Kıbrıs Uçak Biletleri Yaz Aylarında Cep Yakıyor: Fiyat Karşılaştırması

Kıbrıs Uçak Biletleri Yaz Aylarında Cep Yakıyor: Fiyat Karşılaştırması

Yaz ayları, Kıbrıslı Türk aileler için memleketlerine dönme isteğinin arttığı dönemlerdir. Bu dönemde seyahat etmek popüler hale gelir ve Londra’daki Türkçe konuşan toplum üyeleri için Kıbrıs, sıcak havası ve plajlarıyla cazip bir tatil noktasıdır. Londra Gazete haber ekibi, 2024 yaz sezonunda Londra’dan Kıbrıs’a seyahat etmeyi planlayanlar için Ercan ve Larnaka arasındaki uçuş bilet fiyatlarını araştırdı.

Ercan ve Larnaka Karşılaştırması

Temmuz ve Ağustos aylarında Ercan ve Larnaka arasındaki uçuş fiyatlarını karşılaştırdık. Örneğin, gidiş tarihi 31 Temmuz ve dönüş tarihi 28 Ağustos olarak belirlendiğinde, Londra’dan Ercan’a uçuşta Pegasus Havayolları £683.99, Anadolujet ise £733.10 fiyat belirledi. Aynı dönemde Londra’dan Larnaka’ya uçuşta Wizzair £720, Easyjet ise £654.94 fiyat sundu.

Dört Kişilik Bir Aile İçin Fiyatlar

Belirlenen tarihler için dört kişilik bir aile için fiyatları hesapladığımızda, bu seyahatlerin oldukça pahalı olabileceğini gördük. Örneğin, Londra’dan Ercan’a uçuşta Pegasus Havayolları dört kişi için £2735.96, Anadolujet ise £2932.40 fiyat belirledi. Aynı dönemde Londra’dan Larnaka’ya uçuşta Wizzair dört kişi için £2880, Easyjet ise £2619.76 fiyat sundu.

Türk Hava Yolları ve British Airways Fiyatları

Türk Hava Yolları ile Londra’dan Ercan’a uçuş toplamda £706.89, dört kişilik bir aile için ise £2827.56 fiyat sundu. British Airways ile Londra’dan Larnaka’ya uçuş £936.99, dört kişilik aile için ise £3747.96 fiyat belirledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 2 ay önce

  Millet bilet almasın,uçmasın tepki versin görelim bakalım fırsatçılara ne oluyor…

2 Yorum

 1. 2 ay önce

  Objektif olun yorumları kesmeden,sansür yapmadan yorumlayın. Aynı yorumlar başka yerlerde eksiksiz yayınlanıyor da burada niye yayınlanmıyor,korkunuz hukuki ise onlar nasıl yayınlıyor? Rahmetli Sefa abi görse size ne derdi acaba?

  Cevapla
 2. 2 ay önce

  Millet bilet almasın,uçmasın tepki versin görelim bakalım fırsatçılara ne oluyor…