Airlines

Global Airlines A380 filosu ile ilk uçuşuna hazırlanıyor

Global Havayolları, üç adet A380 daha satın almak üzere bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Bu uçakların satın alınmasıyla birlikte havayolunun filo gelişimi yeni bir dönüm noktasına ulaşırken, dört A380’in 2024 baharında operasyonlara başlaması planlanıyor.

Global Havayolları Kurucusu ve CEO’su James Asquith açıklamasında:

“Danışma Kurulumuza üst düzey ve deneyimli kişileri atamaya devam etmemiz kaydettiğimiz ilerlemenin gerçek bir kanıtıdır. Global Airlines’ı hayata geçirmek üzere bir araya gelen havacılık profesyonellerinden oluşan en deneyimli ekiplerden birine sahip olduğumuza inanıyorum.”

“Global filosuna katılmak üzere üç adet A380’in daha satın alınması konusunda anlaşmaya vardığımızı duyurmaktan da mutluluk duyuyoruz. Her zaman söylediğim gibi, A380 gökyüzündeki en iyi uçaktır ve daha fazla satın alma fırsatı aramaya devam edeceğiz.”

Global Havayolları, sahip olduğu A380 uçak filosunu, süper jumbo’nun sunduğu rakipsiz genişlik sayesinde uçuş deneyimini yeniden canlandırmak için kullanmayı planlıyor.

Global Havayolları şimdi, 2024 İlkbaharındaki açılış uçuşlarına hazırlanmak için ilgili makamlar ve ortaklarla yakın bir şekilde çalışmaya odaklanmıştır ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir