ali kıdık

Sefa İnan’nın ardından konuşmak? Vefat edenin arkasından siyaset yapmak?

Değerli havacılık camiayı Değerli okurlar

Bizim gündemimiz her zaman havacılık olmasına rağman sektörde çalışanların dertlerini, sorunlarını gündeme taşıyarak yapılan yanlışların düzeltilmesi için her zaman mücadele vermiş olan SEFA İNAN‘ın kurduğu www.airlinehaber.com sitesi dün, bugün ve yarında olduğu gibi her zaman kurulduğu çizgiden şaşmayarak okurlarına hizmet etmekdedir.

Üzülerek belirmet isteriz ki kendisi ile çelişki içerisine giren bazı kişiler malesef vefat etmiş biri üzerinden reklam peşine düşmüş SEFA İNAN‘ın ardından bol kepçeden açıklamalarda bulunulmuş.

Bu açıklamaları ““ye alıcak bir seviyemiz olmadığından cevaben “GEÇMİŞTE YAZILAN BİR KAÇ YAZIYI” sizlerle paylaşmayı uygun bulduk.

Örneğin “THK’dan komisyon aldığımız” yalanı’nın doğruluğu BELGESİ İLE YAYINLANMIŞTIR.

İŞTE O BELGE:

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ SUISTIMAL

 

SEFA İNAN’ın sağlığında yayınlanan bu belgeler kimilerini ruh hastası yapmış olacak ki vefatının ardından “BOL KEPÇEDEN” atıp tutmaya kadar uzamış rahatsızlığı.

Rahmetlinin zürriyetinden bahsedilmiş, THK eğitiminden bahsedilmiş güya şahsiyetin sayesinde THK’ya girmiş “bu açıklama bile THK ile ilişkinin ne derecede olduğunu doğrular nitelikte” bu şahsiyet “zamanında SEFA İNAN’ın sadaka olarak verdiği eşyalar” buz dolabından da söz etmeyi marifet sanmış…

İŞTE SEFA İNAN’IN YAZILARINDAN ve YAPILAN HABERLERDEN SADECE BİRKAÇI

GERÇEKLERİN ER YA DA GEÇ ORTAYA ÇIKMASI GİBİ BİR HUYU VARDIR. SİYASET BAHANE PARA ŞAHANE…

ALİ KIDIK OYUNLARI…

https://www.airlinehaber.com/gerceklerin-er-ya-da-gec-ortaya-cikmasi-gibi-bir-huyu-vardir-siyaset-bahane-para-sahane/

Ali kıdık

YALANCI ALİ KIDIK’A CEVAPLAR

https://www.airlinehaber.com/yalanci-ali-kidika-cevaplar/

Ali kıdık

Türk Hava Kurumu yolsuzluğun peşinde

https://www.airlinehaber.com/turk-hava-kurumu-yolsuzlugun-pesinde/

alikıdık
“THK VE THK ÜNİVERSİTESİ SOYGUNA NEDEN SESSİZ? THK’YI DERHAL AÇIKLAMA YAPMAYA DAVET EDİYORUZ”

https://www.airlinehaber.com/thk-ve-thk-universitesi-soyguna-neden-sessiz-thkyi-derhal-aciklama-yapmaya-davet-ediyoruz/

alikıdık

THK’nın iyi soyulmasına gıdık layıcı protesto!

https://www.airlinehaber.com/thknin-iyi-soyulmasina-gidik-layici-protesto/

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ gidik thk1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 9 ay önce

  Bunca yolsuzluğun ardından siyasete almışlar abi hele birde büfe olayı vardı oneydi öyle ?

 2. 9 ay önce

  Havacılık sektöründe hapse giren yurt dışına kaçan kim varsa iş yapmış sanırım siyasete girmeden önce geçmişi incelenmeli temiz kağıdı almadan nasıl bir siyaset olabilir?

 3. 9 ay önce

  bu şahıs önce ibb deki büfe olayından aklansın

17 Yorum

 1. 3 ay önce

  Önceki yonetim kurulu başkanının görev zararları serveti hakkında neden soruşturma başlatılıyor i .a

  Cevapla
 2. 9 ay önce

  Ne kadar çirkin bir tavır. Vefat etmiş ve yanıt verme olanağı olmayan bir kişiye yazıyla hakaret etmek. Herkes kendisine yakışanı yapar. Çok soğuk bir havada ve sağanak yağış altında yüzlerce insan uğurladı Sefa beyi. senin cenazene kaç kişi gelir acaba Ali bey??

  Cevapla
 3. 9 ay önce

  Ali Kıdık, vekilliğe aday oldun. Hayırlı olmasın da benim esas merakım mal beyanında bulunacakmısın? Kardeşlerin de dahil ama. Yan çizmek yok.

  Cevapla
 4. 9 ay önce

  Ahmet bey, Ali Kıdık ağabeyinin kaza geçirdiğini söyleyerek ABD’ye gitti. Bu kişiye pas bilet verdiniz mi? Busines sınıfına upgrade ettiniz mi? Niye açıklamıyorsunuz? Açıklama yapmamanız aranızda bir uzlaşma veya anlaşma olduğunu akla getirmez mi?

  Cevapla
 5. 9 ay önce

  Sefa İnan bu beye kaç defa sorduydu. Vergi ödedin mi ? ödediysen ne kadar ödedin? Türk Hava Kurumundan aldığın bugünkü parayla 3,5 milyon TL’nin vergisini ödedin mi? Açıklasana dürrüst Ali

  Cevapla
 6. 9 ay önce

  14 Mayısta iktidar değişirse Gıdık beyin komisyon anlaşması yaptığı Ünsal Ban yargılanmaya başlanacak. Aklınca vekil olup dokunulmazlık kazanmak istiyor. eski SHGM Müdürü Ali ve Sezgin Baran Korkmaz ile olan ilişkilerini saymıyorum daha. Hepsi dökülecek ortaya. Artık ABD’de kavgaya karışıp hastanelik olan abinin yanına mı gidersin, gemi şirketlerinin bol olduğu Hollanda’ya mı gidersin. Sen bilirsin.

  Cevapla
 7. 9 ay önce

  Özgeçmişine baktım. K.Çekmece İyi Parti kontenjanından seçildim diyor. Bre utanmaz CHP listesinden girmedin mi? Ben de Halkalı’da oturan bir THY personeli olarak CHP’ye oy verdim ama sen seçildin. Seni CHP listesinde göreyim 14 Mayıs’ta sandığa bile gitmem.

  Cevapla
 8. 9 ay önce

  Rahmetli Sefa İnan, bunun gerçek yüzünü ortaya sermişti. Sefa bey rahmet-i rahmana kavuştuktan sonra heralde -Benle uğraşacak kimse kalmadı- diye düşündüki, çapına, liyakatine, kirli geçmişine bakmadan milletvekilliğine soyundu. Neyse ki, airlinehaber kurucusunun anısına sahip çıktı. Bu rezilin foyasını tekrar ortaya koydu. Bu yayınlar devam etmeli. Bu havacılık camiasının utanncı olan kişi ile kirli parayla yayın yapan operasyon sitesi sektörümüzden temizlenmeli.

  Cevapla
 9. 9 ay önce

  Haysiyet celladı Kıdık. Önce sen şu bir gece yarısı Merter metro istasyonunun altına kondurduğun BÜFEKONDU’nun hesabını ver

  Cevapla
 10. 9 ay önce

  Ölünün arkasındada konuşur haşa allah! Onun tek dini imanı para dır

 11. THK bu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Sonucunu bilen var mı?

 12. 9 ay önce

  bu şahıs önce ibb deki büfe olayından aklansın

 13. 9 ay önce

  Havacılık sektöründe hapse giren yurt dışına kaçan kim varsa iş yapmış sanırım siyasete girmeden önce geçmişi incelenmeli temiz kağıdı almadan nasıl bir siyaset olabilir?

 14. 9 ay önce

  Bunca yolsuzluğun ardından siyasete almışlar abi hele birde büfe olayı vardı oneydi öyle ?

 15. 9 ay önce

  Yok artık daha neler birde yazında havacılık sektöründen destek istiyor çok yazık gerçekten

 16. 9 ay önce

  Az bile olmuş. Ancak sizin yazmamaniz doğru oldu Tolga Bey. Kaybedeceği bişey olmayan kişiler ile muhattap olmamak lazım.

 17. 9 ay önce

  Haketti!