featured

THY’de işten çıkartılan 211′ in dönüşleri başlıyor mu?

 

THY’de bugün yapılan toplantıda Genel Müdür (Kurumsal Gelişim ve BT) yardımcısı olarak atanan Mehmet Kerem Kızıltunç  işten haksız yere çıkartılan 211 kişiden biriydi.

Yeni yapılan toplantıda Mehmet Kerem Kızıltunc’un göreve iade edildiği iddia ediliyor. Bu güzel haberin, haksız yere işten çıkartılan diğer kişilere de örnek olacağını düşünüyorum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

287 Yorum

 1. 2 sene önce

  Kimin şakird olduğunu bilemeyiz ama THY mahkememin sorusu üzte verdiği cevapta 211 in içinde FETÖCÜ olmadığını kendi bildirmiştir.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  THY mağdurları sadece 211 kişi mi? Görevinde başarılar dolu taltif alabilecek iken, önleri kesilip, yıllarca mobbing uygulanan, ya istifaya ya da emekliliğe zorlanan, verimsizlik v.b. yaftalar iş akdi feshedilen ve işe iade davasinı kazanmalarına rağmen, iade-i itibari yapılmayan, bir emekli kartı bile çok görülup, yıllardır pass hakkını kullanamayan binlerce insan mağduriyeti ne olacak.. Bu insanlar ile nasıl helallesilecek..

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Helalleşme zamanı THY. Kalan 210 kişinin ahını aldığın yetmedi mi???İnsanların umudunu yitirmesine yine izin verme .yeni umutlar yeni ümitler için yeniden doğuş başlasın ve akla kendini THY…

  Cevapla
 4. Umut garibanın ekmeği, 211 e bir umut doğunca insanlar kalktı olayın doğruluğunu burda anlatmaya çalışıyor.Boşa nefesinizi tüketmeyin millet herşeyi biliyor ama susuyor. Thy yönetimide herşeyin farkında ancak bu konuda siyasetin gereği, külyütünün gereği, inancını çiğneyip geçer 211 e kapıyı kapatır.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Sayın Bolat bugüne kadar ispiyoncu, entrikacı anlayışla yönetilmeye çalışan THY sizin sözlerinizden esinlenilerek , bir umut rüzgarına kapıldı.Bakıp göreceğiz.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Geçikmiş adalet adalet değildir.Kan kaybediyor vede itibarınız zedeleniyor.Ya 211 kapısını hiç açmayacaktınız yada bu fitneyi temizliyrceksiniz.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Masem adalet liyakattan bahsediyorsunuz bunun için öncelikld şu ispiyonaj sistemini terk edin.211 bu sistemin bir ürünüdür. Liste yapan bir Kaptan daha geçenlerde nerdeyse İlker Aycı tarafından Genel Müdürlüğe getiriliyordu direkten döndü.Onun nofülü listeler yapılırken katkılarından dolayı emeğinin karşılığı Kaptan yapıldı.Burda 211 içinden malum örgütten hiç çıkmana başarısızlığı bu ispiyon sisteminin gerceğe değil kine iftiraya ve kine dayalı olduğunu göstermektedir.Lüten bu farsi kültürü bırakın.

  Cevapla
 8. İnsanların onurunu zedelerseniz, küçük düşürürseniz, unutmayın Hadisin gereği döner dolaşır başınıza gelir.İnsanlarla helalleşin.Unutmayın ahiret var.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  emekçiye THY den sonra enbüyükdarbeyi vuran sendika şimdid susmakt, kalıbına yazık pos vıyık.

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Sessizliğe büründün, yoksa yengeyi bajgan yapma çalışmalarındamısın?

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  Geççek geççek bu geççek.

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Torpille geldiler torpillemip giderler.

  Cevapla
 13. 2 sene önce

  Bu yorumu yazarken düşümdüm de biz işe girerken de birilerinin adamı olarak işe başlamadık.Hiç bir partiye üye olmadık sadece işimizi yaptık.Şimdi bakıyorum 211 kişiden atılanlardan biri olan Kerem bey yine torpille ataması yapıldı.

  Cevapla
 14. THY’de İlker Aycı beyin istifası ile yeni bir dönem başladı. Hatırlarsanız A Bolat adalet ve liyakat endeksli çalışacağız dedi.Bizde umutlandık bu iki unsurdan biri bize ne getirecek diye.Biz kendimizden eminiz sncak yönetim ne yapar bilemeyiz,nekadar samimi olduklarını zaman gösterecek.

  Cevapla
 15. 2 sene önce

  Ey sendikanın pek kıymetli yöneticileri biliyoruz ki bir çoğunuz daha önce Thy A.O çalışıp gerek istifa ederek gerekse emekli olduktan sonra sözde işci haklarını korumak için orda maaş alıyorsunuz.Yapılan bu hakızlığı görüp vicdanınız sızlamıyor mu?.Sendika 211 kişiyi sahipsiz bırakıp sokağa attığında sesiniz çıkarmadınız koltuğunuzu ve ballı maaşlarınızı düşündünüz.Şimdi yeni yönetim kurulu başkanı geldi ve bu haksızlığa uğrayanlardan birinin atamasanı yaptı.Harekete geçmek için neyi bekliyorunuz…

  Cevapla
 16. 2 sene önce

  2016 da kurban edilen haksızlık yapılıp emekleri çalınan arkadaşlarımızın bir an önce iadei itibarının yapılıp geri dönmek isteyenlerin işleri geri verilmelidir..

  Cevapla
 17. 2 sene önce

  Haksızlığın sessiz çığlığı!ifiranın daniskası!!Zulmün sesi!!

  Cevapla
 18. 2 sene önce

  211 konusu THY’nin tarihinde kara bir leke olarak kalacak. Kamoyunun kucağına atılmış 211 kişi. bir gün önce mesaisine giderken bir gün sonra terörist gibi muamele gördüler. Tamamen o dönemin çıkarları için kurban edildiler. Yıllarca kendilerini aklamaya çalıştılar hem maddi hem manevi savaş verdiler. Bu insanlardan aldıklarınızı geri vermeniz imkansız, en azından işlerini ve itibarlarını geri verin. Koskoca şirkette , burada haksızlık var diyebilecek bir tane cesur ve adil adam yok mu ?

  Cevapla
 19. 2 sene önce

  Sayın Ahmet Bolat , kıymetli mesai arkadaşlarım diye başlayan sözlerinizin arasında şu cümle özellikle dikkatimi çekti ”Türk Hava Yollan için emek harcayan ailemizin üyesi tüm çalışma arkadaşlarımıza değerli olduklarını hissettirecek, Ortaklığımıza duyduğu aidiyeti artıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz.” bunu nasıl başaracaksınız merak ediyorum , aidiyet kültürü benim hatırladığım bizim jenerasyonla birlikte bitti, aidiyet emek ister güven ister zaman içinde gelişir, sözünüzün arkasında duracaksanız haksız yere iftira atılarak kötü muamele ile şirketinden koparılmış 211 lerin bizlerin sözlerimize kulak verin ve şu an halihazırda çalışan arkadaşlarımıza güven verin, aldığım duyumlar çalışanlar arasında ne güven ne sevgi ne de saygının kalmış olduğu ,bunun da baş nedeni sizin de bildiğiniz gibi liyakat liyakat liyakat.

  Cevapla
 20. 2 sene önce

  Yine sorelerde satışlardasınız!!! Sesinimiz geliiimi? ordamısınız?

  Cevapla
 21. 2 sene önce

  Bir arslan miyav dedi, minik fare kükredi.Ökkeşten ses yok. Duydkki abantta tatildeymiş.

  Cevapla
 22. 2 sene önce

  kalıbının adamı değilsşn kamyoncular dernek başkanı, ivedik tipji hergele.Hiç utanman kaldımı?

  Cevapla
 23. 2 sene önce

  THY nin yüzünde patlayan iftira sembolünün numaratörüfür.

  Cevapla
 24. 2 sene önce

  Bizde bir la vardır deli söyledi akıllı inandı.Siz nezaman gördünüz ki bu adamlar hitgiği yere huzur, güven,adalet ve liyakat götürmüş .Bunlar tahlkiki değil taklidi iman sahipleridir.enbüuük özellikleri kendi içlerinde anlaşamazlar. Kimseyi bulamazlarsa birbirlerini sokarlar, yılan misali.Siz bunları müslümanmı sanırsınız?

  Cevapla
 25. 2 sene önce

  Bu atama kararı artık milad olsun ve senelerce bu şirkete emek vermiş bu insanların haklarını en kısa zamanda iade edin,adalet yerini bulsun. Yeni yönetim personeline güven vermek ve yarın aynı şeyi onların da başına gelmeyeceğinin güvenini vermek istiyorsa işte fırsat.

  Cevapla
 26. İftiranın SembolüHaksızlığın numarolejisiThy yönetiminin yüzüAdeletsizliğm adıZulmün isbatıdır.

  Cevapla
 27. Sadece rakamdan iberet bir personel gurubu değil haksızlığın sembolüdür

  Cevapla
 28. 2 sene önce

  THY’de İlker Aycı beyin istifası ile yeni bir dönem başladı. Hatırlarsanız A Bolat adalet ve liyakat endeksli çalışacağız dedi.Bizde umutlandık bu iki unsurdan biri bize ne getirecek diye.Biz kendimizden eminiz sncak yönetim ne yapar bilemeyiz,nekadar samimi olduklarını zaman gösterecek.

  Cevapla
 29. Toplum önünde linç edip yaftalamış olduğunuz 211 masum insanın haklarını teslim edin. Thy A.O bu kara lekeden bir an önce kurtulması gerekmektedir…

  Cevapla
 30. 2 sene önce

  Eğer yeni yönetim kurulu başkanı temiz bir sayfa açıyorsa Kerem bey e yapmış olduğu iadei itibarı diğer kalan 210 masum insana yapması gerekir.

  Cevapla
 31. 2 sene önce

  Ne yapılmalı? Aslında çok basit. Sayın Bolat 211 ri topla, işine geleni al, emekliliği geleni emekli et, yada iade i itibar ver.İnsanları rahatlat.

  Cevapla
 32. 2 sene önce

  Benim bu yönetim değişmedikçe bit ümidim yok.Bunlara ümit bağlayan yolda kalır.

  Cevapla
 33. 2 sene önce

  Siyasal islamcılarla bedeviler arasında ne fark vardır biliyormusunuz?

  Cevapla
 34. 2 sene önce

  Sayın Bolat göreve başlar başlamaz ilk sözü, alacağımız kararlarda temel yaklaşımımız, istişare ile adalet anlayışı içerisinde atamalarda performans, ehliyet ve liyakat esaslı olacaktır dedi.Bu sözler sizinse bekleyip sonucu görelim.

  Cevapla
 35. 2 sene önce

  Sen bu kipirle, bu anlayışla inşallah cehennemin dibine düşen bir taş misali ölümün ses getirsin.Öyle bir öl ki tüm zındıklar ibret olsun, ateşin bol olsun.

  Cevapla
 36. 2 sene önce

  Daha işe başlamadan ilk golü yediniz.Madem Kerem Beyi bsşlattınız gerşde kala 210 ne oldu? Bunlar rahat durnayıp sayın Bolata baskı kuracak.Abdülkerim Çayda almamak için bastıracak.Sıkışan Bolat olacak.

  Cevapla
 37. 2 sene önce

  212 in kapısını araladınız, şayet bu kapıyı tüm 211 e açmazsanız kapının arasında sıkışır kalıtsınız.

  Cevapla
 38. 2 sene önce

  adalet ve liyakat sözde değil icreatle olur, anlaşılmşdır ki sizde sizden öncekiler gibi anılarınızla anılmayacaksınız…

  Cevapla
 39. 2 sene önce

  O kara günün üzerinden beş buçuk yıl geçti bu süre zarfında kimle konuşsak herkes haklısınız demekten öte hiçbir şey yapmadı buna Hava-iş sendikası dahil, hatta inanır mısınız ,sendika ile yaptığımız toplantılarda bize söylenen ;İlker Aycı bile bizim haksız yere işten çıkarıldığını ifade etmiş bunu biz duymadık yalan değil ama sendika bize öyle iletti ,sonuç olarak tüm Türkiye 211 THY çalışanına haksızlık yapıldığını bile bile hiç acımadan göz yumdu üç maymunu oynadı ,şimdi bir şansımız var mı bilmiyorum umarım vardır.

  Cevapla
 40. 2 sene önce

  Thy bu hatasını duzeltmedigi müddetçe bu utançla anılmaya mahkumdur. Kerem Beye sunulan bu imkan diger 210 kisiye sunulmadığı müddetçe adalet yerini bulmayacak…..

  Cevapla
 41. 211 kişinin geleceğini itibarını çaldınız şimdi geri iade zamanı.

  Cevapla
 42. 2 sene önce

  211 in haksız işten cikarma olduğu bu işe geri alimla teyit edilmiş oldu, hadi bakalım diğer mağdurlara adalet şimdi…

  Cevapla
 43. Sayın Hava-İş yetkilileri geçen toplu sözleşme görüşmelerinde son dakika görüşmüş olduğunuz 211 mağdurlarını satmıştınız ya.Bu sefer yönetim adım attı sıra sizde..

  Cevapla
 44. 2 sene önce

  Bu konu THY’nin kara lekesidir. Kamoyunun kucağına atılmış 211 kişi. 1 gün önce uçuşlarına giderken 1 gün sonra terörist gibi muamele gördüler. Tamamen o dönemin çıkarları için kurban edildiler. Yıllarca kendilerini aklamaya çalıştılar hem maddi hem manevi savaş verdiler. Bu insanlardan aldıklarınızı geri vermeniz imkansız, en azından işlerini geri verin. Koca şirkette 1 tane cesur ve adil adam yok mu burada haksızlık var diyebilecek?

  Cevapla
 45. 2 sene önce

  Haksız yere bu utanca uğratılanlar adına çok önemli bir gelişme diye düşünüyorum. Bu yanlıştan dönülmesi adaletin yerini bulması için gerçekten çok iç açıcı, umarım devamı gelir.

  Cevapla
 46. 2 sene önce

  Adil olmak istiyorsanız herkese olacaksınız ki adaletten bahsedebilesiniz.Sadece Keremle adalet olmaz!! aksine buna adam kayırmaca derler.

  Cevapla
 47. 2 sene önce

  Evet iadeyi itibar istiyoruz bu şirket yönetimi bunu bize borçlu çünkü yapılan çok büyük bir haksızlık olduğunu herkes biliyordu ve bile bile bizleri kurban seçtiler önünü arkasını düşünmeden bir liste yaptılar bizler sadece bir isim dik ama her isim bir değer bu insanlar kimdir nedir biz ne yapıyoruz demediler insan harcamak bu kadar kolay olmamalı en azından vicdanlı insanlar için .

  Cevapla
 48. Zulm ile abâd olanın, âhiri berbad olur. Dünyada yediğiniz haklardan dolayı helalleşmezseniz, kul hakkı ahirette ağırdır Sayın Bolat.

  Cevapla
 49. 2 sene önce

  Belki herkes işine dönmeyecek ama iadeyi itibar önemli ,yapılanın kimsenin yanına kalmaması adına ve bundan sonra da kimselere yaşatılması adına ve çocuklarımız için onlara göğsümüzü gere gere bu ülkede adalet var bak evladım sonunda hak yerini buldu mücadeleden vaz geçmemek gerekir demek adına umut vermek adına bizim bunu istemeye hakkımız var.

  Cevapla
 50. 2 sene önce

  İşçi barışı sizin siyasal islam kültürüne uymaz ki.Sizin din anlayışında iftira var,yalan var,algı var … pardon siz hangi dindendiniz.Allah’a şükür sizden din öğrenmemişiz yokda ya deist yada ataiatik.

  Cevapla
 51. 2 sene önce

  Öyle bir ah aldılar ki yıllar geçse yakalarına yapışacak teker teker gidecekler Allah o günleri bize gösterecek ,bu şirket tepeden gelenler sayesinde değil tüm çalışanların emeği ile bu günlere geldi .

  Cevapla
 52. 2 sene önce

  Uçuş operasyonu gibi 7/24 çalışılan yoğun bir tempoda 26 sene çalışıp üzerine de emeklilik hakkını kazanmış iken çalışmaya devam etmem istenmesine rağmen insan işini kaybetmeye mi yoksa yılların emeğine karşılık uğradığı hakarete mi neye üzüleceğine şaşırıyor ,artık sebebini düşünmeyi bıraktım adımıza yapılan bu iftiraları kınıyorum, beni ve ailemi üzenlere hakkımı asla ve asla helal etmiyorum ,umudumu yitirmedim inşallah bir gün hak yerini bulacak.

  Cevapla
 53. 2 sene önce

  Sefa Bey, öncelikle hep haklının yanında olduğunuz için teşekkürü bir borç biliyoruz..6 yıl dile kolay, insan yapılanları unutmuyor, unutamıyor; ne olduğunu neden olduğunu hala anlayamadıkları nedensiz belki de sadece “sayı arttırılması” şeklinde torbaya atılışları, cezalı ve ya bir suçluymuşcasına kapıdan dahi içeriye alınmayışları, önüne imzalayın diye konulan ne olduğunu dahi aslında anlayamadan “okudum, anladımları” , sadece şoku yaşayanı değil tüm ailelerini, sevdiklerini, iş arkadaşlarını yaralayan, çalışanların motivasyonunu sıfırlayan, yaşanan haksızlık karşısında sesini çıkartamalarına, tek söz söylemelerine dahi izin verilmeyen o kişilerin sadece bir “sms” ile hayatını yönlendiren günleri.. Madem ki birileri için mümkün olabiliyor yıllar sonra geri dönebilişler, yanlışın farkına varılışlar, mahkemelerini kazanan insanlara da aynı hakkı tanıyın en azından bir özür borcunuz var lütfen ödeyin bu insanlara borcunuzu artık.. Vicdanlarınıza sesleniyoruz..

  Cevapla
 54. Malesef hata yaptınız ve hatanızdada ısrar ediyorsunuz.Hakkı olana hakkını iade etmezseniz ahirette işiniz haraptır.

  Cevapla
 55. Thy yönetimi adil olmayı siz sadece etrafınızdaki mücahitleremi uyguluyorsunuz. Unutmayın 211 içinde sizin yanlışlıkla attığınız mucahitlerinizden daha bir kaç kişi var.

  Cevapla
 56. 2 sene önce

  Benim ablamın hak etmedigi bir cikarilmaydi. Ailem ve biz çok zor durumda kalmış olduk. Bh haber biraz umut verdi umarım geri alinir.

  Cevapla
 57. 2 sene önce

  Te Ha Ye yönetimi kenfinizde müslümanlığın hangi sıfatları kendinizde gördüğünüzü zannediyorsunuz.İftira,yalan ikiyüzlülük, nifak.. daha hangisini sayayım sizde olmayan.

