THY Teknisyen Alıyor

THY Teknisyen Alıyor

THY Teknik A.Ş. Uçak Bakım Teknisyenleri Arıyor

Sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine “uçak ve komponent bakım ile mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisi olan THY Teknik A.Ş.; Sivil Havacılık Yüksekokulları veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültelerinin; Uçak Bakımı Gövde Motor – Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun olan kişiler için işbaşı eğitim programı düzenleyerek 3 ay sonra bünyesinde istihdam edecektir. Bu 3 aylık işbaşı eğitim programı süresince kursiyerlerin katılımcı zaruri giderleri (günlük 50 TL) ve sigorta prim giderleri İŞKUR tarafından karşılanacaktır.
Aranan Nitelikler

1. Aşağıdaki okul ve bölümlerin birinden mezun olmak;
Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
* Uçak Bakım Gövde Motor
* Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik
2. T.C. Vatandaşı olmak
3. 31.07.1988 ve sonrasında doğmuş olmak
4. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
5. İyi derecede İngilizce bilmek
6. İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak
7. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir.)

Başvuruları aşağıda ki linkten yapabilirsiniz;

http://www.thyteknik.com/basvurular.html

 

Geri

7
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anonim

Uçak teknolojisi bölümü mezunları typ ye bel bağlamıştı mezun oldukları alanda çalışabilmek için mecburen. Bu alandan mezun gençler umutla iş beklerken başka alanlardan almak niye, öncelikle alan mezunlarının alınması gerekir.bu gençlerin gelecekleri kaderleri neden birkaç kişinin iki dudağının arasında, yazık değil mi uçak teknolojisi mezunu gençlere eğitim gördükleri alanda çalışma hakkını ellerinden alıyorsunuz. Bir an önce uçak teknolojisi bölümü mezunları için alımlar yapılmalı.

Uçak Teknolojisi

Kesinlikle haklısınız.Bende bir Uçak Teknolojisi mezunu olarak bu durumdan oldukça rahtsızım.1 yıldır uçak teknolojisi (myo)mezunları için ilan açılmıyor.

teknik

meslek yüksek okulu uçak teknolojisi öğrencileri başvuru yapabiliyormu?

Lise TYP

Liselerin uçak bölünleri neden alınmıyor acaba mesela bağcılar uçak bakım bölümü gibi hem en kaliteli çoğu üniversiteden daha iyi eğitim verdiği halde alınmaması düşündürücü ve bu ülkede üzücü bi şey

Typ

Sivil havacilik mezunlari varken baska bolumlerden devsirme teknisyen yapilmak istenmesine tabi ki de karsiyiz ama ucak teknolojisi okuyup ta is alimi bekliyen pek cok arkadasimiz var bunlar icin yaklasik 2 senedir bi calisma goremiyoruz acaba typler kaldirildi mi yoksa belli bir sureligine askiya mi alindi?

Lise myo

Lise ve myo mezunlari icinde bisiler yapabilme sansin yokmu sefa abi 1 yildir ilan acilmiyor

Başkan

Shgm yi bir dürteledin. Oda Tekniği dürteledi ve cv leri yolladıktan sonra bu ikinci alım. Allah sana uzun ömür versin abi. Kocaeli tek