featured

TALPA Başkanı İstifa Etti

TALPA Başkanı Kpt. Plt. H.Murat ERSOY’un İstifasına ilişkin açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;

Değerli Basın Mensupları,

TALPA Yönetim Kurulu Başkanı Kpt. Plt. H. Murat ERSOY, 17.02.2022 tarihinde THY İcra Komitesi tarafından THY Uçuş İşletme Başkanlığına atanmasını takiben 11. ve 12. Olağan Genel Kurullarda üyelerimizin teveccühü ile seçildiği ve 2019 yılı Ocak ayından bugüne kadar başarı ve özveri ile sürdürdüğü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden etik ilkeler gereği istifa etmiştir.

TALPA Tüzüğü gereği Başkanlığın boşalması durumunda 3 ay içinde Olağanüstü Genel Kurula gidilmesi ve Başkanın yanısıra Yönetim ve Denetim Kurulları seçiminin de yenilenmesi gerekmektedir. Seçimli Olağanüstü Genel Kurula kadar Başkanlığa vekalet edecek Yönetim Kurulu üyesi, TALPA Yönetim Kurulunun yapacağı ilk toplantıda belirlenecektir.

Yönetim Kurulu Başkanımız H. Murat Ersoy’a derneğimize verdiği emek, mesai ve katkıları için şükranlarımızı sunar, yeni görevinde başarılar dileriz.

TALPA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum

 1. 2 sene önce

  M Ersoy içim etik ilke galan yoktur, hedefe gitmek için her yol mubahtır.Satışı iyi bilir.Keçi gibi inat fil gibi kincidir.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Ulan larva, havuzu oluşturan Pilvak,eşine dostuma yandaşına iş bulmuş ama birdefa Onura Atlasa geldimi? Onları davet edip sorun dinledimi? Ergenus gibi ortada gezip çoçuksu tavırlarla türbinleri oynayıp günümüz liyakatıyla!!!! Makaamına kavuştu.Nokta

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Etik ilkelere önem veriyor olsaydı sivil toplum kuruluşunu sıçrama tahtası olarak kullanıp, meslektaşlarını bir koltuk uğruna bırakmazdı.

  Cevapla
 4. boş muhabbet yapmayın sivrisinekler.Bu adam senin milliyetçi gibi görünen askerciklerinin yabancı pilot uçurmalarına karşı çıktı shgmye dilekçe verdi Türkler istihdam edilsin diye(ama corendon ve act yine de yabancı pilot aldı bu dönemde bile), bütün şirketlere yazı gönderdi işsiz pilotlar işe alınsın diye havuz oluşturdu, pegasustaki pistten çıkan arkadaşı savundu sonuna kadar,omllilerin şirketler tarafındna ayrımcılık yapılmadan istihdam edilmeleri için uğraştı,haksız yere işten çıkarılanların tekrar tkya dönebilmeleri için uğraşıyor, pandemi zamanı işsiz olanlar için para toplayıp dağıttı vb birçok şey. bu adamdan benim hiçbir beklentim yok sadece gerçekleri konuşuyorum…pilvaktan da bu tarz destekler bekliyorum unutmadan ekliyeyim…

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Kendi şirket arkadaşlarına kontörlü telefondan başka faydası olmayan adam, onura atlasa ancak fitil olur.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Talpadayken pilotlara faydası olmayan başkanın. uçuş işletme başkanı olarak bizlere faydası olabileceğini ummak pardon ama ahmaklıktan başka birşey değildir.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Atlas Genel Müfürlük Talpanın hemen dibinde Florya daydı, Hüseyin Murar Ersoy bir gün kapısını çaldımı, bir ihtiyaç varmı dedimi? Onur daki pilotlar selam verdimi? Sorun çözenmi sorundan kaçanmı ???

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  atlas ve onur problemini çözebilecek biri atandı sonunda.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Talpa başkanı iken, pandemide pilotlara nasıl bir faydan dokundu?

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Murat kaptanıma yakışır bu görev. Başarılar dilerim

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  Her dernekçi bu tür görevleri ileride farklı görevlere atanırım diye kullanır. Buda son derece normal

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Yeni görevinizde başarılar dilerim

  Cevapla