THY KABİN MEMURLARININ YENİ KIYAFETLERİNİ DUYURDU

THY KABİN MEMURLARININ YENİ KIYAFETLERİNİ DUYURDU

İtalyan Ettore Bilotto tarafından tasarlanan yeni kabin üniformaları 29 Ekim 2018 tarihinde açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’nda kullanılacak.

THY tanıttı…

Yeni Havalimanı’na yeni üniforma THY’nin Türk kültüründeki birçok klasik detaydan esinlenilerek ortaya çıkarılan yeni üniformaları, Milano merkezli modacı Ettore Bilotto tarafından tasarlandı. Konuyla ilgili Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği den yapılan açıklamada “İstanbul Boğazı’ndaki akış ve hareketlerden de esinlenilen “FLOW/ AKIŞ” deseni aynı zamanda, Doğu ile Batı’nın kesişme noktası olan İstanbul’un sahip olduğu dinamik enerjiyi de sembolize ediyor” denildi. Şapka, eldiven, elbise, çanta ve çeşitli aksesuarlardan oluşan yeni kabin üniformalarına renk olarak bayrak kırmızısı ve antrasit gri renkleri hâkim.

Bu projeye ait bir diğer önemli detay ise; bütünsel bir marka deneyimi yaşatmak adına kabin, kokpit, yer hizmetleri personeli ve uçan şef üniformalarının tek bir tasarım altında hayat bulması oldu.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Niko
1 yıl önce

Yine kime ne paralar yedirildi kim bilir!

Freebird
1 yıl önce

Yune bi naneye benzememis anane modeli gibi,zayif kadinlarda güzel durabilir biyu uzunsa ama thy nin 1.60 lik personellerine cok komik olacak

Krn
1 yıl önce

Yerli diyorsunuz yabanci modaciya yaptirmissiniz,moda okuyan universiteli gencler var bir yarisma olsaydi onlara bir firsat verilseydi ayrica elbiseyi guyeceklerin fikri de alinsaydi.

???
1 yıl önce

bu ne sakil renk secimi boyle sirketin renkleri ile hic alakasi yok

Birinci Zabit
1 yıl önce

Erkeklerinki çok fark yaratacak bir tasarım değil diye düşünüyorum. Kızlarınki değişik ve güzel gibi.