Pegasus Plus Kart sahipleri, 5 kat UçuşPuan kazanıyor

Pegasus Plus Kart sahipleri, 5 kat UçuşPuan kazanıyor

Pegasus Plus Kart sahipleri, 5 kat UçuşPuan kazanıyor

Pegasus Hava Yolları, Pegasus Plus Kart üyesi misafirlerine özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Pegasus Plus Kart sahipleri, biletlerini 23 – 24 Haziran tarihlerinde alarak 12 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirecekleri tüm uçuşlar için 5 kat UçuşPuan kazanıyor.

Pegasus Plus Kart’a sahip olmak isteyen misafirler, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com üzerinden veya ING BANK üzerinden kart başvurusu oluşturabilirler.

Misafirler, kampanya detaylarına ve Pegasus’un 33 yurt içi, 70 yurt dışı olmak üzere 41 ülkede 103 noktaya ulaşan uçuş noktalarıyla ilgili bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşabilirler.

Pegasus Plus nedir?

Pegasus Hava Yolları’nın ücretsiz üye olunabilen ve gerçekleştirilen tüm uçuşlardan bol Uçuş Puan kazandıran uçuş programıdır.

Pegasus Plus Kart nedir?

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’ın ING BANK ile ortak kredi kartıdır. Bu kart ile yıllık kart aidatı ödemeden, gerçekleştirilen tüm alışverişlerden %0,5 UçuşPuan kazanılır. Pegasus Plus Kart sahipleri aynı zamanda Pegasus Plus üyesi olurlar ve Pegasus uçuşlarından da %2 oranında UçuşPuan kazanırlar.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör