ByLock Mağdurları Geri Alınacak

ByLock Mağdurları Geri Alınacak

Sevgili Okurlarım;

ByLock suçlaması ile tazminatsız olarak işten çıkartılan mağdurların, işe iadesi için çalışmaların başladığını çok önemli kaynaklardan aldığım bilgiler doğrultusunda söylüyorum.

THY üst yönetimi, emniyet birimlerinin verdiği bilgi doğrultusunda bu eylemi gerçekleştirmişti. Ancak mahkemelerin beraat ,savcılıkların ise takipsizlik kararı verdiği THY çalışanlarının işe iade edilmelerine yönelik çalışmaların başlamış olduğu duyumu,her ne kadar ByLock mağdurlarının ve aile bireylerinin çektiği açıları geri getiremese de THY’nin bir suçunun olmadığını bilmeleri gerekir.

Bu yanlış anlama veya yanlış bilgilendirme sonucunda,uğranılan mağduriyetinden sonra, Türk adaletinin verdiği kararlara uymamak THY’ye yakışmazdı.

Şu ana kadar 26 kişinin suçsuz bulunması ve işe iade edilmelerinin yanı sıra,henüz mahkeme aşamasında olan davaların da bir an önce biteceğini ve o arkadaşların da işlerine iade edileceklerini umut ediyorum.

THY yönetiminin, vicdanlarının sesi ile hareket ettiklerinden ve en az benim kadar bu arkadaşların mağduriyetlerini çözmek için çalıştığından emindim. Bu nedenle, şahsım ve tüm havacılık sektöründeki çalışanların haber sitesi olan Airlinehaber ekibi adına, THY yönetimine teşekkür ediyorum.

Geri

46
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Merakli

Bende basvurumu yaptim umarim donerim bende

Hasan

Sefa bey evet malesef atlamışım. Çok teşekkür ederiz size. Eğer imkanınız olursa, İlker bey veya Bilal beye bizim akıbetimizi yüz yüze sorarsanız çok ama çok mutlu olacağız

Müslüman

Tüm mağdur olanlar işlerinin başına dönüp kaybettiği tüm haklarını ve itibarları geri verilmeli. Devlet FETÖ dan otürü personel atarken THY Teknik Yöneticileri de baskı altında kalıp ve şirket icerisinde sağlıklı olmayan bir araştırma yapib ortaya 39 kişi çıkararak ve bunlar hakkında FETÖ ile bağlantılarından tam olarak emin olmadığınızdan ötürü FETÖ yazmayıp onun yerine işletmesel gereklilik diye yazarak bu kişilerı acımasızca işten attınız. İşletmesel gereklilik yazıp güya onlara iyılık yaptınız. Ama sonuçta şuan bylocktan atılan ve mağdur olanlar ise giriyor ise ki kesinlikle girmeli. İşletmesel gereklilikten ötürü atmış olduklarınızı tekrardan bir değerlendirme yapib bunlardan da mağdur olanları ise almalısınız. Sefa Bey… Devamını oku »

211

211 icindeki magdur vatan evlatlari ne olacak? Yatacak yerininz yok haberiniz olsun.

Çsefa bey ezilenin yanında

Bu insanlara thy hava iş talpa herkes sırtını döndü. Çevresindekiler öcü muamelesi yaptı. Adamlar işsiz itibarsız oldular bir anda. Sadece pilvak sahip çıktı dediler. Şimdi sıra sende thy yönetimi bu insanların tüm haklarını ver itibarlarını ver özür dile bağrına bas

Ülke Allaha emanet bari sen yap Bi güzellik thy

At izi it izine fazlası ile karışmış bu apaçık ortada. Thy halen neyi uzatıyor. Bu elemanları almalı ve maddi manevi itibar tüm haklarını günü gününe vermeli. Ardından 211 deki insanları da bir incelemeli. Herkesi mağdur ediyor bu nasıl milli şirket

Teknik

Insallah alırlar suçsuz insanların magduriyetleri giderilir.

Bir Okurunuz

Sefa bey; Günümüzde sendikalar ve derneklerin ölü uykusuna yattığı bir ortamda çalışanların haklarını koruyorsunuz. Bu nedenle size müteşekkiriz. Sendikal konularda bilginiz yadsınamaz . Haber siteniz THY başta olarak tüm sektör ve yöneticileri tarafından ilgiyle izleniyor. Girdiğiniz konuda başarılı neticeler almanız fikirlerinizin güzelliğinden ziyade sizin toplumsal yapınızın önemsenmesinden kaynaklanmakta. Siz bu siteyi sadece haber olarak değil sosyal bir dayanışma olarak kullanabiliyorsunuz. İnsanlar size güveniyor. Bu artıları değerlendirip sanal bir sendika kurmayı düşünür müsünüz? Türkiye’de sendikacılık ve dernekçilik maalesef bitmiş durumda. Sizin okunurluğu yüksek olan bu portalınızı,çalışanların sorunları ve sizin görüşlerinize ayırsanız ve ilgili yönetimleri o sert tatlı kaleminizle uyarsanız çok etkili… Devamını oku »

adalet

mağdurların mağdurıyetını unutturun gec bıle kalındı

Anonim

Ne diyor Kuran-ı Kerim ;

“Li yecziyallâhu kulle nefsin mâ kesebet, innallâhe serîul hısâb”
( İbrahim 51 )

Allah, her benliğin edindiğinin sonuçlarını yaşamasını murat etmiştir! Muhakkak ki Allâh hesabı çabuk görendir