THY EN İYİ HAVA YOLU SEÇİLDİ

THY EN İYİ HAVA YOLU SEÇİLDİ

 

İngiltere’nin en büyük tüketici dergisi Which? Magazine’in düzenlediği en iyi performans gösteren hava yolları anketinde, Türk Hava Yolları birinci oldu.

Which? dergisinin her yıl düzenlediği “En iyi performans gösteren hava yolları hangisi?” anketinde kısa mesafeli taşımacılık kategorisinde Türk Hava Yolları bu yıl ilk sırada yer aldı. 7 bin 500 üyenin katıldığı ankette, katılımcılar, koltuk ve kabin konforu, yemek lezzeti, müşteri memnuniyeti ve kalkış zamanlarındaki dakiklik kategorilerinde havayollarına puan verdiler.

THY’YE 5 YILDIZ

Türk Hava Yolları, koltuk konforu ve sunulan yemeklerin lezzeti kategorilerinde 5 yıldız alırken toplamda aldığı yüzde 80 oranında müşteri memnuniyetiyle listenin başında yer aldı. Uzun mesafeli uçuşlarda da Singapur Hava Yolları en iyi havayolu seçildi. Singapur Hava Yolları’nı Emirates ve KLM izledi.

İNGİLİZ HAVAYOLLARI’NDA DÜŞÜŞ

Derginin sonuçlarına göre kısa mesafeli uçuşlarda İngiliz Hava Yolu British Airways katılımcılardan düşük not aldı. Geçtiğimiz yıl yiyecek ve içecek kategorisinde 4 yıldız alan British Airways bu yıl sadece 2 yıldız ile yetindi. Bütçe dostu kategorisinde de sadece 2 yıldız verildi. Kısa mesafeli taşımacılık yapan hava yolları arasında en kötü hava yolu İspanya’ya ailt Vueling seçildi. Avrupa’da ucuz uçuşları ile tanınan İrlandalı hava yolu şirketi Rynair Air de listenin son sıralarında yer aldı. Uzun mesafeli uçuşlarda ise United Airlanes sonuncu geldi.

 

a

 

ay

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Anonim
3 yıl önce

Çalışanları tebrik ederim uçuşta büyük bir özveri ile çalışıyorlar.