ONUR AIR KAPTAN VE EKİBİ KARANTİNA’DA…

ONUR AIR KAPTAN VE EKİBİ KARANTİNA’DA…

Onur Air’in Nijerya uçuşunda,kaptan Ömer Eryılmaz’ın kaptanlık görevini yaptığı uçuş görevindeki, ekip Malaria mikrobu kaptı. Malaria mikrobunu kapan Kaptanın yanı sıra F/O ve iki kabin memuru karantinaya alındı.


Geri

7
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
AŞKIN ÖZTÜRK

ASYA AFRİKA ÜLKELERİNDE O TEHLİKE VAR ÇOK DİKKATLİ OLMAK GEREK

Kanat

Yanlış biliyorsunuz sıtma bulaşıcıdır, sıtmaya yakalanan ve kuluçka dönemini atlatan birini türkiyede bir sivrisinek soksa sonra gidip sağlam insanı soksa o mikrop o sivrisinek sayesinde sağlam insanada bulaşır özetle bu hastalıgın afrikada yayılması sivrisineklerin hastalıgı sağlam insanlara bu yolla taşıması nedeniyledir o yüzden sıtma bulaşıcı hastalıklar sınıfına girer arkadaşlar. Bu hastalıga yakalanan kaptanıma ve kabin ekibine acil şifalar dilerim

Yazık

Onur air para için ekiplerinin canına göz dikti, Onlar para için her şeyi yaparlar yönetim yok ki, 20 yıldır uçan kaptanını kapı önüne koydu, şahin inanç kaptan, sebebini araştırın bence, eskileri sesi çıkanları kapı önüne koyuyorlar.

Deniz

Malesef bir tek onur air oyle degil …sesi çıkan doğruları savunan işini doğru yapan hakkını yedirmeyen herkes kapı önüne atılıyor. ..Turkey Style !

Sitma

Sayin admin sitma bulasici bir hastalik degildir…ve ekip sitma olmussa direk tedavi baslar..yanlis bilgi

Kaptan

Sen hastamısın kardeşim.
Bir şeyi de bilmeyin yaa.
Git b.kunla kavga etsene sen.

aero

Dogru, sitma bulasici olmayip karantina gerektiren bir hastalik degildir. Dogru ilac ile cok hizli tedavi edilebilir. Allah sifa versin bir an once.