featured

TÖSHİD'DE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği TÖSHİD’in 19. Genel Kurulu’nda TÖSHİD başkanlığına mevcut başkan Onur Air CEO’su Teoman TOSUN yeniden seçildi. Seçimler sonrasında derneğin ilk yönetim kurulu toplantısında ise görev dağılımları gerçekleştirildi.
Buna göre başkanlığa Onur Air CEO’su Teoman TOSUN devam ederken Başkan Yardımcılıklarına ise TAV Havalimanlarından Kemal ÜNLÜ, Pegasus Havayolları’ndan Nasuh ÇETİN ve ULS Kargo’dan Hakan BAYRAMİÇ getirildi. HAVAŞ’tan Kürşad KOÇAK Genel Sekreter ve Freebird Havayolları’ndan Selim TÜKENMEZ ise Muhasip Üye olarak atanırken MNG Kargo’dan Sedat ÖZKAZANÇ, SunExpress’ten Ali Yaşar AYDOĞAN ve Corendon Havayolları’ndan Yıldıray KARAER ise Yönetim Kurulu Üyeleri olarak görev aldı. Denetim Kurulu Üyelikleri ise Onur Air’den Nedim GÜRBÜZ, Pegasus Havayolları’ndan Boğaç UĞURLUTEĞİN ve SunExpress’ten Avni GÜREL’den oluştu.
Yeni Yönetim Kurulu’nun görev dağılımından sonra bir açıklama yapan TÖSHİD Başkanı Teoman Tosun; “Ülkemiz; 2016 yılında neredeyse her gün şekil değiştirerek karşımıza çıkan zor günlerle karşılaştı. Bu zor günler; biz İşletmecilerin birlik beraberlik anlayışı içerisindeki özverili gayretlerimiz ve hükümetimizin ürettiği verimli politikalar yanındaki çeşitli destekler ile muhakkak ki aşılacaktır. Bu yapıcı anlayışa sektörümüzün çalışma bağı olan tüm bürokrasi birimlerinin de katılması kaçınılmazdır. 2017 ve devam eden senelerde havacılık, turizm ve ilgili çalışma sektörleri ile 2023 hedeflerini yakalamak için karşılaşacağımız her türlü olumsuz hamlelere el ele beraberce karşı durmaya, devletimize destek vermeye devam edeceğiz’’ diye konuştu.
 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

  1. 7 sene önce

    Teoman bey her gittiğin şirketi batırdın. Sıra da onur mu var? Beyanın tam yalakalık kokuyor. Sen havacıysan havacı gibi konuş. 2023 hedeflerini bırak da 2017 hedefin ne onu konuş.

    Cevapla