Sabiha Gökçende Patlama

Sabiha Gökçende Patlama

Sabiha Gökçen Havalimanında gece yarısı 23.12. 2015 günü saat 02.10 civarında meydana gelen patlamalardan dolayı havalimanı kapatıldı. Son gelen bilgilere göre Sabiha Gökçen havalimanında patlamaların neden olduğu bilinmiyor.

Sabiha Gökçen Havalimanında meydana gelen patlamalarda kayıp yaşanıp yaşanmadığı belli değil. Patlamaların ne amaçla ve kimler tarafından gerçekleştiği şu an netlik kazanmadı.

Güncellendi: Saldırının havan veya roket atarla havalimanı dışarısından yapıldığı iddia ediliyor. Yapılan ne olduğu belirsiz saldırı sonucunda apronun 3 farklı yerinde patlama meydana geldiği söyleniyor.  Uçakta bulunan temizlik görevlilerinden 2’si yaralandı. Yaralıların durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bilgiler geldikçe paylaşacağız

Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
hain ler gine sahnede

gece 2 sularında harmandere tarafından 3 kere havan atışı yapılmıştır ve şehidimiz patlama ardından 2 kişiydi ve yaralı sayısı yoğundu Allahın izniyle ŞEREFSİZLER yakalanacak.

olacak iş değil

burnumuzun dibinde ölümsü saldırı olmuş, uçaklarda hasarlar var alan hala vızır vızır işliyor. nasıl bir ülke burası ya ne kadar rahatız.

Haber

Havaalanı tüm gun kapalı mı olacak?

Uykucu

Airporthaber’de hala tık yok. Yorgan bastı herhalde 🙂

Acil sifalar

Geçmiş olsun büyük

Yeminle bir numarasınız

Gece Ekibiniz çok hızlı. Haber ajansları haberi sizden aldı. Bravo Vallahi ne diyim

Haber

Havaalanında bir sorun yok 2 yaralı var durumları iui

Anonim

Ölü var