Teknik A.Ş ByLock Mağdurları İşlerine Dönüyor

Teknik A.Ş ByLock Mağdurları İşlerine Dönüyor

Bildiğiniz üzere THY ve Ortaklıklarından ByLock kullanıcı oldukları ile işten çıkartılan çalışanlarının ve ailelerinin yaşadıkları trajediyi, 27 Subat 2018 tarihinde “Mağdur Bylock’cular” ve 27 Subat 2018 de ise “Bylock Mağdurlarını Birlikte Geri Kazanalım Başlıklı makaleler ile anlatmış ve mahkemelerimizden Bylock kullanıcısı olmadıkları ispatlanmış çalışanların işlerine geri dönmeleri gerekir diye belirtmiştik.

Bu yazıdan sonra ki gelişmelerde olumlu neticeler alınmış ve THY üst yönetimi, suçsuzluğu ispatlanmış tüm mağdurları işe geri alacağını belirtmiş ve Airlinehaber sayfalarında bu haber 2 Mart 2018’de  “ByLock mağdurları ile Alınacak” Başlığı ile yayınlanmış ve THY’ye teşekkür etmiştik.

Ancak, Uçuş işletmede ki mağdurların işe başlatılmalarına rağmen Teknik A.Ş çalışanlarının bir türlü iş başı yapamamaları ilginçti.

Bugün aldığımız bir haber de ise Teknik A.Ş yönetim kurulunun,mağdur Teknik A.Ş çalışanları için de karar aldığı ve bayramdan sonra işe geri başlatılacakları bilgisini almış bulunmaktayız.  

Hayırlı Olsun.

 

Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Mağdur arkadaşlar adına

Mağdur arkadaşlar adına çok sevindim. Bu kadar acı çile zorluktan sonra en azından işlerine geri dönebilmeleri sevindirici… Ama bu yapılanlar asla unutulmaz unutulamaz. Aynı şey her herkesin başına gelebilirdi. Umarım bundan sonra böyle şeyler yaşamayız…

Tec

Sefa Bey Allah Sizden razı olsun.Tutuğunuz altın olsun. Bizim sorunlarımızı devamlı gündemde tuttunuz belki birileri ile kötü oldunuz ama inanın ki mübarek ramazan ayında çok dua aldınız. Allah sizi ve haber sitenizi daima başarılı kılsın. Ailece minnettarız.

Yoruldum Hayat

Masumiyetinizin ispatlanmasiyla ,isinize kavusmaniza ,Ramazan bayraminda ikinci bir bayram yasamaniza sevindim.

Madur

Sefa abi bu süreçte haksızlığa uğramış biz mazlumların yanında oldunuz.Herkesler bizi unutsada siz hep hatirladiniz.Kalbimizdesiniz.

Madurlar arası adalet

Masum masumdur. Bu masum arkadaslarimizin işe dönüşleri bizi çok mutlu etti. Fakat işletmesel gereklilik nedeniyle atılan ve masum olanlar da bir an önce işlerine geri dönmeli. Masum olanlar arasında ayrım yapılmamalı.

Meraklı

Bende 3 hafta önce işe iade için başvuru yaptım.dönen arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.darısı başıma

Burak

Sefa Bey iyi ki varsınız, en kötü günlerimizde sesimiz oldunuz, duygularımızı anlattınız. Sizin nezdinizde dönüşümüzde emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz, daha güzel günleri hep birlikte görmek dileğiyle..

Teknik mağdur

Sefa bey size ve bu yazıları yazmanızı vesile olup yardımcı olan varsa onlara minnettarım,Bu yaşadıklarımızı sadece biz mağdurlar anlayabiliriz.
İnsanlar bu olayın yarattığı sorunların işe alım süreci ile beraber bittiğini ve geride kaldığını söyleyebilir, fakat bu yaşananlar daima bizlerin içinde bir yerde saklı kalacaktır.
Her kim kendini bizim yerimize koymaya çalıştığı ise onlara teşekkür ve minnetimi sunarım.
Umarım bu ve bunun gibi mağduriyetler kimseye ve devletimizin başına gelmez.

Teşekkürler Sefa Abi

Bu sıkıntılı süreçte bizi yanlız bırakmayan Sefa İnan ve Airline Haber e çok çok teşekkürler

Sefa İnan Başkan Teknisyenler Şampiyon

Sefa abi helal olsun sana her zaman zorda olanın yanında oldun. Allah senden razı olsun