THY ÇATISI ALTINDA YENİ BİR DERNEK KURULDU

THY ÇATISI ALTINDA YENİ BİR DERNEK KURULDU

Türk Hava Yolları çatısı altında kurulan kokpit, teknik , kabin ve yer hizmetleri ekibi ile büyük bir aile olmaya gayret gösteren Hava Kartalları Derneği THY TEKNİK yönetiminin desteği ile 13 yaşındaki Lösemi hastası Zehra ya unutulmaz bir gün yaşattı.

Kalplere dokunan Hava Kartalları Derneği tarafından AirlineHaber’e göndermiş olduğu açıklamada şu bilgilere yer verildi;

Ülkemizin ve Sektörümüzün gerek ekonomik gerekse sosyolojik olarak zor bir yoldan geçtiği bu dönem de içimizi ısıtan günümüzü aydınlatan güzel gelişmelere tanık oluyoruz.

Türk Hava Yolları çatısı altında kurulan kokpit, teknik , kabin ve yer hizmetleri ekibi ile büyük bir aile olmaya gayret gösteren Hava Kartalları Derneği , spor ve sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Türk Hava Yolları Teknik yönetiminin desteği ile 13 yaşında Lösemi hastalığı ile mücadele eden Denizli den misafir ettikleri Zehra Taşkın kızımıza unutamayacakları bir gün yaşattılar.  Denizlili Zehramızın en büyük hayali sağlığına kavuşup uçağa binmekti.. Doktorunun uçağa binebilir izninin hemen sonrasında ise küçük Zehramız Denizli’den uçakla İstanbul’a geldi. Hava Kartalları Derneği Başkanı Sayın Ömür Caninsan ve değerli dernek üyeleri Zehra ve annesini İstanbul’da ağırladı. THY hangarını dolaşıp, simülatör ile uçuş deneyimi yaşayan küçük Zehramıza etkinlik sonunda Beşiktaş forması ve THY Teknik uçak maketi hediye edildi.

Bu tip sosyal projeler ile hem personelin hem de yönetimin desteğini alan ve geleceğe umut aşılayan Hava Kartalları Derneği yönetimine ve her şeyden önce evladının her daim yanında olan değerli annesine teşekkür eder, küçük Zehra’mızın hayatı boyunca tüm hayallerini gerçekleştirmesini temenni ederiz.

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
B777
1 yıl önce

Kızımızın yüzünü guldurenlerden allah razı olsun

Tgs
1 yıl önce

Helal olsun çok mutlu etmişsiniz minik kartalı…

ATLASJET
1 yıl önce

Örnek alınacak işler… Biz THY de değiliz ama yanınızda olmak isteriz üye olabiliyor muyuz?

Ömür Caninsan
1 yıl önce
Reply to  ATLASJET

Hernekadar THY bünyesinde kurulmuş olsak da bizler tüm havacılık camiasına hizmet etmek ve yapmayi planladigimiz aktiviteleri sizlere ulastirmak istiyoruz. Halihazırda Sivil havacılığın güzide havacılık firmalarinda çalışan üyelerimiz bizlerle birlikteler. Siz de bizimle yan yana yürümek arzusunda iseniz turkhavakartallari.org sitemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz…

Base maint
1 yıl önce

Teknisyenleri beğenmeyenlere kapak olsun! Arkadaş hangi camiada var böyle arkadaşlar?

B737 Kaptan
1 yıl önce

Böyle güzel çalışmaları görmek THY çalışanı olarak bizleri gururlandırıyor Tebrikler.

Mng
1 yıl önce

Hocam helal olsun

Kral
1 yıl önce

Ömür hocam adamsın

Kokpit
1 yıl önce

Cok guzel bir calisma olmus tebrikler. Besiktasli yeni bir dernek kurulmuş haberimiz yeni oldu. Nasil uye olabiliriz?

Ömür Caninsan
1 yıl önce
Reply to  Kokpit

Öncelikle yanimizda olma isteğiniz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Turkhavakartallari.org resmi sitemiz olup hem yapmış olduğumuz faaliyetleri değerlendirebilir hem de üyelik için gerekli evraklara ulaşabilirsiniz.

MinikKartal
1 yıl önce

Minik kardeşimize Allahtan şifalar dileriz. Başkanımız Ömür beyi ve emeği geçelerin hepsini manevi katkılarından dolayı kutlarız

Teknik
1 yıl önce

Rabbim şifa versin gülüşünü seviyim senin