THY iki adet Gulfstream alıyor

THY iki adet Gulfstream alıyor

Türk Hava Yolları (THY) Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yaptığı açıklama ile VIP hizmetlerde kullanılmak için 1 adet  1 adet Gulfstream G450 ve 1 adet Gulfstream G550 uçağı satın alacağını duyurdu.

Türk Hava Yolları’nın yaptığı açıklama:

Ortaklığımız Yönetim Kurulunca, VIP hizmetlerde kullanılmak üzere 1 adet Gulfstream G450 ve 1 adet Gulfstream G550 uçağının satın alınmasına karar verilmiştir.

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
PEKİ

BAŞBAKANLIĞA DAHA ÖNCEKİ HÜKÜMETLER DÖNEMİNDE DE UÇAK ALINMIŞTI. ÜSTELİK O TARİHTE THY KAMU ŞİRKETİYDİ. SORU: EY YÜZSÜZLER 14 YIL ÖNCE THY NEDEN BAŞBAKANLIĞA UÇAK ALMIŞ DİYE SORUŞTURMA AÇTIRMIŞTINIZ. NEDEN? NE HAKLA? ŞİMDİ HANGİ YETKİ VE HAKLA BAŞBAKANLIĞA UÇAK ALIYORSUNUZ. PARASINI ALDINIZ MI? ALACAK MISINIZ?

çokbimiş bb cvp

ARKADAŞIM, THY ÖZEL ŞİRKET DEĞİL Mİ? BAŞBAKANIN UÇAĞINI BAŞBAKANLIK ALSIN. THY NEDEN ALIYOR? HİSSEDARLARA SORDUNUZ MU BAŞBAKANIN YENİ UÇAK ALMASI GEREKİYORMUŞ! BİZ ALALIM MI DİYE. SİZ SERMAYESİNİN ÇOĞUNLUĞU ÖZEL SEKTÖRE AİT OLAN BİR ŞİRKETİN PARASIYLA BAŞBAKANA UÇAK ALMA HAK VE YETKİSİNİ NERDEN ALDINIZ? BUNU SORUYORUM.

başbakanlık

uçaklar başbakanlığa alınıyor. genel kurulumu var 🙂 G4 leri çıkartıyorlar onların yerine yeni modellerini alıyorlar. Merak ediyorum GAP uçağı nekadara gidecek sonuçta içini türkler tasarladı. Sefa Bey Takip edermisiniz ATA nekadara GAP nekadara gidecek?

CB'ye

kardeşim bu nedir ya her yorum Sefa Bey’e yazılıyo. adam hepsini okumak zorunda mı? sitenin tek editörü Sefa İnan mı? adamcağız da kafa bırakmadınız valla

CB BB

SEFA BEY BUNUN İÇİN GENEL KURULDAN İZİN ALMALARI GEREKMİYOR MU?