Uçakta Kavga Çıktı: AJet Yolcuları Gaziantep'te Mağdur Oldu

Uçakta Kavga Çıktı: AJet Yolcuları Gaziantep’te Mağdur Oldu

Gaziantep Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmesi planlanan AJet uçağında, yolcular arasında çıkan kavga nedeniyle rötar yaşandı. Sabah saatlerinde gerçekleşmesi planlanan uçuşta çıkan kavga, yolcuların büyük bir mağduriyet yaşamasına sebep oldu.

Olay, yolcuların uçağa yerleşmesi sırasında meydana geldi. İki yolcu arasında başlayan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kabin ekibinin müdahalesi yetersiz kalınca, olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Polis, kavgayı ayırmak ve kavga eden yolcuları uçaktan indirmek için yoğun çaba sarf etti. Yaşanan bu olay nedeniyle uçağın kalkış saati gecikti ve diğer yolcular da rötar nedeniyle mağdur oldu.

Gaziantep Havalimanı’nda uçakların sık sık rötar yapması, yolcular arasında şikayet konusu olmaya devam ediyor. Son yaşanan olayla birlikte, rötarların bu seferki sebebi de uçakta çıkan kavga oldu. Yolcular, sürekli yaşanan rötarlardan dolayı mağduriyetlerini dile getirirken, havalimanında yaşanan bu tür olayların bir an önce son bulmasını istiyor.

Yolcuların Tepkisi

Rötar nedeniyle mağdur olan yolcular, yaşanan olay karşısında büyük bir tepki gösterdi. Yolcular, havayolu şirketinden ve havalimanı yetkililerinden daha etkili önlemler alınmasını talep etti. Özellikle sabah saatlerinde gerçekleşmesi planlanan uçuşlarda rötar yaşanmasının kendileri için büyük bir sorun olduğunu belirten yolcular, bu tür olayların tekrarlanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

Polis ekiplerinin hızlı müdahalesi sayesinde kavga büyümeden kontrol altına alındı. Kavga eden yolcular uçaktan indirilerek, gerekli işlemler yapılmak üzere karakola götürüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Neden havayolu olmasa bile Ajet bir şekilde rötar yaşamayı başarıyor inanılmaz.