HAVAŞ, LETONYA’DA LİSANSINI YENİLEDİ

HAVAŞ, LETONYA’DA LİSANSINI YENİLEDİ

Havaş, Riga Uluslararası Havalimanı’nda yer hizmetleri lisansını 2024’e kadar uzattı

Uluslararası arenada da hizmet veren yer hizmetleri şirketi Havaş, Letonya’nın başkenti Riga’da aynı isimdeki havalimanının yer hizmetleri lisansını yedi yıl süreyle uzatma hakkını kazandı.

Baltık ülkelerindeki en büyük havalimanı olan Riga Uluslararası Havalimanı’nda başta ülkenin bayrak taşıyıcı havayolu AirBaltic olmak üzere çok sayıda havayolu şirketine yer hizmetleri sunan Havaş, Letonya’daki yer hizmeti operasyonunu 2024’e kadar sürdürmeye devam edecek.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, “Havaş olarak, 2010 yılında Riga Havalimanı’ndaki operasyonumuzun başlamasından itibaren kısa sürede hizmet ağımızı genişleterek birçok havayolu şirketine yer hizmetleri sunmaya başladık. Nitelikli insan kaynağımızı, sektördeki bilgi birikimi ve deneyimimizi Riga Uluslararası Havalimanı’ndaki istasyonumuza taşıyarak operasyonel ağımızı da büyüttük. Bu paralelde, 5’inci yılımızda Riga’daki operasyonlarında yer hizmetleri sunduğumuz AirBaltic Havayolları dünyanın en dakik havayolu unvanını aldı. Sürekli inovasyon ve geliştirmelerle çıtayı daha da yükseğe taşımak üzere odaklandığımız faaliyetlerimiz kapsamında, Riga’da yer hizmetleri lisansımızın ikinci kez yedi yıllığına uzatılmasından memnuniyet duyuyoruz. Operasyonlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.