featured

TALPA’nın 66. yıl dönümü kutlanıyor!

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA), kuruluşunun 66. yıl dönümünü kutluyor. 1958 yılında faaliyete geçen dernek, Türk Havacılık Sektörü’nün temel taşlarından biri olmuş ve havacılık camiasında önemli bir rol oynamıştır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve pilotların haklarını savunan TALPA, Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşları arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

TALPA’nın 66. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, derneğin kurucularını ve bugüne kadar emeği geçen tüm üyelerini bir kez daha rahmetle anıyor ve teşekkürlerini sunuyor. TALPA, kurulduğu günden bu yana havacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamış ve pilotların haklarını korumak adına önemli adımlar atmıştır.

Bu özel gün vesilesiyle, TALPA’nın gelecekte de havacılık sektöründe etkin bir rol oynamaya devam edeceğine inanıyor ve birlik ve dayanışma içinde nice yıllara ulaşmayı diliyoruz.

TALPA’dan yapılan basın açıklamada;

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ unnamed 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir