PEGASUS ÇORLU’DAN HAVALANACAK

PEGASUS ÇORLU’DAN HAVALANACAK

TÜRSAB Trakya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Orhan Çebi ve Çorlu Havalimanı Müdürü Alptekin Gedikli özel havayolları ile yapmış olduğu girişimler sonuç verdi.

Pegasus Havayolları 8 Ağustos’tan itibaren Çorlu-Ankara seferlerine başlıyor. Trakya’daki seyahat acentaları uçuşlarla ilgili rezervasyonlar yapmaya başladılar. Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri Ankara’dan Çorlu’ya saat 22:40 uçuşları gerçekleştirilecek. Salı-Perşembe ve Cumartesi günleri de sabah saat 05:40‘ta Çorlu’dan Ankara’ya seyahat edilecek. TÜRSAB Trakya Başkanı Orhan Çebi, Anadolu Jet’ten sonra Türkiye’nin önemli özel havayolu firmalarından olan Pegasus’un da Çorlu uçuşlarını programına almasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “İnanıyoruz ki Anadolu Jet gibi Pegasus da Ankara uçuşlarında yeterli doluluğa ulaşacaktır. Trakya yaşayanları uygun fiyatlar ile Çorlu’dan Ankara’ya, oradan da tüm Türkiye’ye ulaşmış olacaklar” dedi.

ÇORLU HAVALİMANI HAREKETLENECEK

Pegasus Hava Yolları yetkililerinin, Ankara uçuşlarının başarılı olması durumunda Çorlu’dan diğer bölgelere de uçma düşüncesinde olduklarını ifade eden Çebi, “Çorlu Havalimanı’na diğer özel havayolu firmalarınında yakın bir gelecekte ilgi göstereceğine eminim. Havayolu firmalarını sadece seyahat acentaları değil resmi kurumların, belediyelerin ve iş adamlarının da desteklemesi gerekmektedir. Çorlu Havalimanı’nın işlerlik kazanması için çaba sarf eden havalimanı müdürü sayın Alptekin Gedikli’ye de çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Duru Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Anadolu jet suan uçmuyor çorludan cekılmısn…keske hem pegasus hem anadolu jet calıssaydı hatta baska sehırlere yıne gunluk tek ucuslA magduruz

0

0
Duru
Ziyaretçi
Duru

Anadolu jet pegasus gelınce cekılmıs. yıne magduruz tek ucusla

0

0