  Cevapla
 58. Yazıklar olsun sizeki iftira ile attığınız insanlara iadeyi itibarı çok görüyorsunuz‼️

  Cevapla
 59. 2 sene önce

  Liyakatsiz tiplere alan açmak için işten çıkarılan insanların kul hakkı nin hesabını allaha verecek olanlar düşünsün

  Cevapla
 60. 2 sene önce

  Bu 211 kişi içinde öyle değerli arkadaşlarımız vardı ki bence böyle haksız şekilde gönderilmeleri şirket için büyük kayıp olmuştur. Bırakın fetö yü hiçbir tarikat cemaat yapılanmasına mensup olmayan ülkücü bir abimiz de bu kişiler arasındaydı. Bunca yıl geçti ona yapılan bu haksızlığı ben bile unutamadım. Lütfen bu saçmalığa bir son verilsin. Hakkı yenenlere itibarları ve işleri iade edilsin. Adaletten kimseye zarar gelmez.

  Cevapla
 61. Sizden adalet dahi beklemiyorum, çünki siz bunu yapacak ahlakta ve imana sahip değilsiniz!!!

  Cevapla
 62. Haksızlık giderilmeli ve çıkarılanların işe dönüşleri sağlanmalıdır.

  Cevapla
 63. 2 sene önce

  THY’den 211 ve 305 çalışanın işten atılmasını, çalışanlara verdiğim söz üzerine THY genel kurulunda dile getirmiştim. Buyurun izleyin

  https://www.airlinehaber.com/thy-2019-genel-kurulu-sefa-inan-konusmasi/

  Cevapla
 64. 2 sene önce

  Haksızca işten atılan ve uzun süredir mağdur olan tüm arkadaşlarımızın haklarının iade edilmesini tüm kalbimle dikiyorum

  Cevapla
 65. 2 sene önce

  Maduriyetimiz zaman da gecse unutulmadi. Hakkimizla isimize donmek istiyoruz. Biz sirketi hic bir zaman karsimiza almadik. Sebepsiz cikarildim. Hak adalet carki bize de ugrasin

  Cevapla
 66. Gonul ister ki tum 211 magdurlari icin benzer surec islesin ve cektikleri azaplar bir nebze sonlansin. Ancak kerem beyin cv si nasil olursa olsun, o basin aciklamasi ve ilkerin basin toplantilari ile butun dunyaya duyurulan hain damgasina ragmen; yine hukumet kadrolasmasi olan turkcelle baskan olabilmesi zaten kendisinin bir sekilde arkasi oldugunu gosteriyor. Yoksa hukumetin kucagindaki turkcell de nasil is bulurdu? Bu yuzden yakin arkadasi bolat yk baskani olunca bu 211 icinde arkasi saglam olan kerem bey geri donebildi. Cv sinin ne kadar kuvvetli oldugu hic onemli degil. Ne cv ler harcandi gitti bu 211 icinde… umarim yanilirim ve diger 211 icindeki masumlar da adaleti tadar ve haklari itibarlari isleri geri verilir. Umarim bolat yonetimi bu hayirdan nasiplenir. Onune altin tepside sunulmus bu firsati geri cevirmez.!

  Cevapla
 67. Asıl fetocu olanlar SIRKET SIRKET dolaşıyor air india gibi

  Cevapla
 68. 2 sene önce

  Bu haber 211 e haksızlık yapıldığının ispatıdır, yasal olarak haklı olduğunu ispat eden tüm mağdurlar işlerine iade edilmeli. THY mottosu “” birlikte güçlüyüz”” o zaman THY bizimle birlikte olduğunu kanıtlamalıdır. Tüm çalışanların gerek sendikaya gerekse şirkete olan güvensizliğini işe iadeler ile tekrar kazanabilir. hepimiz 211’iz…..

  Cevapla
 69. Bizler unutamıyoruz yapılanları suçlu gibi mesai yapmis oldugun arkadaşlarının gözü önünde 4 güvenlik ile bir odaya götürülüp masaya oturtulup önüne bir kağıt koyup imzala bunu diyen 2 kişiyi….çaresizce ağlamani….çünkü o imzayı atınca bir suru borç ev giderleri bakmakla yükümlü olduğun anne baban yardımcı olduğun insanlar inanılmaz zorluk yaşayacaklar…kaldı ki öyle oldu…borçlar yüzünden arabam gitti evim icra üzerinden satışa cıktı ve psikoloji olarak zor bir süreçten geçerken bunları yaşamak derin yaralar açtı.hadi şimdi bu yaraları hafifletin.sucsuzlardi kendini bilmezler tarafından suçlandılar deyin….bu bile içimizdeki yangını yaraları bi nebze olsun hafifletir….1 mesajla sonlandirdiniz 1 mesajla iade yapabilirsiniz….lütfen vicdan…..

  Cevapla
 70. Bizde atıldık haksız yere

  Cevapla
 71. 2 sene önce

  Eşim bu sureç te çok sıkıntı çekti, Allah rızası için elinizi vicdanınıza koyun ve bunca mağduru işe geri alın. 6 yıldır çektiğimizi bir biz, birde Allah bilir.

  Cevapla
 72. 2 sene önce

  Kendisinin dönmesine sevindim, darısı diğer mağdurların başına

  Cevapla
 73. 2 sene önce

  Siz 1 gün içinde borçla, harçla, suçlamalarla, iftiralarla ortada kalmak nasıl bir şey bilir misiniz? 1 gün önce planlarınız var, hayalleriniz var. 1 gün sonra her şeyiniz yok oluyor. Bunun psikolojik olarak nasıl bir travmaya yol açtığını anlayabilir misiniz? 2, 5 yıl sürdü dava. 2,5 yıl aklanamadan iş başvurusu yapamamak, etrafınızdaki şüpheli bakışlardan gözlerinizi kaçırmak, bozuk psikolojinizle dağılan aileler, ödenemeyen krediler bunlarla yaşamak nasıl bir hayal edin. 1 günde hayatlarımız çalındı. Millet belinde silahla gezerken o dönem isimlerimiz internete servis edildi. Yaşadıklarımız size yetmedi mi? Yeterince almadık mı yalandan ortaya attığınız “ bakın thy de fetöden adam çıkardı” yükünü omuzlarınızdan. Yeter zulmünüz. Kul adaleti sağlamazsa her 2 cihanda ahımız bu konuyu duyan, bilen ama görmezden gelen herkesin üzerindedir. Annemin akıttığı her gözyaşı kadar ah ettim. Yaşadıklarımızın karşılığını zaten veremezsiniz. Ama bizleri işe alıp, biz nebze telafiye çalışabilirsiniz.

  Cevapla
 74. 2 sene önce

  Yeni yönetim hakkaniyetli davranmalı ve 211 konusunda somut adım atmalı

  Cevapla
 75. 2 sene önce

  hadi lütfen dönsünler

  Cevapla
 76. 2 sene önce

  Allah aşkına sendika görevini hatırlıyor mu?

  Cevapla
 77. 2 sene önce

  İnsanlar adalet için nasıl cirpinmak zorunda kalıyor..madem 211 yanlış karardı ve geri alımlar oluyor, sadece kendi çevrelerine değil de tüm mağdurlara adaletli olsun artık birileri.

  Cevapla
 78. 2 sene önce

  Haksız yere atılan geleceği karartılan arkadaşlarımızda işe başlamasını tüm kalbimle diliyorumST

  Cevapla
 79. Bu konu THY’nin kara lekesidir. Kamoyunun kucağına atılmış 211 kişi. 1 gün önce uçuşlarına giderken 1 gün sonra terörist gibi muamele gördüler. Tamamen o dönemin çıkarları için kurban edildiler. Yıllarca kendilerini aklamaya çalıştılar hem maddi hem manevi savaş verdiler. Bu insanlardan aldıklarınızı geri vermeniz imkansız, en azından işlerini geri verin. Koca şirkette 1 tane cesur ve adil adam yok mu burada haksızlık var diyebilecek?

  Cevapla
 80. 2 sene önce

  Bu kişi thy’ye torpille girip,torpille makam sahibi olup,atılıp sonra yine torpille turkcell’e geçen şimdi de thy’ye geri dönen biri. Thy’den sadece 211 kişi atılmadı,305 çalışan ve sayıları binlerce olan diğerleri de var ve bu mağdur edilmiş,hayatları karartılmış insanların hakları ne olacak? Onlara haksızlık yapanlar hakkında ne gibi işlem yapılacak? Sadece haberde adı geçen kişi gibi torpilliler değil haksız yere fetoculara ve akplilere yer açılsın diye işten atılan, hemen hepsi işe iade davalarını kazanan yetişmiş,tecrübeli,bilgili,iş ve kurum aidiyeti olan insanlar da işe geri dönebilecekler mi önemli olan o. Farz edelim böyle bir şey olmayacak,hakkı olanlara pas hakları ve varsa diğer haklar verilecek mi? Liyakatten,haktan,hukuktan,dinden,imandan bahsedenlerin ne yapacaklarını bekleyip göreceğiz…

  Cevapla
 81. Isden çıkarmak bir kisinin umutlarını elinden almak demek, colugunu çocuğunun rızkını elinden almak demek, birde bunu sirf benden degilsin diye yapmak zulumlukdur. Devlete ve millete karşı hainlik yapanlar çıkarilsin ama bu sucu islemeyenler cikarildi.

  Cevapla
 82. 2 sene önce

  İlkel efendinin kendisine vila yalı alsın şirkette kar diye yazdırdığı masum suçsuz günahsız kanına dokunduğu geleceğiyle gecimiyle tek derdi alnının teriyle bileğinin hakkıyla çalışmak olan Personele yönelik nasıl bir calisma düşünülüyor acaba bunun yanında bu haksızlıkları uygulayan personel mdr personel başkanlığı halen koltuğunda oturup çalışanın canını cımbızla almaya devam edecekmi personel mdr sn hünkar efendi ve diğerlerinin hesapları sorulmayacak kurum içinde bir soruşturma baslatilmayacak mi

  Cevapla
 83. 2 sene önce

  Bu arkadaslara gercekten cok yazik oldu.Umarim bir an once bu lekeden kurtularak donerler.

