THY Yolcularını Mağdur Etti

THY Yolcularını Mağdur Etti

THY İstanbul-Adıyaman seferini yapan uçak olumsuz hava koşulları nedeniyle Malatya’ya iniş gerçekleştirdi. Bu sabah İstanbul’dan kalkan ve saat 10.30 da Adıyaman Havalimanı’na inmesi beklenen uçak buzlanma nedeniyle Adıyaman’a inememesi, aynı uçakla dönüş yapacak yolcuların mağdur olmasına neden oldu.

Adıyaman’da mahsur kalan yolculara kendi imkânlarıyla Malatya’ya gitmelerini isteyen THY yetkililerine vatandaşlar tepki gösterdi.

THY’nin bu uygulamasına tepki gösteren vatandaşlar, “İstanbul’dan Adıyaman’a yolcu getiren uçak hava muhalefeti dolayısıyla Malatya’ya indi. Adıyaman’dan İstanbul’a gidecek olan yolcular aynı uçakla döndükleri için uçak inemeyince THY görevlileri Malatya’ya kendi imkânlarımızla gidip oradan İstanbul’a gideceğimizi ifade ettiler. Kendilerine ‘eğer ki uçak Adıyaman’a inememiş ise normalde sizlerin bizleri götürmeniz gerekmez mi?’ şeklinde sorduğumuzda görevliler, ‘yapacağımız bir şey yok müşteri hizmetlerini arayın şikâyetinizi iletin’ şeklinde cevap verdiler. Zaten Adıyaman olarak en yüksek ücretle uçmaktayız. THY bu uygulaması ile daha da mağdur etmektedir “şeklinde tepki gösterdiler.(zaman)

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
THY Yolcularını Mağdur Etti

Thy Istanbul – Adıyaman seferini yapan
A-321 uçağı malatya’ya indi yolcularını mağdur etmedi.
Adıyaman – Istanbul seferi iptal olup
Malatya’dan kalkmıştır…!