TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye Yeni Direktör Atandı

TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye Yeni Direktör Atandı

Bir dönem THY Teknik’te başkanlık yaptıktan sonra Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yapan İbrahim Kahraman, TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye direktör olarak atandı.

Bir dönem THY Teknik’te başkanlık yaptıktan sonra Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yapan İbrahim Kahraman,  TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye direktör olarak atandı.

Türkiye’nin en önemli uluslar arası markalarından biri olan TUSAŞ bünyesindeki TEİ’de (Turkish Motor In) direktörlük görevine atandı.

THY Teknik’te başkanlık görevini yaptıktan sonra işten çıkarılan ve sonrasında Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yaparak inşaat sektörüne adım atan İbrahim Kahraman’ın yeni adresi TEİ oldu.

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kovuldu
2 yıl önce

thy teknik den kovuldu

yazik
2 yıl önce

Ibrahim senin arkanda kim var thy den sonra tei de direktor ol

kaan
11 ay önce

iş bilmez biridir. spekülasyon, manipülasyon, kulis her yol vardır. tei deki dostlar bu adama dikkat edin canınız yanar. yöntemlerinin farkına vardığınızda iş işten geçmiş olur haberiniz olsun.

Mehmet Öztürk
11 ay önce

İşbilir ve dirayetli bir yönetici. THY Teknik’te genel müdür olması gerekirken küstürülüp özel sektöre kaçmıştı. Hiç ihtisası olmamasına rağmen çok büyük bir projeyi başarıyla yönetip tamamladı. TUSAŞ için çok büyük kazanç. Sektöre dönmesi de memleket için büyük bir katkı olacaktır. Arkassında birileri olsaydı özel sektöre kaçmaz, daha önce daha üst görevlere getirilirdi. Hak yerini bulmuş. Başarılar dileriz.