  Cevapla
 84. 2 sene önce

  Bu rakam bir gün 0 olacak… ama ne zaman ? En uzun 1 yıl var en kısa haftaya… Umarız bu yönetim yapma Şeref’ini elde eder…

  Cevapla
 85. 2 sene önce

  Senin haklarını savunman gereken üyelerini SENİN HARÜCİNDE herkes sahiplendi ama senden TIK yok, SEN NESİN ? NE işe yararsın ?

  Cevapla
 86. 2 sene önce

  Arkadaşlarımızla Birgül önce uçuşa giderken bir gün sonra yanımızda yoklardı. Neden atıldılar anlayamadan bir daha telefonlarına bile bakamadık çok iyi bildiğimiz mesai hatta özel hayatta arkadaşımız bir anda terör örgütü yaftası İle işine son verildi. Herkes bu insanlardan kaçtı , dışladı. İş bulamadı… Ama zaman herşeye çare onların gerçek vatansever ve doğru insan olduğunu gittikleri yargı belgeledi, yapılan soruşturmalar onları akladı.Artık omların THY ailemize katılma zamanı geldi. Sn Ahmet BOLAT ı takdirle izliyoruz , bu yanlıştan onun cesareti döndürür.

  Cevapla
 87. 2 sene önce

  Biz toplam 15 kişi listeye dahil edildik.hepimizin neden dahil edildiğini kamuoyu da şirkette uçan arkadaşlarda çok iyi biliyor çünkü atıldığımızda herkes ŞOK oldu. Mahkeme ve Yüksek Yargı suçsuzluğumuzu zaten belgeledi. Vicdanlarda da herkes biliyor.iş sadece bu yanlıştan döndürmeye cesareti olan iadeyi itibarı verecek YÜREKLİ yönetimlerde. Bu hak bize er geç verilecek , ama bunu ilk yapan ADİL Ve HAK bilen yönetici olacak.Sn Ahmet POLAT bu konularda cesur ve doğru adımlar atıyor , ümitliyiz.

  Cevapla
 88. 2 sene önce

  Hiç birşey olmaz. Sevinmeyin boşuna.

  Cevapla
 89. 2 sene önce

  Hadi bakalim bu arkadaslar icin hayirlisi

  Cevapla
 90. Kalan 210 heyecanla haberin gelmesini bekliyor.çok beklemediler mi..haydii bu cuma gününde sevindirin ki adalet artık yerini bulsun..

  Cevapla
 91. 2 sene önce

  Umarım en kısa sürede diğer 210 kişi de bu dünyada da hakkını alır.

  Cevapla
 92. ‘Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.’ Hatanın neresinden dönülse kardır.Kayıp haklarımızı,işe iadelerimizi bekliyoruz

  Cevapla
 93. 2 sene önce

  Lafla sözle adalet olmaz, tek kişiyi işe başlatmakla adalet olmaz.211 için komisyon kurun, mahkeme kararlarını inceleyin.Bir soruşturma komisyonu kurun.

  Cevapla
 94. Adalet ve Kalkınma için geldiler, herşey ortada.Siyasal islamcılardan adalet beklemek hüsrandır.

  Cevapla
 95. Umut garibanın yemeği, ye 211 ye, bunlardan bir cacık olmaz.Ya bunlardansın yada hiçsin.

  Cevapla
 96. 2 sene önce

  Güzel bir sonuç , bekliyoruz yeni kişilerin göreve dönüşünü ..

  Cevapla
 97. 2 sene önce

  Thy de haksız yere işten atılan sadece 211 kişilik grup yokki. Ondan önce de her ay 40 ar kişilik gruplar halinde seçilen kişiler atıldık. Alınacaksa beraber alınmamış gerekir. En kötüsü elimizden çalınan özlük haklarımızı geri verilmesi gerekir. Hepimiz işe iade yi kazandık. Ben şahsen 23 yılımı üst düzey yönetici olarak verdim THY ye.

  Cevapla
 98. 2 sene önce

  Keşkeeee bu şirkette adalet işlese….Noldu da bugüne kadar hersey torpille işlerken şimdi liyakatten bahsedilir oldu? Kime Liyakat,kime adalet…

  Cevapla
 99. Sıra 210 kişide adalet yerini bulsun ..

  Cevapla
 100. Şu 211 rakamını unutmak istiyorum artık.

  Cevapla
 101. 2 sene önce

  Arkana dön bir bak ve 211 i unutma?

  Cevapla
 102. 2 sene önce

  Olaylara sadece seyirci kalan bir sendikaya gerek var mı gerçekten? Sendika başkanının üyelerle konuşacak yüzü dahi yokken bulunduğu konumu ve aldığı maaşı hakediyor mu?

  Cevapla
 103. 2 sene önce

  haksız yere işten atılan 211 kişi için bir başlangıç olmasını herkes için adaletin sağlanmasını umarım.

  Cevapla
 104. 2 sene önce

  Demek ki yanlıştan dönülebiliyormuş..Demek ki hak, adalet hala bir yerlerde varmış ki; Kerem Bey, tekrar eski kurumuna üstelik daha da üst bir mevkide işe başlayabilmiş.Dileriz bu örnek hareket haksızlığa uğramış hepimiz için bir başlangıç olur ve herkese olumlu bir şekilde yansır. Umutluyuz ve takipteyiz..

  Cevapla
 105. 2 sene önce

  haksız yere çok acı çektik çok üzüldük seneler sonra da olsa umarım bu adaletin başlangıcı olur!!

  Cevapla
 106. Umarım artık adalet sağlanır ve herkes işine geri dönebilir.

  Cevapla
 107. Umarım bu adaletin başlangıcı olur ve bizler de tıpkı Kerem Bey gibi işlerimize geri dönebiliriz.

  Cevapla
 108. 211e yapılan haksızlığı kabul etseler bari, o da gönüllere bi nebze olsa su serper.

  Cevapla
 109. 2 sene önce

  Bende 211 den biriyim.THY gecmistede suphesiz haksizliklar ve magduriyetler yasanmistir fakat THYdeki 211 kisinin yasadigi haklizlik ve vicdansizlik kadar buyugunun tum THY tarihinde bir benzerinin yasanmadigini dusunuyorum. Yasadiklarimizi anlayabilmeniz zor ama size soyle ozetliyim; 15 yildan uzun bir sure buyuk emek verdiginiz cok sevdiginiz sirket size teroristlerle vatan hainleriyle ozdestirip savunmanizi bile almadan hain 15 temmuz kalkismasindan 1-2 hafta sonra isten cikariyor. Sizin FETO uzaktan yakindan bir iliskiniz yok. Aileniz, dostlariniz, mahalleniz ile yasayacaklarinizi dusunun. Ben kendimden ornek veriyim oz babam ve annem bile suphe etti oglum bir ilgin varmi hic toplantilarina katildinmi diye utana sikila sordular, cocuklarim mahallede bunun babasi FETOcu dise dislandi, is basvurulari dogrudan geri cevrildi, buna benzer cok sey yasadik cogu var azi yok. Mahkemede tum 211 gibi tabiki kazandim bende ise iade davami.  Bu kararda imzasi olan tum yoneticilerden bende masum tum 211 gibi hem bu dunyada hem de ahirette sonuna kadar hesapci olacagim, ilahi adalete tum kalbimle inaniyorum, inaniyorumki adalet bu dunyada tecelli edecektir. Kerem Beyin ise iadesi diger 210 kisi icin de buyuk bir umut dogurdu, Kerem beyi tanirim, cok duzgun, konusuna cok hakim ve caliskan hepsinden otesibde de insani yonu guclu biridir. kendisini tebrik ediyor yeni gorevinde basarilar diliyorum. Ahmet Bey lderliginde yeni bir yonetim is basina geldi bu buyuk ayibi diger 210 kisi icinde inceletip geregini yapmak boyunlarinin borcudur. 

  Cevapla
 110. Sayın bolat gerçekten adaletli vijdanlıysanız 2012 sendikal direnişten atılan 305 kişi ve sonrasında hiç alakası olmadığı halde fetocu diye atılan ama gerçek fetocuların ve 2012 deki direnişte olmalarına rağmen katılanların işlerine devam etmelerine ne diyorsunuz. Masumların özlük haklarını verecekmisiniz

  Cevapla
 111. 6 yıl önce 211 aileye kabus oldunuz artık yaraları sarmanızın zamanı gelmedi mi! Adaletimizin tecelli etmesini istiyoruz

  Cevapla
 112. 2 sene önce

  Çocuklarımızın, ailemizin geleceği için yeter artık! Geride kalan mağdurlar olarak en kısa sürede 210’un da işlerinin iade haberini almak için bekliyoruz

  Cevapla
 113. 2 sene önce

  Ablam cikarildi. Hak etmedigi bir cikarilmaydi. Ailece cok uzulduk. Umarim bu haberden sonra ablam da ise geri alınır

  Cevapla
 114. 2 sene önce

  Yıllarımızı, emeğimizi sarfettiğimiz işimizden tek bir mesaj ile çıkartılabiliyorsak yine aynı şekilde geri dönmemiz bu kadar zor olmamalı…

  Cevapla
 115. Mehmet kardeşimiz ile bir yola baş konulmuş gerisi gelsin artık ey yöneticiler! Geride bekleyen 210 kişi daha var

  Cevapla
 116. 2 sene önce

  210 + 1=211 210umuzu da aldınız mı ekip tamam. Hepimiz Kerem bey gibi masumuz hem vicdanen hem de hukuk önünde. Daha ne bekliyorsunuz.

