THY’nin Son Bombası “ETO’ O”

THY’nin Son Bombası “ETO’ O”

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Kamerunlu yıldız oyuncusu Samuel Eto’o’nun Türk Hava Yolları’nın (THY) Afrika seferlerinde tanıtım yüzü olacağını, ilerleyen günlerde reklam filmlerinin çekimlerinin yapılacağını söyledi.

Başkan Gültekin Gencer, Expo Antalya 2016 Sergi Alanı’nda incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la yaptığı görüşmeyle ilgili bilgi verdi. Ziyarete Kamerunlu golcü Samuel Eto’o ile gittiklerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a forma hediye ettiklerini söyleyen Gültekin Gencer, Eto’o’nun ziyaret öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın futbol oynadığı sırada çekilen videoları izlediğini anlattı. Başkan Gencer, “Cumhurbaşkanımız ve Eto’o da futbol konuştu. Eto’o, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a attığı golleri beğendiğini ve güzel futbol oynadığını söyledi” diye konuştu.

ETO’O, EXPO VE THY’NİN REKLAMLARINDA OYNAYACAK

Başkan Gencer, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile yaptıkları görüşmede, EXPO Antalya 2016’nın tanıtımda Antalyaspor ve Eto’o’nun yer alacağı reklam çalışması yapma kararı aldıklarını kaydetti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a, Eto’o’nun THY’nin reklamlarında oynamasını önerdiklerini söyleyen Gültekin Gencer, “Bakan Yıldırım teklifimize olumlu baktı. THY’nin Afrika seferlerinde Eto’o tanıtım yüzü olacak. İlerleyen günlerde reklam çekimleri yapılacak” dedi.

 

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.