Pegasus’tan kampanya!

Pegasus’tan kampanya!

1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava

Pegasus’tan kaçıranların çok üzüleceği kampanya! Sen de yazın seyahat edip kış uçuşunu bedava yapmak istemez misin? Haydi! 1 Ağustos- 31 Ekim tarihli yurt içi ya da yurt dışı uçuşunu 27 Temmuz’a kadar flypgs.com’dan al, 1 Kasım – 26 Mart tarihleri arasında kullanmak üzere yurt içinde tek yön bedava bilet kazan! Hem yazın tadını çıkar, hem de kış seyahatini şimdiden garantile, bu fırsatı kaçırma.

KURALLAR

Bedava bileti hak edebilmek için;

-Biletlemeleri 21- 27 Temmuz tarihleri arasında flypgs.com, mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılan 1 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için geçerlidir.

-Bedava bilet hakkı kazanmak için 1 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasındaki uçuşun gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

-Bilette bulunan tek yön, bağlantılı veya gidiş dönüş uçuşlar için PNR da yer alan her bir kişi 1 adet şifre hak edecektir.

-İlgili uçuş gerçekleştirdikten en geç 48 saat sonra, PNR’da bulunan kişi sayısı kadar şifre bilet düzenlenirken, şifreler iletişim bilgilerinde verilen e-mail adresine toplu olarak gönderilecektir.

-Sistemsel yoğunluk sebebiyle şifrelerin iletilmesi 1 haftayı bulabilmektedir.

-Satın alınan bilet iptal edildiğinde, değiştirildiğinde ya da ilgili uçuş gerçekleşmediğinde kampanya geçersiz olacaktır.

-2 yaşından büyük çocuk misafirlerimiz de bu kampanyadan faydalanabilir.

Bedava bileti düzenlemek için;

– Bedava bilet şifresi 1 Kasım 2015 – 26 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak tek yön, direkt yurt içi hatlar için kullanılabilir. Ancak 22 Ocak- 8 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli değildir.

– Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek kişi olması gerekmektedir.

– Bedava bilet sadece eko paket için düzenlenebilir.

– Bedava Bilet en erken 10 gün sonrasındaki uçuşlar için düzenlenebilir.

– Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

– Bedava biletlerde değişiklik yapılamaz. İptal edildiği durumlarda ise kullanılmış olan şifre tekrar kullanılamaz.

-Bilet kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde kampanyalar altında yer alan “Yurt İçi Bedava Bilet” seçeneği seçilerek iletilen şifre açılan alana girilmelidir. “Uygula” butonuna basıldığında toplam tutar “0 TL” olarak güncellenecektir.

-Uçuşa eklenecek ek hizmetler bedava bilete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilecektir.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.