THY’de işten çıkartılanlar 22 Temmuz grubu adıyla bir araya geliyorlar

THY’de işten çıkartılanlar 22 Temmuz grubu adıyla bir araya geliyorlar

THY’de işten çıkartılanlar 22 Temmuz grubu adıyla bir araya geliyorlar

Grubun hareket noktası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı “darbe girişiminin ardından yaşanan süreçte haksızlığa uğrayanlar varsa bu bilgileri siyasi partiler de paylaşırsa iyi olur” açıklaması.

Bunun üzerine THY İcra Komitesi’nin 22 Temmuz tarihli kararı ile işten çıkarılan kişilerden bir kısmı  “22 Temmuz” adıyla bir araya gelerek haklarını aramak üzere harekete geçmeye karar verdiler.

Kendilerini duyurmak için sosyal medyada da çalışma yapacak grubun Ankara’ya giderek Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni ziyaret edecekleri ve haksızlığa uğradıklarını söyleyecekleri öğrenildi.

22 Temmuz grubu olarak bir araya gelenlerden bazılarının darbe girişimi gecesi sokaklara çıkarak demokrasi mücadelesi verdikleri, bir kısmının da işten çıkarıldıklarını bildiren SMS mesajlarını aldıklarında, pazar günü olmasına rağmen şirkette çalıştıkları belirtiliyor. 22 Temmuz grubu THY’nin işten çıkardığında öne sürdüğü gerekçeler işletmesel gereklilik, verimsizlik, performans yetersizliği ile FETÖ yapılanmasını beraber söyleyerek kendilerine haksızlık yapıldığını ileri sürüyorlar.

Grup üyelerinin işe iade ve manevi tazminat davası açmak için hazırlık yaptıkları, bazı bakanlara ulaşıp durumlarını anlattıkları da konuşuluyor.

İŞTEN ÇIKARTILANLARIN LİSTESİNİ ETİK DEĞERLER ADINA YAYINLAMIYORUZ.

Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ıyıkı yayanlamadın

iyiki yayınlamadınız dıyorsunuz krıptolugunuzu kabul edıyorsunuz isimelr yaynlansa herkes gercekc yorumlarını gonderecek hatta o hainleri sozup gereek hanımlere koruyanlarıda dahi burda bu sayfda goreceksınız

Etikten konu açılmışken

Etik değerler her zaman önemlidir. Mesela ben şirketiçi yayınlanmış bir duyuruyu aynı formatta burada görmemeliyim. Demek istediğim etik değerlere her zaman önem veriniz. Saygılarımla

Önemli olan şirket içi mesajın aslıdır. Format veya aynı formatı kopyalayıp yazmak birbirinden farklı değildir. Sonuçta bilgiyi nerden aldığınızı okura iletmek sitedeki bildirinin gercek olduğunu gösterir. Diğeri ise üzerinde oynama yapılmışmıdır hissi doğurur. Etiklikle bu uygulamanın uzaktan yakınsan ilgisi olamaz. Google dan etik değerleri araştırın ve öğrenmeye çalışın lütfen.

Anonim

Haksiz yere Thy den yuzlerce insan atildi
Dun de bugun de

Haksızlık

Bende bir zamanlar thy de haksız yere işte çıkartılanlar arasındayım böy bir düşünce yapısı olamaz cumhurbaşkanlığına gerekli yazıyo yazdım ama henüz dönüşmolmadı

?

iyi de yıllar boyu binlerce insan sırf fetocu ve akpli değil diye thy’de haksız yere işten atıldı onlar ne olacak peki?

Tech

Ağzına sağlık

Teşekkürler

Sefa bey bizden biri olduğunuzu ispatladınız. Listeyi yayınlamamanız bunun ispatı. Diğer siteler yakalasa kisteyi anında yayınlardı. Tekrar tekrar teşekkürler

etik???

Öğrense anında yayınlardı merak etme.

En iyisi

Bir dolu kişi ilgisizce atılıyor. Günahsız çoğu