Sefa İnan Genel Kurulda Konuştu…

Sefa İnan Genel Kurulda Konuştu…

Bugün yapılan Türk Hava Yolları Genel Kurulu’nda Sefa İnan problemlere çözüm aradı.

İlker Aycı ise sorulara cevap verirken tüm problemlerin not alındığını ve konuların değerlendirilerek çözüme ulaştırılacağını söyledi.

Genel olarak fiziki katılımın az olduğu kurulda dilek ve temennilerin arasında sponsorlukların Türkiye içine yöneltilmesi ve denetçi kuruluşun değiştirilmesi istendi. Sponsorluklarla ilgili ve güvenlik videosu ile ilgili sorulara ise cevap verilmedi.

Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
211

Sefa Bey,
211 konusu hiç bu kadar yüksek perdeden ilgililere iletilmemişti. Teşekkür ederiz. 211 İlker Aycı’dan bu mağduriyetleri gidemeyi hep bekledi. Çünkü kendisi de o süreçte yanlış yönlendirilmişti. Ama bu msğduriyeti sendika sürecinde gidermemesi bu vebalin müsebbibi haline getirmişti. Kendisi tekrar görev yetkisi aldı ise ve bu mağduriyetlere sessiz kalması hayatı boyunca hatta ahirettede karşılaşacağı bir durum olacağını unutmamak gerekir.

Teknik

Abi sende olmasan tekniği düşünen yok

Efo

Sefa abi, akademi sozlesme borclari kur durumu ile ilgili bir sey konusuldu mu. Sevgi ve saygiyla.

Efoya destek

Eksileyenlerin zoru ne acaba?

Sefa abi

Hakkımızı aradığın bizi sahipsiz bırakmadığın için çok teşekkürler. Utanılacak bir durum,koskoca şirket yönetimi bünyesinde çalışanların ya da haksız yere atılmışların hakkını yiyor ve bunu dile getirip,hesabını sen ve Bilal bey soruyorsunuz. Bu kepazelikler aslında onların insanlara,çalışanlara verdiği değeri gösteriyor. Kanun takmayan,yargıtay kararını uygulamayan bu adama hukuki olarak topluca nasıl tepki verebiliriz ? Topluca cimer’e başvursak bir faydası olur mu?

TEKNİK

Bizim genelge davası çözüme kavuşmaz gibi baksanıza ilker bey hiç tepki bile vermiyor devam edelim diyor

Boeing 737 sorunu

Boeing 737 sorunu deyince ben de calisanlarin sorunlarindan, ucanlarin yasadigi magduriyetlerden, filolar arasindaki devasa esitsizlik ve kotu muameleden bahsedecek sandim. Dogan slx mslx ne alaka? Biz olmusuz aglayanimiz yok…

B1 CS

Muhattabınız Sefa Bey mi yoksa sendika mı? Burası ağlama duvarı değil bayım. Önce üyesi olduğunuz sendikaya bu şikayetleri dile getirin, olmadı derneğinizi devreye sokun, o da mı olmadı dernek yönetiminizi değiştirin getirin o koltuğa Sefa Bey i sonra serzenişte bulunabilirsiniz!