featured

TAV Teknoloji'den yazılım maratonu

14 – 15 Nisan’da Atatürk Havalimanı C Terminal Binası’nda düzenlenecek olan Hackathon ve Ideathon buluşmalarında teknoloji, inovasyon ve farklı bakış açıları bir araya gelecek!

Son teknolojileri kullanarak hava ulaşımını bir adım öteye taşımayı hedefleyen TAV Technologies, yeni fikirlerin, çağı yakalayan çözümlerin peşinde! Bunun için senin de fikir katkılarını istiyor.

TAV Technologies Hackathon ne amaçlıyor?

14-15 Nisan'da fark yaratacak fikirlerinle bekleniyorsun!

Bu yarışma, havacılık deneyimini yaygınlaştırmak, yolculara ve yolu havalanından geçen herkese kolaykeyifli ve sürdürülebilir çözümler sunma amacıyla gerçekleştiriliyor. Boomerang Hackathon, havacılık sektörüne yön verebilecek her türlü hayali teknoloji ile buluşturmayı hedefliyor ve tüm inovatif yazılım fikirlerine açık.

Hackathon’da bir çıkış noktası seçmek için TAV Technologies’in sunduğu başlıklar arasında, yolcu deneyimi, yolcu anketi, giyilebilir teknoloji, pazarlama, yazılım ve API gibi alanlar bulunuyor. 

TAV Technologies Boomerang Ideathon’da ise, havalimanları ile ilgili dijital çözümler sunan fikirler yarışacak. Onun için de başvurular yine 30 Mart’ta sonlanıyor. Fikirlerin soğumadan elini çabuk tut!

Ödüller neler?

Etkinliğin birincisi ve ikincisine Paris‘te düzenlenecek ADP Hackathon‘a ulaşım ve konaklamanın ücretsiz olacağı katılım hakkı verilecek. Ayrıca birinci olan takımın tüm üyelerine birer notebook hediye edilecek. Yarışmanın üçüncüsü olan ekip ise Berlin’de düzenlenecek Amazon WS Customer Experience Center etkinliğine yine ulaşım ve konaklamanın ücretsiz olacağı katılım hakkı verilecek. Yarışmanın mansiyon ödülü ise, ilk altıya giren son üç ekibe verilecek olan 500 TL’lik teknoloji çeki.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir