Ryanair’den yeni isim “Buzz”

Ryanair’den yeni isim “Buzz”

Polonyalı şirket Ryanair Sun, 2019 sonbaharında BUZZ adıyla yeniden markalaşacak ve bu isimle yoluna devam edecek.

Ryanair Grubu’nun bağımsız bir birimi olan Ryanair Sun, Polonya AOC sertifikasını 2018’in başında aldı ve 2018 yazında, 5 uçağı olan filoyla önde gelen Polonyalı tur operatörleri için çalışmaya başladı. Buzz’ın filosunda şu anda 17 uçak bulunuyor. Buzz, sınıfında en iyi kiralama hizmetlerini sunmaya ve tarifeli Ryanair uçuşlarını gerçekleştirmeye devam edecek.

Buzz, Ryanair DAC, Laudamotion ve Ryanair UK ile birlikte Ryanair Holdings Group şirketinin 4 havayolundan biridir.

Varşova’da bulunan Buzz Denetleme Kurulu Başkanı Juliusz Komorek şunları söyledi: “Bugün Buzz’ı başlatmaktan ve yeni markalı uçağımızın bu sonbaharda Polonya’da görecek olmamızdan dolayı çok heyecanlıyız. Son 15 yılda Ryanair, en düşük fiyatların rakipsiz kombinasyonu, en iyi müşteri hizmeti ve en büyük rota ağı sayesinde Polonya’nın en büyük havayolu şirketi haline geldi ve şimdi de Buzz’ın Polonya’nın 1 numaralı havayolu olmasını bekliyoruz ”dedi.

Michal Kaczmarzyk – Ryanair Sun CEO’su şunları söyledi: “Ryanair Sun’ın başarılı bir yıl geçirmesinin ardından, yeni marka ile de yolcularımıza en iyi hizmeti sunmak birinci sıradaki önceliğimizdir . Buzz, 2019 yazına kadar 25 uçağa çıkacak olan filomuzla tarifeli ve charter uçuşlarına devam edilecektir. ”dedi.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.