  Cevapla
 117. 2 sene önce

  Çok yakın bir arkadaşım işten çıkarıldığında neler yaşadığını hala dün gibi hatırlıyorum. Çok uzun süre psikolojisi yerinde değildi, kendi ailesinden tanıdıkları tarafından gibi yargılandı ama neler olduğunu Allah biliyor. 210 kişinin hakkını ödeyemezsiniz fakat zararın neresinden dönülürse kardır…

  Cevapla
 118. Yapılan haksızlık son bulsun hepimiz rahat bir nefes alalım artık. Mehmet Kerem kardeşimizi çok tebrik ederim darısı geride kalan bizlere inşallah

  Cevapla
 119. 2 sene önce

  Bizim bu zorlu süreçteki sesimiz, destekçimiz oldunuz Sefa bey çok teşekkürler. Alınırsak inşallah sizin emeğiniz çok büyük

  Cevapla
 120. 2 sene önce

  Just 1 IN, 210 OUT!!!! God knows, THY makes all 210 wishes real we hope. HOPE??????

  Cevapla
 121. Kuldan birşey isteme.Allahına dön O sana herşeyi verir.

  Cevapla
 122. 2 sene önce

  Alooooooo sesim gelür müüü orda mısınızEyyy Sendika, eyyy Havaiş. Where are you???? Nasaya astronot alımına mı destek vereceksiniz ya acık milli olun yerel olun 211u bi duyun

  Cevapla
 123. 2 sene önce

  211 in listesinin yapıldığı yapıldığı zaman, Kadayfçılat Uçuş İşletme Başkanıydı.Şimdi Gen Müd Yrd. Cısı ve Yönetim Kutulu üyesi.Konu burda bitmiştir.

  Cevapla
 124. 2 sene önce

  Agmet Bolatın size adalet dağıtmasına inanmanız büyubir saflıktır.Kusura Bakmayın.

  Cevapla
 125. 2 sene önce

  Ahmet Bolatın iş barışı dediği konu Krremin dönmesiydi.Olay bukadar.

  Cevapla
 126. 2 sene önce

  Kerem Kızıltunç şu meşhur Boğaziçi mezunlar derneği üyesi , çalışkan diye bilinir ancak 2016 yılındaki mağduriyet günlerini hatırlayacak mı … Türkcell de iyi pozisyonda işe girebilmişti , olan 15-20 yılımı veren emekçilere oldu yine, hakları verilmeli

  Cevapla
 127. 2 sene önce

  We thought that everything was finished. But now we have 210 hopes. The Final Count Down for 210 has started. We will Rock you.

  Cevapla
 128. 2 sene önce

  Sn. Kerem Kızıltunç iş akti fesh edilen 211 personelden biriydi. Onun adına 211 mağduru olarak çok sevindim. Dilerim aynı adalet geriye kalan 210 personel içinde tecelli eder.

  Cevapla
 129. TK yeni YK başkanını tamam ama 211 ile bir aksiyon almışsa iş barışı için ne derece önemli bir adım attığı anlaşılmaktadır. Bu durum da vakur bir yönetici olduğunu göstermektedir.

  Cevapla
 130. 2 sene önce

  Sn Kızıltunç , içeride dışarıdaki 210 kişinin sesi olmanız boyun borcu

  Cevapla
 131. 2 sene önce

  Yorum yaptık yapmadık konu net, iade i itibar.. Kızıltunç da güya verimsizdi …

  Cevapla
 132. 2 sene önce

  Give all the rights of 210guys left who are as innocent as Mr Kerem.

  Cevapla
 133. Bu güzel haberin devamını temenni ediyoruz ve haksız yere kaybettiğimiz işimizi geri istiyoruz!!

  Cevapla
 134. 2 sene önce

  Kerem Bey için sağlanan adalet 211 kişinin hepsi için sağlanmalı!!

  Cevapla
 135. 2 sene önce

  bu çok sevindirici bir haber, umuyoruz ki 211’den haksizliga ugrayan herkes icin bu karar cikar

  Cevapla
 136. 2 sene önce

  Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içiniz hep de öyle olmaya çalıştık çabaladık, Kerem bey siz de hepimiz için 210umuz için çabalayın lütfen

  Cevapla
 137. 2 sene önce

  Nasıl bir aidiyetle bağlanmışsam şirketime, acımasızca ayırıldığım 6yılda neredeyse her gece kesintisiz uçtum rüyalarımda. Lütfen artık Bu rüyalarım gerçek olsun. Bizi geri alın.

  Cevapla
 138. 2 sene önce

  Nasıl bir aidiyetle bağlanmışsam şirketine, acımasızca ayrıldığım 6yılda neredeyse her gece kesintisiz uçtum rüyalarımda. Lütfen artık Bu rüyalarım gerçek olsun. Bizi geri alın.

  Cevapla
 139. Kanayan yara sarılır umarım

  Cevapla
 140. İnşallah adalet tecelli eder haksız yere atılanlar geri alınır

  Cevapla
 141. 2 sene önce

  Adalet bizi haklı gördü bütün davalarımızı kazandıkilahi adalette de haklıyız alnımız akbi de yeni yönetim görürse havalara uçarız hem mutluluktan hem de her tip uçuş sertifikalı uçaklarımızla

  Cevapla
 142. 2 sene önce

  Sendika hani evelki görüşmekerde konu gündeminizdeydi? Odamı bir kandırmacaydı? Biraz utanmanız olsun. Azıcık samimi ve onurlu olun.

  Cevapla
 143. 2 sene önce

  Ahmet Bey keşke 211’le bir toplantı yapsanız, en azından sesimizi duysanız

  Cevapla
 144. 2 sene önce

  211lerin acıları artık geççek di mi eyyyy yeni yöneticiler.

  Cevapla
 145. Bizleri suçsuz yere işinden yurdundan edenler vicdanınız susmasın…..haksız yere cellatlik yapanlar cezalarını çeksin…Sayın mehmet kerem beyin işe iadesiyle 2016 yılında sorgusuz sualsiz 1 mesaj ile işimize son verilmesinin ne kadar yanlış hatalı olduğu ortaya çıkmıştır.kaldiki her birimiz anayasada ise iade olarak onandı..haydi sayın ahmet bolat bizleride ekibinize alın… .

  Cevapla
 146. 2 sene önce

  211 i fişlemek icin aylarca çalıştık, yeni başkan ne yaptığını sanıyor?

  Cevapla
 147. 2 sene önce

  Duyan gören varmı?

  Cevapla
 148. 2 sene önce

  adalette samimiyseniz teftişe verin dostayı teftiş incelesin, hukukun desiği olsun.

  Cevapla
 149. 2 sene önce

  Umarim adalet Sn. Bolat’ın eliyle tecelli eder.

  Cevapla
 150. 2 sene önce

  Bu durum 211 için geri dönüşün başlangıcı olacak.

  Cevapla
 151. 2 sene önce

  Haklıyız,haklıydık kazandık, ispatladıkArtık geri dönmemiz an meselesi. Kerem bey döndü darısı kalan 210 haklı bizlere…

  Cevapla
 152. 2 sene önce

  Aşağıdaki numaraların hepsi bir hayat, bir hikaye ve bir aile barındırır…21020920820720620520420320220120019919819719619518419319219119018918818718618518418318218118017917817717617517417317217117016916816716616516416316216116015915815715615515415315215115014914814714614514414314214114013913813713613513413313213113012912812712612512412312212112011911811711611511411311211111010910810710610510410310210110099989796959493929190898887868584838281807978777675747372717069686766656463626160595857565554535251504948474645444342414039383736353433323130292827262524232221201918171615141312111098765432BEN

  Cevapla
 153. 2 sene önce

  Acımasızca bi mesajla ölüm fermanımız verildi inşallah Kerem beyin alınışı emsal olur bizler de yeniden canlanırız

  Cevapla
 154. Umarım bu bir başlangıç olur ve Kerem Bey gibi herkes içşn adalet sağlanır.

  Cevapla
 155. 2 sene önce

  Çıkardığın ses Ürküttüğün kurbaya değmesi.Sen kiim adalet kim.Siyasal İslamın figüranlarından adaletmi umulur.En gizel yaptığınız iş ALGI.

  Cevapla
 156. 2 sene önce

  Kerem bey siz de bizdendiniz işe girdiniz kaldık 210 lütfen bizlerin de sesi olun. Umutlarımız yeşersin.

  Cevapla
 157. 2 sene önce

  Bılat Ağam bizimle maytap geçişi.Adamını yanına almış 210 a adalet verecekmiş.

  Cevapla
 158. 2 sene önce

  Kul hakkı yenmesin 211zedeler daha fazla zedelenmesin.Hak hukuk adalet tez zamanda yerine gelsin.

  Cevapla
 159. 2 sene önce

  211 den atıldım.. Halim vaktim yerinde cok sukur. Cagrilsam da donmem ancak listede olup da zor durumda olanlar var. Umarim onlar için geri donus olur. Su an halihazırda çalışan kişilerde 211 icin yanlış yapıldığına vicdani rahatsizlik oldugunu biliyordum demek ki yönetim kurulunda da ayni rahatsızlık varmış.

  Cevapla
 160. 2 sene önce

  Artık Adalet istiyoruz bugüne kadarki çekilen sıkıntıların biran önce biterek geri dönüşümüzün sağlanması dileğiyle..

  Cevapla
 161. 2 sene önce

  e bu düzeltilen kimin hatası, neden bu adam zamanında boş yere işten çıkarıldı? kim zamanında haksızca cikardi

  Cevapla
 162. Sefa Bey sağolun, Allah sizden razı olsun.

  Cevapla
 163. 2 sene önce

  Zamanında Kerem Bey le birlikte 210 kişi işten atılmış . Şimdi Kerem Bey geri alınıyorsa demek ki o karar hatalıymış, bu kabul edilmis . peki o hatanın yanına iliştirilen lanet ima ??????o iftira yüzünden çekilen sıkıntılar… Sahi nerde o hatalı kararı veren iftiracı ekip !!!! kimmiş ki onlar , nerdelermis şimdi?

  Cevapla
 164. 2 sene önce

  Adil olmak istiyorsanız herkese olacaksınız ki adaletten bahsedebilesiniz.Sadece Keremle adalet olmaz!! aksine buna adam kayırmaca derler.

  Cevapla
 165. 2 sene önce

  Bu isimler neye göre belirlendi, nedenleri tek tek açıklansın, hazır değişim rüzgarı varken , bu büyük vebalin altına girenler şirketin çıkarlarını olumsuz yere kullanmaktan değişim rüzgarına kaptırılıp gönderilsinler.

  Cevapla
 166. 2 sene önce

  Sefa Bey, başından beri 211’e hep destek verdi. Mahkemeler kazanıldıkça da desteğinin ne kadar doğru olduğu kanıtlandı. SEFA BEY TEŞEKKÜRLER.

  Cevapla
 167. Bu günlerde geççek acılar unutulacak dönüş kapısı açıldı bu saatden sonra bu kapıyı kimse kapatamaz.

  Cevapla
 168. 2 sene önce

  Allah Ol Der ve Olur. Sabrettik az kaldı.

  Cevapla
 169. 2 sene önce

  Canim kardesim dostum isten cikarilmisti. Ona tum ailece uzulduk. Bu haberi de o benimle paylasti. Ben de THY ailesindenim. Onun nasil isine sadik ve caliskan oldugunu ben bilirim. Dilerim ki onu da sirketimiz catisi altinda tekrar goruruz.

  Cevapla
 170. 2 sene önce

  Başkanin değişmesiyle, 211 listesinden göreve dönüşun olmasi, onceki yonetimin keyfi olarak 211 kisiyi isten cikardigi manasina geliyor.Cok uzucu cunku bu listede 20 sene calisip emekli olamayan vardi. 2 sene calisip aile kurduktan sonra kurumdan atilan vardi. Tertemiz bir sayfa acilmali ve magduriyetler giderilip helallik alinmalidir.

  Cevapla
 171. 2 sene önce

  Cigerimiz yandi. Ayni yere su serpin. Bizler ise iadeyi kazanmis haksiz yere isten cikarilanlariz. Hakkimizi geri verin yeni yonetim.

  Cevapla
 172. 2 sene önce

  Bu ekip yıllardır aklanma mücadelesi içinde başınızı kaldırıp bunların dosyasını bir incelseniz lütfen !!

  Cevapla
 173. 2 sene önce

  Umarım bu bir başlangıç olur ve mağdur edilen 211 iade olur Ahmet BOLAT bu konuyu çözüp haksızlığı giderecektir

  Cevapla
 174. Adalet Kalkınma herkese adil olmaya söz verdiyse sözünün gereğini yapar.

  Cevapla
 175. 2 sene önce

  Bunlarda adalet sadece cevresine işliyor.210 cu kardeşler işiniz zor.

  Cevapla
 176. 2 sene önce

  Mahkemeyi kazanan 211 mağdurları işe iade edilmeli, hatadan geri dönülmeli.

  Cevapla
 177. 211 den biriyim ularım adalet yerini bulacak Haksızlık son bulacak basında bu konuda bize destek veren tüm kalem sahiplerine emekleri içim teşekkür ederim

  Cevapla
 178. 2 sene önce

  Umarım bu atılan adım, bizler için de gerçekleşir. Acaba 4440849 nolu telefondan aranıp,” işe iade sürecinizi başlatmak üzere sizi genel müdürlüğe davet ediyoruz” haberini dört gözle bekliyorum. Zira işten çıkarıldığımız günde iş aktimizi bir telefonla fesh etmişlerdi. Belki aynı telefonla bizleri işe iade ederler…..

  Cevapla
 179. 2 sene önce

  211sizi kapıdan attılar bacadan girmeye çalışıyordunuz! Bir gidin arkadaş.. İstenmiyorsunuz!!

  Cevapla
 180. 2 sene önce

  Sn. Mehmet Kerem Kızıltunç, yaşadıklarımızı en iyi anlayacak kişi sizsiniz. Sesimiz olun lütfen.

  Cevapla
 181. Herkesin işe geri dönmesi gerekiyor yalnızca 1 kişinin değil!!

  Cevapla
 182. 2 sene önce

  211 in 2016 ilk çıkarılış haberini yayınlarken Sefa Bey delil nerde demişti ve o duruşunu ayni istikamette halaa devam ettirdiği ve 211 verdiği destek için teşekkür ederim.Konuyu THY genel kurulunda bizzat gündeme getirerek İlker Aycıya birebir anlatmıştır.İlk günden bugüne cizgisini değiştirmeyen Sefa Bey sağolun varolun.

  Cevapla
 183. Tüm 211 kişi için adalet istiyoruz artık çektiklerimiz son bulsun bu geri dönüşün bir örnek olup tüm 211 kişinin işe geri dönüşünün sağlanması dileğiyle..

  Cevapla
 184. 2 sene önce

  Ben de sizin gibi ise iadeyi kazanmis haksiz cikarilanlardan biriyim. Thy tarafindan duzeltilmeyen bu hataya sizin vesile olmanizi bekliyorum. Bizi en iyi sizler anlarsiniz

  Cevapla
 185. 1 mesaj ile hayatımızı değiştirdiniz lütfen yeni bir mesajla güneş dogdurun…..

  Cevapla
 186. 2 sene önce

  Umutluyuz çünkü haklıyız.

  Cevapla
 187. 2 sene önce

  Iadeyi itibar ile işimizi gökyüzümüzü geri verin bize….

  Cevapla
 188. Sayın ahmet bolat bizleri tanımıyor olabilirsiniz ancak şirket içerisinde araştırsanız yeterli olur….işimizi geri istiyoruz….

  Cevapla
 189. 2 sene önce

  Ahmet bey bana 20 dakika ayırsın. Eğer anlatacaklarımdan ikna olmazsa orada çeksin beni vursun. Dünyanın en ilkel kabilelerinde bile suçlanan insan bir kez dinlenir. Bizi bir kez bile dinlemeden katlettiler. İnsanlık onuru adına utanç verici bir zulme imza attılar. 211 kişiye itibarlarını ve haklarını iade etmeyeceklerse etmesinler ama Allah rızası için bizi bir kere karşısına alıp dinlesinler. Yine ikna olmazlarsa zaten mesele yok. Dinlediklerinde görecekler ki biz resmen birilerinin şovuna meze edilmiş masumlarız.

  Cevapla
 190. 2 sene önce

  Sn. Mehmet Kerem Kızıltunç, bizim ve çoçuklarımızın neler yaşadığını en iyi siz anlarsınız. Hepimiz psikolojik olarak çok zor zamanlar yaşadık ve hala etkileri devam ediyor. Sizin ve yeni yönetimin bu büyük hatayı düzelteceği günü ip ile çekiyoruz. Neden işten çıkarıldım onu bile bilmiyorum…

  Cevapla
 191. 2 sene önce

  Acaba Sn. Ahmet Bolat ne yapmak istiyor? Kendinden öncekiler gibi sadece tanıdıklarıma yol açarım arkası olmayanlar benim umurumda olmaz mı diyecek, yoksa ben kimin ne dediğine bakmak haksız yere atılan herkes geri dönecek mi diyecek?

  Cevapla
 192. Tanıdığımız arkamızı yasladigimiz kimsemiz yok 6 yıldır mücadele ediyoruz…yorulduk zaman zaman ümitlerimiz tükendi…tam tamam artık olmaz dediğimiz noktada bir umut yeşerdi tekrar umutlandık…artık gücümüz kalmadı bu ışığı söndürmeyin…mehmet kerem bey bizimle aynı listedeydi…o listeler elimizde…aynı zamanda aynı şekilde çıkarıldik…kendisi ahmet bolat beyin tanıdığı olduğu için direk müdür olarak atanıyor…harika tebrik ediyorum…Adalet bir sekilde onun için sağlandı….bizlerde aynı adaleti istiyoruz….geri dönüşlerimiz için mesaj bekliyoruz….

  Cevapla
 193. 2 sene önce

  e zamanında birilerinin çamur atarak verimli çalışanı işten çıkardığının itirafı resmen bu !

  Cevapla
 194. Kim ne der düşünmeden, sadece yakınlarımı, tanıdıklarımı geri alayım demeden mahkemelerden işe iade almış herkesi geri çağıran ya da haklarını verene adam denir.

  Cevapla
 195. 2 sene önce

  Yetişmiş pilotlardan kabin görevlilerine, yer personeline kadar elemanlar FETÖ damgası vurularak ekmeklerinden edildi. FETÖ damgasıyla hiç bir havayolunda iş bulamaz hale getirildi. Biraz vijdan varsa tekrar iş başı yaptırılıp, tüm kamu oyundan özür dilenir

  Cevapla
 196. 2 sene önce

  Bunca insanın çıkarılmasına sebep olanlar hakkında bir şeyler yapılacak mı peki? Yoksa sürekli aynı şeyler mi yaşanacak..

  Cevapla
 197. 2 sene önce

  eee peki bu adam geri alındığına göre aslında verimli bir calişanmış. e bu adama zamanında kim çamur atmış da işten cikarmis !!!! eeee diğer çamur kurbanları?????

  Cevapla
 198. 2 sene önce

  Sayın Ahmet Bolat adalet derken Kerem için yolmu açıyordunuz? Geride kalan. 210 kişi ne olacak? Onlara adalet yolmu? Sizin adalet anlayışınız sadece ettafınızamı işliyor?

