FUNDA OCAK’TAN MÜJDELİ HABER

FUNDA OCAK’TAN MÜJDELİ HABER

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak DHMİ çalışanlarının havacılık tazminatlarının artırılmasına ait taslak metnin YPK tarafından onaylandığını açıkladı. Duyuruyu sosyal medya hesabından verdi.

Açıklama şöyle:

Bilindiği üzere; 4. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri sonucunda personelimize ödenen Havacılık Tazminatının arttırılması kararlaştırılmıştı.
Söz konusu kararın bir an önce çıkarılması için YPK’da görüşülecek olan taslak metin, Bakanlığımız tarafından ilgili mercilere iletilmişti
Havacılık tazminatına ilişkin YPK kararı, 08.10. 2017 tarihi itibarıyla imzalanmış bulunuyor. Kıymetli mesai arkadaşlarıma hayırlı olsun.
Kuruluşumuzun ilgili birimleri, kararın olumlu çıkacağını varsayarak, talimatımız gereği gerekli hazırlıkları zaten tamamlamışlardı.
Yanıtla Karar doğrultusunda, geriye kalan tüm işlemler sür’atle yerine getirilecek,arkadaşlarımızın hak ettiği miktarlar maaşlarına yansıtılacaktır.
Kararın kısa sürede çıkmasında büyük payı bulunan UDH Bakanımız Sn.Ahmet Arslan’a şahsım ve mesai arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum.

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Funda Fanaa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
aa
Ziyaretçi
aa

özel havayolu çalışanları da sendikalı olsun, devlet bunu zorunlu kılsın, nerede demokrasi?

0

0
Funda Fan
Ziyaretçi
Funda Fan

Bir kaç ay sonra yine kar yağar. 2 cm kar yağınca Atatürk havalimanı yine 3 gün kapalı kalır. Funda’nın yüzünü o zaman görürüz.

0

0