Sapanca Belediyesi uçak satıyor - Airline Haber

Sapanca Belediyesi uçak satıyor

Sapanca Belediyesi mülkiyeti belediyeye ait 2006 model TECNAM P92 model uçağı 10 Mayıs Pazartesi günü ihaleyle satışa çıkarıyor. Uçağın muhammen bedeli 336 bin lira + KDV olarak belirlendi.

Sapanca Belediyesi mülkiyeti belediyeye ait 2006 model TECNAM P92 model uçağı ihaleyle satışa çıkarıyor. 10 Mayıs tarihinde Belediye Meclis Salonu’nda yapılacak ihalede uçağın bedeli 336 bin lira+KDV olarak belirlendi. Belediyeden yapılan duyuruda, “Mülkiyeti Belediyemize ait olan 1 adet, 2006 imalat yılı, 1886 sertifika numaralı, TC-UAD milliyeti ve tescil işareti, TECNAM S.R.L. Ultralight P92 Echo Super imalatçı-tipi-modeli, 1005 seri numaralı, 450 kg ağırlığında ki uçağın ihale ile satışı. Uçak, 1232 saat gövde ve 1150 saat motor uçuş saatindedir. Pervanesi yıldan dolmuş durumdadır (değişim veya bakım yapılmalıdır). Uçağın, yaşı ve uçuş saatine bağlı olarak ağır bakımları yapılmamıştır. İhalenin Muhammen Bedeli 336.316 TL + KDV olarak belirlendi.

AÇIK TEKLİF USULÜ

İhale, 10.05.2021 Pazartesi günü sat 14.00’da Sapanca Belediye Meclis Toplantı Salonu, Rüstempaşa Mah., Mimar Sinan Cad. No:12 Sapanca / Sakarya adresinde, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine istinaden Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır. İhaleye katılım belgeleri kapalı bir zarf ile en geç ihale saatine kadar İdareye teslim edilmelidir” denildi.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum Airlinehaber moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.Sıradaki haber:

Cathay Pasific’de 150 çalışanın işi riskte! Pilot üslerini kapatmak istiyor

Hızlı Yorum Yap

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Airline Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Airline Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.