featured

Sabiha Gökçende Patlama

Sabiha Gökçen Havalimanında gece yarısı 23.12. 2015 günü saat 02.10 civarında meydana gelen patlamalardan dolayı havalimanı kapatıldı. Son gelen bilgilere göre Sabiha Gökçen havalimanında patlamaların neden olduğu bilinmiyor.
Sabiha Gökçen Havalimanında meydana gelen patlamalarda kayıp yaşanıp yaşanmadığı belli değil. Patlamaların ne amaçla ve kimler tarafından gerçekleştiği şu an netlik kazanmadı.
Güncellendi: Saldırının havan veya roket atarla havalimanı dışarısından yapıldığı iddia ediliyor. Yapılan ne olduğu belirsiz saldırı sonucunda apronun 3 farklı yerinde patlama meydana geldiği söyleniyor.  Uçakta bulunan temizlik görevlilerinden 2’si yaralandı. Yaralıların durumunun iyi olduğu belirtildi.
sabihagok
Bilgiler geldikçe paylaşacağız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. 8 sene önce

  gece 2 sularında harmandere tarafından 3 kere havan atışı yapılmıştır ve şehidimiz patlama ardından 2 kişiydi ve yaralı sayısı yoğundu Allahın izniyle ŞEREFSİZLER yakalanacak.

  Cevapla
 2. 8 sene önce

  burnumuzun dibinde ölümsü saldırı olmuş, uçaklarda hasarlar var alan hala vızır vızır işliyor. nasıl bir ülke burası ya ne kadar rahatız.

  Cevapla
 3. 8 sene önce

  Havaalanı tüm gun kapalı mı olacak?

  Cevapla
 4. 8 sene önce

  Airporthaber’de hala tık yok. Yorgan bastı herhalde :)

  Cevapla
 5. 8 sene önce

  Geçmiş olsun büyük

  Cevapla
 6. 8 sene önce

  Gece Ekibiniz çok hızlı. Haber ajansları haberi sizden aldı. Bravo Vallahi ne diyim

  Cevapla
 7. 8 sene önce

  Havaalanında bir sorun yok 2 yaralı var durumları iui

  Cevapla