Pegasus’tan Yurtdışı Kampanyası

Pegasus’tan Yurtdışı Kampanyası

Havayolu şirketi Pegasus Balkanlara özel uçuş kampanyası başlattı.

Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp’e özel kampanya, biletini 13 Ocak 2018 23:59’a kadar alanlar için geçerli olacak. Bu şehirlere 22 Ocak 2018 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında uçacak olan yolcular, 49,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecekler.

Pegasus’un resmi web sitesinde yer alan kampanya detayları şöyle:

Kampanya Kuralları:

Satış Tarihi: 10-13 Ocak 2018 (Türkiye yerel saatine göre 13 Ocak 2018 23:59’a kadar geçerlidir.)
Uçuş Tarihi: 22 Ocak 2018 – 24 Mart 2018
Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp kalkış ve varışlı direkt uçuşlar
Ücret: 49,99 $’dan başlayan fiyatlarla
Koltuk adedi: 4727

•Ücretler flypgs.com, mobil site veya Pegasus mobil üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
•Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.
•Ücret duyurusu dış hatlarda Süper Eko paket ücreti üzerinden geçerlidir. Süper Eko dışındaki paketler için, bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
•Duyuru ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 10 TL’den yurt dışı hatlarda 8 $’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak uçuşlar bazında değişiklik gösterir.
•Ücret duyurusundan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet duyuru şartlarına uymuyorsa yani biletleme ve/veya uçuş tarihleri ile uçuşun yapılacağı hatlar duyuru kapsamında değilse, ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve duyuru kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.
•İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
•İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
•Pegasus, ilgili kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.