Cumhurbaşkanı Erdoğan THY’YE Talimat Verecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan THY’YE Talimat Verecek

G20 zirvesi öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile konuşan Opet’in sahibi Fikret Öztürk THY’nin yurtdışındaki hedef pazarlardan Antalya’ya direkt sefer koyması gerektiğini söylemiş.

Erdoğan Türk Hava Yollarına Talimat Verecek

Hatırlanacağı gibi G20 Zirvesi öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da otele gelerek çalışmaları yerinde denetlemişti. Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı zirve başlamadan önce kapıda karşılayıp bagi ile (golf oyuncularının kullandığı mini araç) oteli gezdirmişti. Öztürk, bu durumu fırsat bilip Cumhurbaşkanına bazı öneriler sunmuş. Golf oyuncularının bir ülkeye ‘dolmuş uçak’ diye bilinen charter’larla değil, direkt sefer yapan uçaklarla seyahat ettiğini anlatmış.
Öztürk, THY’nin yurtdışındaki hedef pazarlardan Antalya’ya direkt sefer koyması gerektiğini söylemiş. Kendisini dikkatle dinleyen Cumhurbaşkanı da bu konuda THY yönetimine gerekli talimatları vereceğini söylemiş.

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

thy

Sonuçta devletin bir kolu THY ve Devletin en büyüğünden talimat alması gayet normal. Opetin sahibi Fikret Bey’in düşündüğünü THY müdürleri alışanlar vs. hiç düşünmediler mi ?

Charter Uçuşlar

Antalyaya artık charter uçuşlarda zor yapılır Rusya antalyayı fena vurdu ve vuracakda

CumhurBaşkanım

Cumhurbaşkanım talimat verirse kesin olur

asim

aslında iyi olur antalya boşalacak çünki hareket lazım arap turistler antalyaya çeklip rusların yerini doldurabilir

Anonim

Antalyayı zor günler bekliyor rus krzinden dolayı