  Cevapla
 199. 2 sene önce

  Ahlaksız = Attığı kimselerin kim olduğunu bilmeyen, bunu araştırma gereği bile duymayan yönetim. Konjektüre göre hareket eden, kendisini bulunduğu makamda tutacak her türlü iftiraya imza atan.

  Cevapla
 200. 2 sene önce

  Geç de olsa adalet yerini bulmalı, mahkemeyi kazanan 211 mağdurları işe iade edilmeli.

  Cevapla
 201. 2 sene önce

  Seyirci kimdir ? Senin haksız bir şekilde atıldığını bildiği halde ne bir habere yorum yazan ne de seni arayan kimsedir.

  Cevapla
 202. 2 sene önce

  İade-i itibar mı yoksa aynısının kahverengisi mi. Kim bilir

  Cevapla
 203. 2 sene önce

  Esas problem nedir? Yıllarca beraber çalıştığın kişlerin bazılarının seni kıskandığı için bağlantılarını kullanarak aleyhinde bilgi vermesi ve hiç hakketmediğin şekilde şuçlanıp atılmana kadar sebebiyet vermesidir …

  Cevapla
 204. 2 sene önce

  İşten çıkartılan 211 kişi için yeni bir umut doğdu.Bu atama kararı artık milad olsun ve senelerce bu şirkete emek vermiş bu insanların haklarını en kısa zamanda iade edin,adalet yerini bulsun.

  Cevapla
 205. 2 sene önce

  Umarım bu güzel adalet duygusunu sadece eşi dostu olan değil, her mağdur tadar

  Cevapla
 206. 2 sene önce

  Hep liyakatsiz kişiler kendisinden daha işi iyi yapan ve bilen kişileri bir şekilde şuçlayarak atılmalarını sağlamaya çalışır …

  Cevapla
 207. Digerleri de degerlendirilsin. Yeni kadrolar ellerini vicdanlarina koysunlar. Haksiz cikarilanlar degerlendirilsin, geri alinsin. Bu haberleri okuyalim haydi..

  Cevapla
 208. 2 sene önce

  Temiz bir sayfa açılacaksa insanlarla helalleşilecekse önce 211 için verilen bu kara leke temizlenmelidir.

  Cevapla
 209. 2 sene önce

  211 kıyımıyla beraber,hayallerimiz umutlarımız da elimizden alındı.Adi iftiralara mağruz kaldık.Suçsuzlugumuz adalet önünde tescillenmişken,dönün bu hatadan Sayın yöneticiler.İnsanlara geç de olsa kaybettikleri umutlarını geri verin.

  Cevapla
 210. 2 sene önce

  Geç de olsa adalet yerini bulmalı. Mahkemeyi kazanan 211 mağdurları, bir an önce işe iade edilmeli.

  Cevapla
 211. 2 sene önce

  İnsanlar bir kısa mesaj ile işlerinden emeklerinden oluyorsa aynı kısa mesaj ile tekrar işlerine pek tabii ki dönebilirler.

  Cevapla
 212. 2 sene önce

  Adalet geç gelsede mağduriyetlere son verecekse kabulumuzdur.

  Cevapla
 213. 2 sene önce

  Çok sevindirici bir haber güzel günler yakındır.Geçde olsa yapılan yanlışlıktan dönülmesi sevindirici..

  Cevapla
 214. 2 sene önce

  Haksız yere bu utanca uğratılanlar adına çok önemli bir gelişme diye düşünüyorum. Bu yanlıştan dönülmesi adaletin yerini bulması için gerçekten çok iç açıcı, umarım devamı gelir.

  Cevapla
 215. Bir mesaj ile dünyamızı yıktınız….iğrenç yaftalandik…ama yılmadık hukuki yapmamız gereken herşeyi yaptık ve kazandık…sucsuzlugumuzu bildiğimiz halde sırf çamur atıldığı için bu süreci içimiz acıyarak yaşadık….lütfen artık adalet kazansın….bizler çok yipratildik…bu süreçte inanılmaz şeyler yaşandı…Çok acı…ve daha önce ilker aycı tarafından ise iademiz ile ilgili duyumlar aldık umutlandık sonrasında abdülkerim çay kabul etmediği için ise iademiz gerceklesememis…bizler yoruldukkk bu kez gerçek adalet istiyoruz….haydi sayın ahmet bolat mehmet kerem arkadaşımız gibi bizleri de alın….

  Cevapla
 216. 2 sene önce

  Sendikal sebeple SEBEPSIZ yere atilan Arkadaslarimizi da Geri istiyoruz

  Cevapla
 217. 2 sene önce

  Şimdi ben Ahmet Bolat’ın tanıdığı olmadığım içinmi işe geri iade alınmıyorum..

  Cevapla
 218. 211 – İnsanları zan altında bırakarak haksız hukuksuz işten çıkarmalar, sonrasındaki yaşamlarında izi kalan iftira camuruyla… uzun süre sonra bile olsa adalet yerini bulsun

  Cevapla
 219. 2 sene önce

  Bana ne ile gelirsen gel kul hakkı ile gelme der Allahütealla

  Cevapla
 220. yakın arkadasımın ve diğer arkadasımızın işe geri dönmesini rica ediyoruz

  Cevapla
 221. 2 sene önce

  Yakin dostum isten cikarildigi gun beraberdik. Bunun bir saka oldugunu dusunduk. Cok zor sureclerden gecti ben sahidim. Sayin Mehmet bey gibi onun da geri donmesi en buyuk dilegim

  Cevapla
 222. Sayin Ahmet bolat bizlerde ellerimizden alınan haklarımızı çocuklarımızın geleceklerini,emeklilik haklarımızı işe iade ederek vermenizi istiyoruz….bir adalet varsa hepimize olmalı….

  Cevapla
 223. 2 sene önce

  Umarım Türk Hava Yolları yönetimi temiz bir sayfa açar ve atama yapılan haksızlıklara karşı bizler için de bir umut olur.

  Cevapla
 224. 2 sene önce

  ADALET VE HAK VE IADEI ITIBAR!!!

  Cevapla
 225. Kaç insanin günahına girildi haydi vicdanınızı yoklayın da mehmet kerem arkadaşımız gibi iadeyi itibar ile görevlerimize geri dönelim….Adalet adalet adalet…..

  Cevapla
 226. Hayret , sirketin basina meteor mu dusmus???

  Cevapla
 227. 2 sene önce

  PILOT AILESI OLARAK TUM HAKSIZLIKLARI YASADIGIMIZ YILLARI COK IYI HATIRLIYORUM DUN GIBI. Camur attiniz izi kaldi, millet hukuki yolla temizlenmeye ugrasarak yillarini gecirdi. Yaziklar olsun thy yi berbat eden kifayetsiz muhterisler. Size ofkemiz dinmez. Simdi ne degisti ise aldiniz, bu insanlarin tum haklarini verin rezilsiniz

  Cevapla
 228. 2 sene önce

  Darısı diğer haksız yere işten çıkarılanlara

  Cevapla
 229. Güzel günler göreceğiz inanın arkadaşlar adalet geçte olsa tecelli ediyor…mehmet kerem arkadaşımız yolu açtı….thy tabularını yıktı işten çıkartılan tekrar iade olamaz değil artık…mehmet kerem arkadaşımız da yaşanılanları biliyor ve süreci ahmet beye özetleyebilir….

  Cevapla
 230. 2 sene önce

  Yapılan hatadan hızlıca geri dönülüp iş hakları geri iade edilmeli.

  Cevapla
 231. 2 sene önce

  Kızım bir mesajla çıkarıldığında hepimiz çok üzüldük. Kendi yavrumun nasıl çalıştığını en iyi ben bilirim. Beyefendi gibi kızımın ve diğer haksız çıkarılanların da iade edilmesi haberini bekliyoruz. Umarım bu bir emsal olur. Yeni THY atamaların bu konuya el atması dileğiyle..

  Cevapla
 232. 2 sene önce

  Haksız yere işlerinden olan insanların tekrar iş haklarının geri verilmesi ve bu kötü dönemden kurtulması dileğiyle

  Cevapla
 233. 2 sene önce

  Yanlıştan dönmek bir erdemdir.İnşallah bu haksızlığa uğrayan arkadaşlarımız bir an önce sevdikleri işlerine geri dönerler..

  Cevapla
 234. 2 sene önce

  Daha bugun gibi aklimda, 6 yil once birlikte ucusum olan kaptan arkadasima, onursuz sekilde, mesajla , ucusunuz durduruldu nitunu. Peki niye bunca haksizliga imza attiniz kardesim. Temizleyin bu pisligi thy

  Cevapla
 235. 2 sene önce

  Güzel haber, umarım tek kişi uygulanan özel bir uygulama değildir ve mağdur edilen 211 kişinin tamamı tez zamanda işlerine dönerler

  Cevapla
 236. 2 sene önce

  Babam 211’in içindeydi, ne çok üzüldü, annem kardeşim ne sıkıntılar çektik biz… Okul arkadaşlarım bile tuhaf tuhaf bakıyordu, bakışlarıyla eziyorlardı. Bize yaşattıklarınızı hiç unutmayacağım, affetmeyeceğim. Şimdi gerçekten bu dediğiniz olursa acaba ne hissederiz, bilmiyorum.

  Cevapla
 237. 2 sene önce

  211 kişi için umut olması dileğiyle…

  Cevapla
 238. 2 sene önce

  Evet keser doner sap doner, gun gelir hesap doner.

  Cevapla
 239. Bos yere atilip. Tekrar almak neyin kafasi. Suc islediniz yillar gecti. Tum adaleti yerine getir thy

  Cevapla
 240. 2 sene önce

  Neden olmasın?

  Cevapla
 241. 2 sene önce

  Ablamın da kabin memuru olarak devam ettiği işi toplu çıkarımda son bulmuştu. Yeniden geri alınmasını talep ediyoruz

  Cevapla
 242. 2 sene önce

  Bizim dışarıdan gördüğümüz kadarıyla; haksız bir şekilde işlerinden çıkarıldığını düşündüğümüz kişiler sosyal yaşamında psikolojik ve ekonomik olarak çok sıkıntı yaşadılar, bir de koranavirüsün hayata direkt etkisiyle sorunları daha da çoğaldı, bu şekilde yani herhangi bir yanlışı olmadan işlerinden uzaklaştırılan kişiler için umarım bu yanlıştan bir an önce dönülür, işlerine iade edilirler, böylece kendileri başta olmak üzere tüm sevenleri mutlu olur.

  Cevapla
 243. Bizle aynı kaderi yaşayan arkadaşımız gibi itibarlı ise iademizi istiyoruz….sevgili yetkililer haydi adalet zamanı….

  Cevapla
 244. 2 sene önce

  Bu kadar nsanin ocagina incir agaci diktiler. Simdi tumm haksizliga ugrayan calisanlarin haklarini iade bekleriz

  Cevapla
 245. Güzel haber ! Umarım diğer mağdurlar için de emsal olur

  Cevapla
 246. 2 sene önce

  BU IYI HABER FAKAT YAPILAN EKSIK. DIGER ADALET BEKLEYENLER NE OLACAK, TAM OLARAK VERILMEYEN HAKLARI NE OLACAK?????

  Cevapla
 247. 2 sene önce

  211 için adalet zamanı

  Cevapla
 248. 2 sene önce

  Umarım, haksız yere iş akitlerine son verilen 211 için olumlu bir gelişme olur.

  Cevapla
 249. Sayın Mehmet Kerem Kızıltunç’ a yeni görevinde başarılar diliyoruz THY ailesine hayırlı olsun. Arkadaşım da 211 kişiden biriydi darısı onların başına olsun inşallah ??

  Cevapla
 250. 2 sene önce

  2016 yılında işten çıkarılan 211 kişinin bir kısmı zaten şu anda başka bir işte çalışıyor. Bir kısmı da emekliliğini ve özlük haklarını almak istiyor. Kerem Bey için ortaya konulan adalet diğerleri için de sağlanmalı.

  Cevapla
 251. Adalet yerini bulmaya başladı nihayet .işe aide kazanan herkesi geri almalarınız devam ederse bir nebze bağışlanmış olursunuz.Geri iadelere devam lütfen…

  Cevapla
 252. Geri kalan 210 kişi inşallah geri iade edilir. 6 senedir bekliyoruz en kısa zamanda iade dileğiyle

  Cevapla
 253. 2 sene önce

  Umarım hem işe dönüşler hem de iade-i itibar yapılır. Hatayı tamir etmek de bir erdemdir.

  Cevapla
 254. 2 sene önce

  Keser döner sap döner birgün de hesap döner. Hayırlı olsun

  Cevapla
 255. 2 sene önce

  İnşallah hakları geri verilir işlerine dönerler

  Cevapla
 256. 2 sene önce

  Artık bir şeyler değişsin ve doğru olan yapılsın. Umarım bu güzel bir başlangıç olur ve devamı gelir.

  Cevapla
 257. Çıkartılan herkes inşallah en kısa sürede iade edilir.

  Cevapla
 258. 2 sene önce

  Kerem Bey’i tebrik ederim. Diğer 211’deki çoğu arkadaş gibi çok kıymetli bir değer. Umarım adalet herkes için tecelli eder.

  Cevapla
 259. 2 sene önce

  Evladımi blr telefonla isten cikardilar. Allah rizasi icin haksiz yere bir telefonla isten çıkartılan bu evlatlarımızı ise iade edin,isteyenleri emekli edin. Hakliya hakkını verin.

  Cevapla
 260. 2 sene önce

  Mutlu sonun başlangıcı olmalı..

  Cevapla
 261. 2 sene önce

  Oncelikle yazi basligini degistirdiginiz icin cok tesekkurler. Mehmet Kiziltunc Bey e yeni gorevinde basarilar diliyorum. Umarim ise iadeyi coktan kazanmis bizler icin de emsal olur. Umarim Sayin Kiziltunc bizlerin sesi olur. Ornek olur, bizlere can olur. Yeni kadro, yeni yonetimin daha adil olmasi dilegiyle ..

  Cevapla
 262. Artık adalet yerini bulsun!

  Cevapla
 263. 2 sene önce

  Eğer haksızlığa uğradığı için döndüyse, diğer mağdurlar için de adım atılmasını bekliyoruz.

  Cevapla
 264. 2 sene önce

  Haksiz yere işten çıkarıldı, sıkıntı çektiler haksızlık yapıldı işe iade edin

  Cevapla
 265. 2 sene önce

  Bu adımların devamını bekliyoruz

  Cevapla
 266. 2 sene önce

  Kerem’in haksız yere çıkarıldığı için geri geldiğini sanmayın. Ahmet Bolat’ın yakın adamıydı. Ahmet Bolat ipleri ele geçirince geri getirdi. Ahmet Bolat gidince Kerem de gönderilir. Hep aynı film dönüp duruyor. Şimdi BT’deki aly yöneticiler düşünsün :)

  Cevapla
 267. 2 sene önce

  Arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz…

  Cevapla
 268. 2 sene önce

  Kardeşimin uğradığı bu haksızlığın düzeltilmesi beni ve ailemi çok sevindirir,çünkü o dönemde yaşadığımız üzüntüleri hiç unutamadık:(

  Cevapla
 269. 2 sene önce

  Yeğenim o gün çıkarıldı. Yeğenimi tanımasam hak vereceğim ama haksız yere çıkarıldı. Sonuçta mahkeme de haklı buldu, tazminat kazandı. Şimdi geri de alınırlarsa hele ne güzel olur. Psikolojik olarak çok kötü duruma düştü

  Cevapla
 270. 2 sene önce

  Adalet bekleyen masum insanlar için çok büyük adım, umarım hak yerini bulur, devamı gelmeli bu adımların.

  Cevapla
 271. 2 sene önce

  Bunca zaman geçti, artık adaletli davranma zamanı geldi…

  Cevapla
 272. 2 sene önce

  Adaletin yerini bulması için geriye kaldı 210 mağdur!!!

  Cevapla
 273. Yapılan hata düzeltilmeli ve mağduriyetler giderilmeli

  Cevapla
 274. 2 sene önce

  Haksiz yere insanlarin ekmegi, itibari ile oynayanlara ragmen umidini yitirmeyen bizler guzel haberler bekliyoruz

  Cevapla
 275. 2 sene önce

  Umarım bu adalet kıvılcımı tüm masumlar için büyür ve hepsine hak ettikleri itibar geri verilir

  Cevapla
 276. 2 sene önce

  Umarım bu güzel haberlerin ardı arkası kesilmez. Yeni yönetim çok iyi başlangıç yaptı.

  Cevapla
 277. 2 sene önce

  Adalet geç de olsa tecelli etmeye başladı. Çıkarılanlar arasında çok iyi tanıdığımız arkadaşlarımız vardı ve çok üzülmüştük. Şimdi geri dönecekleri haberini okudum. En azından ihtimal olması, bir emsal var olması çok güzel birşey. Kıymetli arkadaşlar sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

  Cevapla
 278. Umarım bu atılan adım, bizler için de gerçekleşir. Acaba 4440849 nolu telefondan aranıp,” işe iade sürecinizi başlatmak üzere sizi genel müdürlüğe davet ediyoruz” haberini dört gözle bekliyorum. Zira işten çıkarıldığımız günde iş aktimizi bir telefonla fesh etmişlerdi. Belki aynı telefonla bizleri işe iade ederler.

  Cevapla
 279. 2 sene önce

  Adalet sonunda yerini bulacak. Haksız yere çıkartılanlar iade-i itibar yapılarak işlerine geri dönecekler. Belki bugün belki yarın ama inş kesin…

  Cevapla
 280. Hak yerini bulsun.İlahi adalete inanıyoruz.

  Cevapla
 281. Haksız yere cıkarıldık adalet ıstıyoruz iade itibar istıyoruz

  Cevapla
 282. 2 sene önce

  Umarım bu atılan adım, bizler için de gerçekleşir. Acaba 4440849 nolu telefondan aranıp,” işe iade sürecinizi başlatmak üzere sizi genel müdürlüğe davet ediyoruz” haberini dört gözle bekliyorum. Zira işten çıkarıldığımız günde iş aktimizi bir telefonla fesh etmişlerdi. Belki aynı telefonla bizleri işe iade ederler…..

  Cevapla
 283. Emeklilik dilekçelerimiz kabul edilmedi, iki kez işten çıkartılmış olduk. Unutmayacağız, iade i itibar istiyoruz.

  Cevapla
 284. Emeklılık dılekcemız bıle kabul edılmedı

  Cevapla
 285. Adalet işliyor ve bizle aynı şekilde çıkarılan mehmet kerem kiziltunc un ise iadesine çok sevindim…sira bizlerde aynı şekilde iadeyi itibar ile ise geri alımlar yapılmalı…yoksa aksi takdirde yine torpili arkası güçlü olan için adalet varda bizler için mi yok….dememeliyiz….sevgili yetkililer son söz sizde…..

  Cevapla
 286. Yapılan haksızlıkların bir an önce bertaraf edilmesi ümidiyle … emeklilik dilekçelerimiz bile kabul edilmemişti…

  Cevapla
 287. 2 sene önce

  Bu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Sağ olun Sefa bey

  Cevapla