TURKISH DO & CO İkramları Artık SunExpress Uçuşlarında!

TURKISH DO & CO İkramları Artık SunExpress Uçuşlarında!

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, yemek ikram şirketi TURKISH DO & CO ile bir iş birliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşma gereği, TURKISH DO & CO, SunExpress’in tüm iç ve dış hat uçuşlarında ikram hizmetlerini sağlayacak.

TURKISH DO & CO tarafından hazırlanan yemekler ve atıştırmalıklar, artık tüm SunExpress uçuşlarında yolculara sunulacak. Ayrıca, yaz sezonuna özel olarak hazırlanan yeni menülerin yakın bir gelecekte yolcularla buluşturulması planlanıyor.

SunExpress CEO’su Max Kownatzki, anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: “Seyahat deneyimini daha keyifli hale getirmek için sürekli olarak çaba gösteren bir havayolu şirketi olarak, kalitesi ve mutfak uzmanlığı ile tanınan TURKISH DO & CO ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği sayesinde, yolcularımıza geniş bir yelpazede lezzetli ve çeşitli ikramlar sunarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.”

TURKISH DO & CO’nun CEO’su Attila Doğudan ise şunları belirtti: “TURKISH DO & CO olarak, şu anda Türk Hava Yolları dahil olmak üzere birçok havayolu şirketine ikram hizmeti sunmaktayız. Genişletilmiş üretim kapasitemizle SunExpress’i yeni bir müşteri ve ortak olarak ağırlamaktan gurur duyuyoruz. SunExpress, Türkiye ve Avrupa arasında önemli bir hava köprüsü oluşturarak turizm sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Bu iş birliği ile TURKISH DO & CO’nun kalitesini ve lezzetini daha geniş bir seyahat kitlesine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Paralı olacaksa isterse İskender versinler neyime laIm

    Cevapla