TÜRK HAVA YOLLARI’NDAN AÇIKLAMA

TÜRK HAVA YOLLARI’NDAN AÇIKLAMA

THY’nın ABD San Francisco’da kullandığı United Airlines Lounge’ın tadilata girmesi üzerine yolcularına açıklama yaptı. Açıklama şu şekilde;

Kullanmakta olduğumuz International terminaldeki United Lounge, 1 Ekim 2017 itibariyle tadilat dolayısıyla kullanıma kapatılacaktır.

Business Class yolcularımız, yine International terminaldeki (G98 yakınındaki) Global First Lounge’u kullanmaya devam edebileceklerdir.

ELITE/ELITE PLUS ve STAR GOLD kart sahibi Business Class yolcularımız beraberlerinde bir kişiyi misafir olarak Global First Lounge`a alamayacak, almak istedikleri takdirde Terminal 3`teki United Lounge’larından birini kullanmaları gerekecektir. (3 adet lounge)

ELITE/ELITE PLUS ve STAR GOLD kart sahibi Ekonomi Class yolcularımız, Global First Lounge`u kullanamayacak ve Terminal 3`teki loungelardan birini kullanmaları gerekecektir.

Mevcut lounge ile Terminal 3`te bulunan United Loungeları arasında güvenli koridor mevcut bulunup, 4 ile 5 dakika civarında yürüme mesafesindedir ve yolcularımız güvenlikten çıkmadan Terminal 3`e gidip gelebileceklerdir.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.