SunExpress, Runtalya Maratonu'nda Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek İçin Koştu

SunExpress, Runtalya Maratonu’nda Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek İçin Koştu

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak girişimi olan SunExpress, Türkiye’nin eğitim, çevre ve afetlerde arama-kurtarma çalışmaları gibi alanlarda öne çıkan sivil toplum kuruluşları yararına bağış toplamak amacıyla yaklaşık 200 çalışanıyla Runtalya Maratonu’na katıldı.

Runtalya Uluslararası Antalya Maratonu, ilk kez 2006 yılında başlatılmış olup bu yıl 19. kez düzenlendi. SunExpress, daha önceki yıllarda çeşitli vakıf ve dernekler yararına maratona katılarak bu geleneksel etkinliğe destek verdi. Bu yıl ise SunExpress, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) için bağış toplamak üzere koştu.

3 Mart’ta gerçekleşen Runtalya Maratonu’na katılan yaklaşık 200 SunExpress çalışanının yürüttüğü bağış kampanyalarından elde edilen gelirler, TEGV, TEMA ve AKUT’un yürüttüğü projeleri desteklemek amacıyla kullanılacak.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ SunExpress Runtalya 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir