featured

Türk Hava Yolları uzaktan çalışma sürelerini uzattığını açıkladı

Türk Hava Yolları İstihdam Başkanlığı tarafından çalışanlara yapılan açıklamada, uzaktan çalışma konusunda çalışanlardan gelen talepler ve pandeminin mevcut durumu göz önüne alınarak THY’nin yurt içi yerleşkesinde uzaktan çalışma sisteminin 31.05.2021 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi.

THY İstihdam Başkanlığı tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Uzaktan çalışma konusunda sizlerden aldığımız geri bildirimler ve pandeminin mevcut durumu göz önünde bulundurulduğunda, yeni bir değerlendirme ve bilgilendirme yapılana kadar Ortaklığımız yurt içi yerleşkelerinde uzaktan çalışmanın 31.05.2021 tarihine kadar devam ettirilmesine karar verilmiştir.

Uzaktan çalışma usul ve esasları aynı şekilde sürdürülecek olup Çalışan Destek birimimize siz değerli çalışma arkadaşlarımızdan gelen sorular ışığında hazırladığımız “Sıkça Sorulan Sorular” dokümanını da ekte bulabilirsiniz.

Uçuş çalışanı arkadaşlarımız için uçuş frekansları göz önünde bulundurularak planlama yapılacaktır.

Yayınlanan genelge ve kurallara üst düzeyde hassasiyet gösterilmesi toplumsal bir görev olmanın yanı sıra ailelerimizin ve sevdiklerimizin sağlığını muhafaza etmek için de en önemli önceliğimiz olmalıdır.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir