için artık herşey daha kötü olacak.Gidin tuvalette hakkımızı yiyiyorlar diye ağlayın anca!

HAMLE ZAMANI HAT BAKIM

Onuru ve gururu olan C/S arkadaşlar istifayı versin.Zamlı maaşların en az 1,5 katına iş buluruz.Onur air,Pegasus vb az akıllıysa THY yi madara etme fırsatı ellerine geçti.

B1 C/S

evet arkadaslar birlik olalim lutfen

B1 C/S

YETKILI ARKADASLAR LUTFEN BIRLIK OLALIM ISTIFA EDELIM… REZIL OLSUNLAR DOLARLA EUROYLA KAZANIP TL ILE BIZE MAAS VERIP BU ZAMCIKLAR HIC BISEY OLMAZ MAASIMIZ 1000 EURO BILE DEGIL UTANIN YAV BUTUN EMEKLERIMIZ BOŞAAA SENDIKA ZATEN IPLERINI KIM CEKSE ORAYA KOSUYOR BAGIMSIZ BI KARARLARI OLMAYAN ACIZ INSANLAR SIZI….

Hat A

Tis bu şartlarda imzalanırsa lütfen herkes sendikadan istifa etsin

CS teknik

Bu TİS imzalanirsa Cs lerden yaprak dökümü hızlı bir şekilde başlayacaktır .Acilen yetki tazminatı işine el atılmalı . Elveda sana çelik is elveda teknik A.S

Yorumsuz...

Adamlar %14’e kafayı takmış.. Insallah en kisa zamanda bu sendika dan kurtuluruz…