Yolcunun valizinden piton yılanı ve 8 değişik hayvan çıktı

Yolcunun valizinden piton yılanı ve 8 değişik hayvan çıktı

Sahibi tarafından teslim alınmadığı için Rusya’dan İstanbul’a geri gelen bagajın içinde çok sayıda sürüngenlerinde olduğu canlı havyan çıktı. Valizin içinde saklama kapları ve özel çuvallara yerleştirilmiş Burma Pitonu, Albina Ormanı Kertenkelesi, Vietnam Kurbağası, kaplumbağa, akrep gibi 9 değişik türde tespit edildi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda önceki gece bir yolcunun valizinde çok sayıda canlı hayvan ele geçirildi. Vietnam’dan İstanbul’a gelen ve aktarmalı olarak Rusya’ya giden  Valeeva E., isimli yolcuya ait olduğu tespit edilen valiz, sahibi  tarafından teslim alınmadığı için İstanbul’a geri gönderildi. Habertürk Haber Merkezi’nden Gökhan Artan’ın haberine göre, bagajın kayıp eşya deposuna alınması öncesi yapılan kontrol sırasında çantanın içinde çok sayıda canlı havyan olduğu görüldü.

9 DEĞİŞİK TÜRDEN HAYVAN YAKALANDI

Bunun üzerine valizi açan görevliler şaşkına  döndü. Valizin içinde saklama kapları ve özel çuvallara yerleştirilmiş Burma Pitonu, Albina Ormanı Kertenkelesi, Vietnam Kurbağası, kaplumbağa, akrep gibi 9 değişik türde sürüngen  hayvan tespit edildi.  Hayvanlar gümrük görevlileri  tarafından Orman ve Su İşleri Bakanlığı yetkililerine teslim edildi


Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Zool

Kaplumbağnin turu gana akrebin turu ise isparta olarak biliniyor habete eklenebilir