Pegasus uçağında sigara içen yolcu krizi

Pegasus uçağında sigara içen yolcu krizi

Sabiha Gökçen’den İzmir’e sefer yapması planlanan uçakta sigara içen bir yolcu krize neden oldu.

İki buçuk saat rötar yapan uçakta, önce alkollü bir yolcu uçaktan indirildi, ardından ise sigara içen yolcu için polis çağrıldı.

Pegasus Havayolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmir’e sefer yapması planlanan uçakta dün ilginç bir olay yaşandı. Yolculardan A.S’nin anlattıklarına göre saat 19.45 olan uçuş saati, bir saatlik rötarla 20.55 olarak açıklandı. Saat 21.00’den itibaren yolcular uçağa alınırken, kabindeki yolculara uçağın bir saat daha kalkamayacağı bildirildi. Panik atak rahatsızlığı olan bir yolcu kapılar açıldı ancak bu kez de başka bir yolcu sigara içtiği havalimanı polisi çağrıldı.

Uçaktan alkollü olan bir yolcu indirilirken, sigara içen yolcu inmemek için direndi. Uçak uzun süre beklemek zorunda kaldı.

 

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Kural yok

6 yıl pegasus havayollarında görev yaptım. Kapalı alanlarda para cezası vardır fakat uçak yolculuğu kurallarında adli ve maddi ceza yasası olmadığı için,uçakta sigara içen yolcu sadece uçaktan indirilebilir başka cezası ne yyazıkki yok. Uçak yolculuğında sigara içerken yakalananlarda inş meydanında ppolise teslim edilir,poliste ifadesini alır yada almaz,salıverir. Hal böyleyken sigara içen içtiğiyle kalır,caydırıcı hiçbir kural kanun yok!