Rus hava yolu şirketi Aeroflot Türkiye seferlerini artırdı

Rus hava yolu şirketi Aeroflot Türkiye seferlerini artırdı

Kış sezonuna geçilmesine rağmen Türkiye ile Rusya arasındaki tarifeli uçak sefer sayısı arttırıldı. Rusya’nın resmi havayolu şirketi Aeroflot, Türkiye ve Rusya arasındaki karşılıklı günlük tarifeli sefer sayısını dörde çıkarttı.

Rusya ile Türkiye arasındaki yolcu sayısının son önemde artış gösterdiğini belirten Aeroflot Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ladin Topaçlıoğlu, gelen taleplere cevap verebilmek için tarifeli sefer sayılarını arttırdıklarını söyledi. Aeroflot Russian Airlines’ın Türkler tarafından da tercih edilen bir havayolu şirketi olduğunu belirten Ladin Topaçlıoğlu, “Sefer sayılarımızı arttırdık. Her gün İstanbul’dan Moskova’ya üç, Antalya’dan da bir uçuşu karşılıklı olarak gerçekleştirmeye başladık. Kış sezonu olmasına rağmen bu talep artışı bizleri mutlu etti” dedi.

Dünyanın en genç uçak filosuna sahip Aeroflot Russian Airlines’ın, Business Traveller Rusya & CIS Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi havayolu seçildiğini belirten Ladin Topaçlıoğlu, şöyle devam etti;

“Rusya dışında Havana, Çin, Tokyo ve Hong Kong’a çok sayıda Türk yolcu taşıyoruz. SkyTeam Global Havayolları İttifakı’nın bir üyesi olan Aeroflot, ortaklıklarıyla birlikte dünya çapında 179 ülkede 1057 noktaya hizmet vermektedir. 2016 yılında dünyanın önde gelen havayolu derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından ‘4 yıldızlı havayolu’ olarak derecelendirilen Aeroflot, 2015 yılında ise ‘Doğu Avrupa’nın en iyi havayolu’ olarak Skytrax World Airline Award ödülünün sahibi olmuştur.”

Geri
Etiketler:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör