featured

Pegasus çalışanlarından yeni şirket değerleri videosu

Yeni şirket değerlerini yenilikçilik, insan odaklılık, hedef odaklılık, rekabetçilik, etkin ve verimlilik olarak çalışanlarıyla birlikte belirleyen Pegasus Hava Yolları, bu değerleri çalışanlarının yer aldığı eğlenceli bir videoyla tanıttı.
Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, çalışanlarıyla birlikte 2018 yılında çıktığı yeni değerler yolculuğunda, Pegasus’u Pegasus yapan ve onu geleceğe taşıyacak olan değerlerini yeniden tanımladı. Pegasus çalışanlarının katkısıyla gerçekleşen 6 çalıştay sonrasında; yeni değerler yenilikçilik, insan odaklılık, hedef odaklılık, rekabetçilik, etkin ve verimlilik olarak belirlendi. Pegasus, bu değerleri çalışanlarına eğlenceli bir videoyla tanıttı.
Pegasus çalışanlarının katkılarıyla çekilen ve bir rap şarkı eşliğinde dönen değerler videosunda, genel müdür ve üst yönetim dahil olmak üzere genel müdürlükten havaalanı çalışanlarına kadar her departmandan Pegasuslu şarkıyla birlikte ritim tutuyor ve dans ediyor. Video, Pegasus çalışanlarının şirketin kendisi gibi enerji, dinamik ve heyecanlı olduğunu yansıtıyor.
Airline Haber TÜRK HAVA YOLLARI, PEGASUS,HAVACILIK,HAVACILIK HABERLERİ,SON DAKİKA 1563893929 pegasus
Pegasus Hava Yolları İnsan Kaynakları Direktörü Dilara Oğur, yenilenen şirket değerleriyle ilgili “Bizi biz yapan, geleceğe taşıyacak, birlikteliğimizi güçlendirerek ve her alanda daha başarılı kılacak ‘değerlerimizi’ çalışanlarımızla birlikte 1 yıl süren titiz bir çalışma sonucunda yeniden tanımladık. Birlikte belirlediğimiz bu değerleri, çalışanlarımıza yine kendilerinin dahil olduğu eğlenceli ve dinamik bir videoyla tanıtmak istedik. Yeni değerlerimizle çok daha güçlü bir şekilde şirketimizi geleceğe hep birlikte taşıyacağız.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

 1. 4 sene önce

  Hiç samimi değil. Kabin memurlarının şartlarını bilmesek insan odaklıyız diye yedireceksiniz. Ayak yapma pegasus!

  Cevapla
 2. 4 sene önce

  bravo arkadaşlar. bravo nane Bey. Kutluyorum hepinizi.

  Cevapla
 3. 4 sene önce

  Çalışana değer veriliyor darısı Thy nin başına ama İlker beyimiz milyon dolarlık makam aracından inerse çalışanların halini mutsuzluğunu görecek özellikle teknik camianın ama sanmam o gider birilerine biat eder koltuk önemli sonuçta

  Cevapla
 4. 4 sene önce

  Çok güzel bir klip olmuş çalışan arkadaşlara değer verdiğini gözlemliyoruz thy netgeo belgeselinde teknik arkadaşlari yaklasik 5 sn oynamıştı tk da tekniğine gereken önem ve değeri vermeli diye düşündürttü bana

  Cevapla
 5. 4 sene önce

  Güzel bir çalışan memnuniyetini anlatmışlar çalışan şu an mutsuz olsa öyle bir klipte yer almaz

  Cevapla
 6. 4 sene önce

  THY teknik çalışanı olarak tebrik ediyorum daha güzel uzun huzurlu basarali adaletli gunleriniz olsun

  Cevapla
 7. 4 sene önce

  en azından klipte çalışanların her kesiminden her departmandan birilerini koymaya çalışmışlar. Biz THY de sadece kabin ve kokpit var sanıyoruz ……!!!!!

  Cevapla