Özçelik İş

Özçelik İş sendikası THY Teknik AŞ’de baştemsilci ve temsilcileri ile bir araya geldi

Özçelik İş sendikası THY Teknik AŞ’de baştemsilci ve temsilcileri ile İstanbul’da bir araya gelerek, çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Özçelik İş resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu örgütlü olduğumuz en büyük işyerlerimizden biri olan THY Teknik AŞ’de baştemsilci ve temsilcilerimizle İstanbul’da bir araya gelerek, çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kılıç ve Aydın Baysal ile Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’ın katıldığı toplantıda İstanbul Avrupa Havacılık Şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimiz hazır bulundu.

Toplantıda THY Teknik AŞ’deki mevcut durumdan sendikal faaliyetlerimize, üyelerimizin talep ve beklentilerinden çalışma hayatındaki gelişmelere kadar birçok konu ele alındı.

Genel Yönetim Kurulumuz, Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen depremde mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız ve üyelerimiz için yapılan çalışmalara dair bir bilgilendirme de yaparak, yaraları hep birlikte saracağımızı ifade edip, THY Teknik AŞ’den deprem bölgesindeki çalışmalara katkı verenlere teşekkür etti.

Genel Yönetim Kurulunun yapmış olduğu konuşmaların ardından şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimiz de söz alarak, kısa birer durum değerlendirmesi yapıp, işyerimizdeki son gelişmeleri ve üyelerimizin beklentileri hakkında bir konuşma yaptı.

Toplu fotoğraf çekimiyle birlikte toplantı sona erdi.

Özçelik İş Özçelik İş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. Her C/S ten yaklaşık 850 tl aidat alıyorlar.Toplamda çok büyük bir meblağ yapıyor.1 aylık aidatlarımızı deprem bölgesine yollasınlar

 2. 12 ay önce

  Oturdular, yediler, içtiler ve kalktılar…
  Kimi temsilen toplandınız acaba…

 3. 12 ay önce

  Niye bir araya gelmişlerki. TİS de yazan hakları ek protokolle nasıl veririz demek için mi.

8 Yorum

 1. 12 ay önce

  Taşerondaki personelleri nasıl sendikalı yaparız diye görüşmedilerse bende birşey bilmiyorum !

 2. 12 ay önce

  ilk fotoğrafta olanlardan kaçı teknisyen kökenli acaba merak ettim ? ( Bilmediğimden soruyorum)

 3. 12 ay önce

  20 milyondan fazla nakdi yardım 26 tırdan fazla yardım gönderilmiş. Tüm teşkilat maaşından kesintilerle her ay ayrıca yardım yapıyor. Tdplinin önü açıldı teknisyenliğe geçirildi. Ek protokellerle saatlik mazeret ve refakat izni geldi. Yeni skalalar yapılıp bazı gruplar birleştirildi. 1.3 iş gurupları bir üst iş gurubuna terfi edildi. Buna şube atıkları karalamaya devam etsin bakalım. Ben bu ekibe fazlasıyla güveniyorum.

 4. Her C/S ten yaklaşık 850 tl aidat alıyorlar.Toplamda çok büyük bir meblağ yapıyor.1 aylık aidatlarımızı deprem bölgesine yollasınlar

 5. 12 ay önce

  Niye bir araya gelmişlerki. TİS de yazan hakları ek protokolle nasıl veririz demek için mi.

 6. 12 ay önce

  Oturdular, yediler, içtiler ve kalktılar…
  Kimi temsilen toplandınız acaba…