Onur Air Yolcuları Çileden Çıkardı

Onur Air Yolcuları Çileden Çıkardı

İstanbul-Adana seferini gerçekleştirecek olan Onur Air havayolu şirketi uçağının rötar yapması ve havalandıktan 20 dakika sonra arızalanarak İstanbul’a geri dönmesi yolcuları çileden çıkardı. Havayolu şirketini protesto eden yolcular, polisin devreye girmesiyle ikna oldu.

İstanbul-Adana seferini gerçekleştirecek olan Onur Air havayolu şirketi uçağının iki kez rötarın ardından havalanması ve 20 dakika havada kalıp arızalanarak İstanbul’a geri dönmesi yolcuları çileden çıkardı.

Olay bu sabah İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşandı. İstanbul – Adana seferini yapacak olan uçak iki kez rötar yaptı. Ardından havalanan uçak, 20 dakika havada kalıp arıza nedeniyle İstanbul’a döndü. Kendilerine hiçbir açıklama yapılmayan ve uçak içerisinde su ve yiyecek verilmeden bekletilen yolcular tepki gösterdi.

ÇOCUK YOLCULAR BÜYÜK ZORLUKLAR YAŞADI

Arıza nedeniyle İstanbul’a inen uçağın içinde özellikle çocuk yolcular büyük zorluk yaşadı. Su ve yiyecek verilmediğini söyleyen yolcular, kendilerine açıklama yapacak kimsenin bulunmaması üzerine uçak şirketini protesto etti.

BİLET ÜCRETLERİNİ GERİ İSTEDİLER

06.15 seferi için saat 04.00’ten beri perişan olduklarını bildiren yolcular, aktarma otobüsüne binmeyi reddetti. Polisin olay yerine gelmesiyle ikna edilen yolcular bilet ücretlerini geri isteyerek uçağa binmedi. (sondakika)

Geri

9
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Ziyaretçi

Onur için normal netice

Onur

Hangarda calisan yetkili sayısı alt limitte. Bu eksikliği easa lisansı satin alanlarla kapamaya çalışıyorlar. Birde buna ofastan kiralik adamlar eklenince bir günde 2 motor arızası kaçınılmaz.

JAR

onurdan bahsediyoruz neden şaşırıyorsunuz 🙂 bu onur için normal 🙂

YOLCU

onur bitti şu an uzatmaları oynuyor.şirket çalışanlarının ciddi bir kısmı son bir yılda şirketten ayrılıp başka firmalara gitti.özellikle kokpit ekibinde kan kaybı çok büyük.yakında iflasını açıklar.

Onur mu ?

Şirket zaten son zamanlarını yaşıyor!!! Hiç bir biriminde kalite yok, buna mali krizde eklenince bakalım nasıl ayakta kalmayı başaracak.
Bu zamana kadar az sayıda da olsa hep iyi insanların çalışmasıyla ayakta durdu fakat bu insanları da kaybetmeye başladı.
Dedikodu işten daha önde ve herkes çalışan kişilerin açığını aramakta bu düzen böyle devam ederse olacağı hüsran
Uçakları çok eski, torpille kokpite alınan birsürü F/O var. Arabistan operasyonunun bittiği ya da sallantıya girdiği gün battığı gündür!!!

Toygun

Onur = köy minibüsü. Hosteslerde bi o kadar avam. Hosgeldiginiz demeye tenezulleri bile olmayan ucakta bosuna oksijen tuketen bisiler. Ucaklar desen allaha emanet. Pilotlara hic mi hic guvenilmiyo.

İrfan

1992 yılında kurulmuş yani 27 yıldır uçuyor ve hiç uçak düşürmemiş bir şirket,hangi bilginizle uçak ve pilotlar hakkında bu şekil yorum yapabiliyorsunuz?

Base Maint

Az kaldı zaten batacak sıra atlasta inş ikiside batmaz ama devlet desteği gelmezse akıbet belli

Zoro

Bence bu şirketler size batıyor.. Kaç kişi evine ekmek götürüyor bence fazla saçmalamayın!