YOLCU UÇAĞI FIRTINAYLA SAVRULDU

YOLCU UÇAĞI FIRTINAYLA SAVRULDU

Airbus A380 tipi yolcu uçağının Düseldorf’a inişi sırasında korku dolu anlar yaşandı. Uçağın sıradışı inişini kayda alan Bogdan, “Binlerce uçağın inişini çektim. Hiç bu kadar sıradışı bir iniş görmedim” dedi.

irbus A380 tipi yolcu uçağının Düseldorf’a inişi sırasında korku dolu anlar yaşandı.

Dailymail’in haberine göre, dünyanın en büyük ticari yolcu uçağı olan 500 koltuklu Emirates uçağı, Almanya’nın Düsseldorf Havaalanı’na sert iniş gerçekleştirdi. Fırtınada inen uçağın görüntüsü kameraya böyle yansıdı.

“Bu kadar sıradışı bir iniş görmedim”

Emirates Havayolları’na ait Airbus yolcu uçağının Almanya’nın Düsseldorf Havaalanı’na sert inişini Martin Bogdan video kaydına aldı. Avrupa ülkelerindeki birçok havaalanında uçakların inişini görüntüleyen Martin Bogdan, “Binlerce uçağın inişini çektim. Hiç bu kadar sıradışı bir iniş görmedim” dedi.

İniş anı kamerada

Airbus A380 tipi yolcu uçağını Düseldorf’a indiren pilot, piste dokunduğu anda yön değiştiren 380 ton ağırlığındaki uçağın kontrolünü güçlükle sağladı. Uçağın inişi nispeten sakin olurken, tekerler asfalt üzerine değince uçağın kontrolü güçlükle sağlandı.

Dünyanın en büyük yolcu uçağının şiddetli rüzgarda muhteşem inişi Katar Havayolları’na ait Airbus A380 uçağının şiddetli rüzgarda muhteşem inişi böyle görüntülendi. Almanya Düseldorf Havalimanı’nda iniş yapan uçaklar şiddetli yan rüzgar nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşıyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.