Ahmet Karaman’dan Sürpriz Nezaket Ziyareti

Ahmet Karaman’dan Sürpriz Nezaket Ziyareti

İstanbul Airshow’un 2. Gününde THY Teknik A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Karaman Airlinehaber standına nezaket ziyaretinde bulundu.

Ahmet Karaman ile Gn. Yayın Yönetmenimiz Sefa İnan arasında geçen sohbette, Teknik A.Ş. çalışanları ve toplu iş sözleşmesi konusu gündeme geldi.

Sefa İnan’ın neredeyse greve gidilecek. Siz hala devreye girmiyorsunuz. Mevcut durumda verilen rakamlarda anlaşma sağlanamıyor. Siz ne zaman devreye gireceksiniz sorusuna, ben devreye girerek verilenin üstüne bir şeyler ilave edebilirim.  Yine olmazsa,bu sefer İlker Bey devreye girer ve birde bakarsınız oda bir şeyler ilave etmiş… Yani bir şekilde işi çözeriz şeklinde cevapladı.

Geri

53
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
bms3-33

Madem yapacaksınız neden direk yapıp da bu kadar insanın yüzünü güldürmüyorsunuz, sizin için oyuncak mı bizlerin beklentileriyle oynamak dalga geçmek? bu nasıl saçma bir yorumdur sayın müdürüm, siz kendiliğinizden fazlasıyla verseniz hiçbir çalışan kötü birşey demez ya da yüzsüzce daha fazla daha fazla demez, bu kadar yıldır emek veriyoruz bu şirketin irtibası, kaarı için, gereken her türlü fedakarlığı da özveriyi de insiyatifi de gösteriyoruz, hiç mi saygınız yok bizlere yazıklar olsun. “ben devreye girerek verilenin üstüne bir eyler ilave edebilirim. Yine olmazsa,bu sefer İlker Bey devreye girer ve birde bakarsınız oda bir şeyler ilave etmiş… Yani bir şekilde işi çözeriz”… Devamını oku »

Yumuklusucurta

Sefa abi teknisyen olarak yine ne alirsak senin sayende almis olacagiz.Kral adamsın vesselam.

Disklikecılar

Bu dislike atanları cok merak ediyorum. Adamla ne alıp veremediginiz var. Bu adam size ne yaptı. Sefa abi bari sen söyle ne yaptın bunlara. Burada anlatılamayacak kadar kötümü yoksa

zort

Benim sitede böyle haberler yok napak

tcas

abi sende olmasan sesimizi duyuran yok… hakkın ödenmez.

sitkisiyrildi

seyyanen kelimesini ilk defa bu tis gorusmelerinde isiten ,sadece ilk 6 ay icin verilip 6 ay sonra verilen bir hakkin geri alinacagi seklinde yorum getiren,bu gune kadar ki tislerdeki zam ve iyilestirme oranlari ve maasimizin butun kalemleri brut degilmiscesine , brut mu net mi diye sorgulayan, bu sektorde calisip, oyle ve ya boyle pass kullanip hala sinyorite nin anlamini sorgulayan, abazan gibi ayak altinda dolanip yoneticilerinden sari sari puanlar toplamayi teknisyenlik sanan, son bir kac yildaki alimlarla ahlaken de iyice lunaparka donmus bir sistem butunu.herkes hakkettigi.gibi yonetilir.kurunun.yaninda yas da yanar.

Hadi bakalım

Milyon dolarlık uçaklara bakım yapıp geçim derdi çeken teknisyenlere sen yardım et Yarabbim. Kendini yönetici zannedip garibin doğmamış yetimin hakkını yiyen yöneticiler size söylüyorum sonunuz hiç hayra alamet değil. Daha söylenecek çok söz var ama… sizi Allah’a havale ediyoruz. Beğenmediğiniz hor gördüğünüz amele sıfatıyla değerlendirdiğiniz bu teknisyenlerden saatte en düşük 80 dolar para kazanıyorsunuz paranın ağa babasını kazanıyorsunuz sonra da teknisyene tl üzerinden çok komik paralar ödüyorsunuz. Bunun hesabını nasıl vereceksiniz. Aldığım maaşla harama bulaşmadan çocuk büyütmeye çalışıyorum ve bir ay boyunca nasıl geçinirim diye hesap yapmaktan profesör olma yolunda hızla ilerliyorum. Helal olsun size ne diyim. Kul hakkı yemeye… Devamını oku »

Teknik

Teknik a.ş işe alımlarda kasıtlı olarak düşük profilli binlerce kişiyi istihdam ederek hak aramayı ve kendini ifade etmeyi bilmeyen korkak bir çoğunluk oluşturdu. Kısacası teknik aş hangarları koskoca dikensiz gül bahçesine dönüştü.

Vicdanlı abimiz

Sefa abi keşke şu sendika olayına biraz olsun sen girsen , bu hacı hoca takımı gereksiz kalabalık yapmasa.
Ahmet beyin de MRO ve uçak bakımının önemini bildiği kanısındayım umarım hakkımızda hayırlısı olur bakalım.

JJJ

Tam bir laz bakkal yorumu olmuş. Mayistan beri neden girmemis devreye. Anca vakit geçirip zaman kazanmaya çalişiyorlar. Verecekleri zammi kur farki + faizle zaten bedavaya getirdiler çoktan.

JJJ

Ek olarak sozleşmeyi bilerek ekime sarkittiklarini duşunuyorum. Maaş+ikramiye+geriye donuk fark ödeyip kasadan bir anda fazla para çikisi istemiyorlar bence.

Hat bakım

Her olayda olduğu gibi yine Sefa abi çözdü tek başına sendika dan daha iyi çalışıyor.

TeknikAmele

Dilenci miyiz biz? Ne bicim uslup bu? Terbiyesizlik.