THY’den yolcularına 14 Şubat sürprizi

THY’den yolcularına 14 Şubat sürprizi

Türk Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bugün umre seferleri dışındaki tüm yolcularına çikolata ikram ediyor.

Türk Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bugün yolcularına çikolata ikram ediyor. Ancak bazı uçaklarda seyahat edecek yolcuları hariç…

14 Şubat Sevgililer Günü’nde uçaklarında seyahat eden yolcularına Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan çikolata ikram eden Türk Hava Yolları geleneğini bu yıl da bozmuyor. Uçaklarındaki yolculara çikolata ikram eden THY, bazı uçaklarındaki yolculara ise bu hizmeti sunmayacak.

THY Kabin Ürün Müdürlüğü tarafından personele gönderilen bilgi notunda, tüm Türk Hava Yolları ve Anadolujet uçuşlarına “Sevgililer Günü Çikolatası” yüklenmesi talimatı verildi. Ancak umre seferlerinin yapılacağı uçaklara yüklemenin yapılmayacağı belirtilmesi ise dikkat çekti.

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
abdulkadir koca

Yazıklar olsun. THY umrecileri ayırmak ile çok büyük hata etmiştir. Hacıların otobüsler ile gittiği yıllarda THY her yıl zarar açıklardı. Hacıların yolculuğu havayolu ile yapılmasına karar verildikten sonraki yıllarda THY bir daha zarar açıklamamış her yıl hacıların parası ile büyümeye devam etmiştir. Bilinki sizin ikram edeceğiniz çikolataya umrecilerin ihtiyacı yok. Bilinki umreciler 14 Şubat sevgililer gününde en kıymetli, en sevgili, uğrunda can verilecek olan Hz. Muhammed (S.A.V.) e kavuşmaya seyahat ediyorlar. Çikolatanız sizin olsun. Umarım Sayın Ulaştırma bakanımız ve THY yetkilileri bu densizliğe sebep olanlara hadlerini bildirir.

hırsız

malum site sizin haberlerinizi çalıyor. O çocuğu bunlar