Pegasus’tan akıllı uçuş paketi Business Flex

Pegasus’tan akıllı uçuş paketi   Business Flex

Business Flex

Herkese göre bir uçuş paketi sunarak uçmayı kolay ve avantajlı hale getiren Pegasus Hava Yolları, Business Flex uçuş paketiyle misafirlerine ekstra konforlu ve esnek bir seyahat sunuyor. Business Flex’i tercih eden Pegasus misafirleri; cezasız bilet değiştirme ve bilet iptal hakkı, yurt içi uçuşlarda 15 kg, yurt dışı uçuşlarda 20 kg bagaj hakkı, 12 kg kabin bagajı ve koltuk seçme (ekstra diz mesafesi dahil) gibi seyahat deneyimini kolaylaştıran ek hizmetlerin tümüne %50’ye varan indirimle sahip oluyor.

Pegasus Hava Yolları, ihtiyaçlara, uçuş alışkanlıklarına ve farklı fiyat seçeneklerine göre oluşturduğu 4 akıllı uçuş paketiyle, misafirlerinin ihtiyaçları kadarını ödeyerek konforlu ve esnek bir seyahat yaşamalarına olanak sağlıyor. Pegasus’un Süper Eko, Eko, Avantaj ve Business Flex uçuş paketleriyle ilgili detaylı bilgilere http://www.flypgs.com/seyahat-hizmetlerimiz/diger-… sayfası üzerinden ulaşılabiliyor.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
mafaky Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
mafaky
Ziyaretçi
mafaky

Vallahi, Pegasus’un bu değişik “paketlerine” fazlaca güvenmeyiniz. Ben geçende 20 kg. bagaj ve sandöviç seçimli olan paketiyle IST-BJV uçtum. Bagajım tamı tamına 22.5 kg. geldi. Benden 2 kg fazlanın parasını (16 TL) çatır çatır tahsil ettiler. Israrcı oldum 2.5 kg parasını vereyim diye; o kadarını hediye ettiler!!!

0

0