Pegasus

Pegasus’tan 28 Mayıs 2023 Seçimi Nedeniyle Açıklama

Pegasus Hava Yolları 28 Mayıs 2023 Seçimi Nedeniyle Bilet İşlemlerinde İlave Hakları açıkladı.

Yapılan açıklamada;

Değerli misafirlerimiz,

28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimde oy kullanmak amacıyla seyahat planlarında değişiklik yapmak isteyen misafirlerimize bilet işlemlerinde sunduğumuz ilave haklar aşağıda yer almaktadır.

14 Mayıs 2023 ve öncesinde satın aldığınız ve 28 Mayıs tarihini kapsayan seyahatlerinizi;

• Ücretsiz olarak açığa alabilir veya

• İptal ederek kesintisiz iade alabilir veya

• Aynı parkurda olması şartıyla, yeni seçilecek uçuş ile eski uçuşla arasında +/- 10 gün var ise fark almadan tamamen ücretsiz değişiklik yapılabilir.
+/-10 günü aşan değişikliklerde ise işlem ücreti ödemeden, sadece yeni bilet ile mevcut bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek, dilediğiniz tarihe ve dilediğiniz parkura değiştirebilirsiniz.

-Bilet işlemlerinizi, uçuştan en az 24 saat önce 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

-Gidiş -dönüş olarak satın alınan biletlerde seyahat aralığı 28 Mayıs tarihini kapsayan biletler (Örneğin; 15 Mayıs gidiş, 30 Mayıs dönüş olan biletiniz için geçerlidir)

-Tek yön olan biletlerde ise 21 Mayıs – 4 Haziran 2023 tarihli biletler için geçerlidir.

-Bir defaya mahsus olmak şartıyla ilave haklardan yararlanılabilir.

Saygılarımızla,

Pegasus Hava Yolları

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ FwUj2IXWAAEHRHt

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir