TEMEL KOTİL TUSAŞ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

TEMEL KOTİL TUSAŞ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

TUSAŞ Genel Müdürü Doç.Dr. Temel Kotil T625 Genel Maksat Helikopterinin bugün gerçekleştirilen ilk uçuşda TUSAŞ çalışanlarına yönelik duygu dolu bir mektup yayınlayarak teşekkür etti. 

İşte çalışanlarına gönderilen o mektup;

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Bugün Şirketimiz, çok önemli bir başarı daha elde ederek Havacılık alanında ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde, devletimizin Savunma Sanayimize verdiği destek ile T625 Genel Maksat Helikopterimiz, bu tesislerde tamamen milli olarak üretildi ve söz verdiğimiz gibi 06 Eylül 2018’de saat 06:00’da ilk uçuşunu gerçekleştirmiş oldu.

Bu sevinci hep birlikte sabahın ilk ışıklarında, ilk uçuşumuz gerçekleşirken birlikte tarihe tanıklık ettik.

T625 Genel Maksat Helikopterimiz, sizlerin emekleri sayesinde bizlere bu gururu yaşattı. Ülkemiz adına çok önemli bir kazanımı birlikte elde etmiş olduk.

Duygularımın tarifsiz olduğunu belirtmek ile birlikte, her zaman hatırımda kalacak bir durumdan dolayı sizlere teşekkür etmek isterim.

En üst düzeydeki yöneticimizden, tüm çalışanlara kadar herkes bu proje için yıllarca, aylarca ve günlerce ciddiyet ile çalıştı. Bayram tatilinde çalıştınız, yeri geldi evde eşinizi ve çocuğunuzu ihmal ettiniz. Kimi zaman ise burada sabahladınız. Kısacası; disiplininiz, iş aşkınız, şirket bağlılığınız ve en önemlisi karakterlerinizle Şirketimizin gurur tablosu oldunuz.

Uçuş bittikten sonra sevinç gözyaşları döken çalışma arkadaşlarımı gözlemledim. Yıllarca bu projeye çalışarak adeta bu anı bekleyen sizlerle çalışabilmekten dolayı bir kez daha onur duydum. O sevinç gözyaşları geleceğe dair neler yapabileceklerimizdeki kararlılığın temsili oldu.

Siz ülkeniz için çok ciddi bir fedakarlık yaparak başarı gerçekleştirdiniz. Tarihe sizlerin sayesinde kazınacağını düşündüğüm 06 Eylül 2018’de gerçekleşen gurur tablomuzu sizler de unutmayınız.

Vatana ve millete armağan edilen bu büyük gün için tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunarım.

Doç.Dr. Temel Kotil
Genel Müdür

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.